Zdradzona znaczy gorsza?

Dlaczego, gdy mężczyzna zdradzi kobietę, to ona czuje się jak jakaś trędowata? Bo tak jest. Zazwyczaj ludzie myślą, że skoro mężczyzna zdradził to coś nie tak jest z tą właśnie kobietą, że to pewnie z jej winy, bo nie miał w domu tego czego chciał. A zdrada boli tak bardzo...

 

zdradzona_duze

 

Bo partnerka była kiepska w łóżku, bo może zakradła się rutyna, bo on oczekiwał czegoś więcej, a ona ciągle zmęczona, a seks byle jaki, taki tylko aby zaspokoić potrzeby i tyle. Bo on chciałby się kochać w windzie, w przymierzalni sklepowej, na pralce, lodówce i Bóg wie jeszcze na czym a ona to tylko w łóżku i po "bożemu" i oczywiście przy zgaszonym świetle. Oczywiście i takie przypadki są, nie zaprzeczam.

 

Każdy kij ma dwa końce

Ale skoro tak nawet jest, to czemu ten facet nie potrafi porozmawiać z tą swoją kobietą, tylko zostawia problem i szuka dalej. Bo co? Bo tak łatwiej, a w dodatku, trzeba być człowiekiem na poziomie, żeby się rozstać z klasą? A czemu nie poszuka problemu w sobie, że być może i on się do tego przyczynił, że ta kobieta jest taka, a nie inna. Czemu kryzys nie sprawi, że zastanowi się nad sobą? Łatwo od kogoś wymagać, nie patrząc na siebie. Tego, że brzuch wisi duży od piwska nie widzi, tego , że koledzy są ważniejsi też nie. A czy pamięta kiedy ostatnio zabrał gdzieś żonę? A czy kupił jej tak bez okazji chociażby kwiatka?

 

Próżna, męska natura?

Ale w większości przypadków mężczyźni zdradzają, bo po prostu tacy są. Nie uogólniam tutaj, zaznaczam, żeby nie było, że wrzucam wszystkich do jednego worka.

 

Lecz nie urodziłam się wczoraj, aby tego nie wiedzieć, że faceci zdradzają bo ich to kręci, nawet, gdy w domu mają wspaniałą kobietę, z którą jest im dobrze. Robią to, bo lubią. Bo każda zaliczona panienka podnosi jego ego. Życie się kręci wokół pewnej części ciała i kasy..... taka żałosna prawda.

Komentarze
Dodaj komentarz
Ocena:
Kwiecień 21, 2017
a może by tak brak gotówki ze strony mężczyzny