Ciekawy wieczór panieński

Ślub a po nim zaraz wesele, to najpiękniejszy a zarazem najbardziej stresujący dzień w naszym życiu. Nawet, jeśli wszystko jest już dopięte na ostatni guzik: zakupy zrobione, goście zaproszeni, stroje wybrane, to i tak wciąż pozostaje pytanie o to, jak przegonić przedślubny stres.

Dlaczego szukamy księcia z bajki?

Jak powinien wyglądać i jaki powinien być ten jeden, jedyny? Niemal każda kobieta na to pytanie posiada już swoją odpowiedź. Dobrze, gdyby był wysoki, a może nie ma to większego znaczenia? Blondyn, a może brunet? Marzyciel, a może twardo stąpający po ziemi?

Damski bokser – bije ale kocha

Był najcudowniejszym człowiekiem, którego w życiu spotkałaś. Teraz zastanawiasz się, czy to wciąż ten sam mężczyzna. Znęca się nad Tobą, bije i upokarza, po czym przynosi kwiaty i mówi, jak mu przykro. Wybaczasz mu, a po jakimś czasie on znowu robi to samo.

Gwałt małżeński

Wielu z nas gwałt kojarzy się z napaścią w ciemnej uliczce. Tymczasem tylko 9% tego typu przestępstw ma miejsce poza domem. Pozostała część to gwałty, do których dochodzi w mieszkaniu.

Ślubne przesądy

Nie jesteś przesądna? Nie wierzysz w zabobony i ślubne przesądy , ale na wszelki wypadek bierzesz ślub w czerwcu, zakładasz niebieską podwiązkę i nie pokazujesz sukni narzeczonemu? To wspaniale, bowiem chcąc zapewnić sobie szczęście idąc do ślubu nie możesz zapomnieć o kilku zasadach.

Dzień Dziecka dawniej - pamiętasz?

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Dzień Dziecka to, według samych dzieci, jeden z najwspanialszych dni w roku. W zdecydowanej większości dzieje się tak za sprawą prezentów. Producenci zabawek i sklepy z asortymentem prześcigają się w pomysłach jak zadowolić tych, najbardziej chyba wymagających, klientów.

Czym jechać do ślubu

Dzień ślub bez wątpienia jest niezapomnianym dniem. Aby nadać mu niepowtarzalnego charakteru niektórzy są w stanie słono zapłacić. Stąd kosztowne suknie, garnitury i nietuzinkowe ślubne pojazdy. Dorożka do ślubu, motocykl, a nawet rolniczy ciągnik cieszą się dużą popularnością.

Rozstanie z 'klasą'. Dlaczego rozwód nie zawsze musi być zły?

Życie różnie się układa. Czasami po latach miłosnej sielanki przychodzi moment, w którym jedno bądź oboje z partnerów decyduje się na odejście. Rozstanie nie jest łatwym doświadczeniem. Zawsze ktoś cierpi, płacze, tęskni. W nerwach padają różne słowa, których później żałujemy.

Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia

Przyjaciele zaprosili Cię na ‘domówkę’. Zjawiasz się punktualnie z butelką wina w ręku. Jeszcze stojąc w przedpokoju witasz się z gospodarzami. Ściągasz płaszcz, ręką przeczesujesz włosy i pewnie wchodzisz dalej.

Brak ochoty na seks

Dla człowieka, istoty świadomej swojej seksualności, seks jest istotną dziedziną życia. Stopień jego ważności uzależniony jest od wielu czynników m.in.: temperamentu, światopoglądu, etapu życia, wieku oraz rozwoju osobowości.