Damski bokser – bije ale kocha

Był najcudowniejszym człowiekiem, którego w życiu spotkałaś. Teraz zastanawiasz się, czy to wciąż ten sam mężczyzna. Znęca się nad Tobą, bije i upokarza, po czym przynosi kwiaty i mówi, jak mu przykro. Wybaczasz mu, a po jakimś czasie on znowu robi to samo.

Gwałt małżeński

Wielu z nas gwałt kojarzy się z napaścią w ciemnej uliczce. Tymczasem tylko 9% tego typu przestępstw ma miejsce poza domem. Pozostała część to gwałty, do których dochodzi w mieszkaniu.

Ślubne przesądy

Nie jesteś przesądna? Nie wierzysz w zabobony i ślubne przesądy , ale na wszelki wypadek bierzesz ślub w czerwcu, zakładasz niebieską podwiązkę i nie pokazujesz sukni narzeczonemu? To wspaniale, bowiem chcąc zapewnić sobie szczęście idąc do ślubu nie możesz zapomnieć o kilku zasadach.

Czym jechać do ślubu

Dzień ślub bez wątpienia jest niezapomnianym dniem. Aby nadać mu niepowtarzalnego charakteru niektórzy są w stanie słono zapłacić. Stąd kosztowne suknie, garnitury i nietuzinkowe ślubne pojazdy. Dorożka do ślubu, motocykl, a nawet rolniczy ciągnik cieszą się dużą popularnością.

Rozstanie z 'klasą'. Dlaczego rozwód nie zawsze musi być zły?

Życie różnie się układa. Czasami po latach miłosnej sielanki przychodzi moment, w którym jedno bądź oboje z partnerów decyduje się na odejście. Rozstanie nie jest łatwym doświadczeniem. Zawsze ktoś cierpi, płacze, tęskni. W nerwach padają różne słowa, których później żałujemy.

Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia

Przyjaciele zaprosili Cię na ‘domówkę’. Zjawiasz się punktualnie z butelką wina w ręku. Jeszcze stojąc w przedpokoju witasz się z gospodarzami. Ściągasz płaszcz, ręką przeczesujesz włosy i pewnie wchodzisz dalej.

Kobiece strefy erogenne

U kobiety strefy erogenne są bardziej rozproszone po ciele niż u mężczyzn. Wrażliwe punkty nie skupiają się tylko wokół narządów płciowych, ale znajdują się też w miejscach mocno od nich oddalonych.

Brak ochoty na seks

Dla człowieka, istoty świadomej swojej seksualności, seks jest istotną dziedziną życia. Stopień jego ważności uzależniony jest od wielu czynników m.in.: temperamentu, światopoglądu, etapu życia, wieku oraz rozwoju osobowości.

Poradnik dobrej żony

‘The Good wife’s guide’ to poradnik, który został zamieszczony w pochodzącym z 1955 roku podręczniku gospodarstwa domowego (Housekeeping Monthly). Książka przeznaczona była dla uczennic liceum i mówiła o tym w jaki sposób powinna zachowywać się dobra żona.

Afrodyzjaki

Niektóre potrawy mają wręcz tajemną moc. Potrafią rozpalić do białości i spowodować prawdziwy wulkan zmysłowości. A wszystko dlatego, że podnoszą poziom tzw. hormonów szczęścia czyli endorfin, dopaminy i oksytocyny. Dzięki nim seks nie tylko trwa dłużej, ale jest bardziej ekscytujący.