Pępkowe – czyli żona cierpi, a ja piję

Mówi się często, że „okazja do wypicia zawsze się znajdzie”. Jednak tylko dwie okazje doczekały się nazwy własnej: parapetówka i pępkowe. Są to niewątpliwie wydarzenia szczególne w życiu każdego mężczyzny, a spotkania z ich okazji przeszły już dawno do polskiej tradycji.

Seks video

Nie ma co się oszukiwać – rutyna wkrada się w każdy związek i w pewnej mierze odbija się również na życiu seksualnym. Choć już nie jest tak romantycznie jak kiedyś, są sposoby na to, aby nieco ożywić Wasze relacje łóżkowe. Idąc śladem celebrytów, jednym ze sposobów może być nakręcenie seks video.

Stres przed ślubem

Do ślubu zostało coraz mniej czasu. Przygotowania idą pełną parą. Jesteście szczęśliwi i niezwykle podnieceni faktem, że już niebawem staniecie przed ołtarzem. Kochacie się, chcecie być razem więc skąd ten niepokój, strach i masa wątpliwości?

Ciekawy wieczór panieński

Ślub a po nim zaraz wesele, to najpiękniejszy a zarazem najbardziej stresujący dzień w naszym życiu. Nawet, jeśli wszystko jest już dopięte na ostatni guzik: zakupy zrobione, goście zaproszeni, stroje wybrane, to i tak wciąż pozostaje pytanie o to, jak przegonić przedślubny stres.

Dlaczego szukamy księcia z bajki?

Jak powinien wyglądać i jaki powinien być ten jeden, jedyny? Niemal każda kobieta na to pytanie posiada już swoją odpowiedź. Dobrze, gdyby był wysoki, a może nie ma to większego znaczenia? Blondyn, a może brunet? Marzyciel, a może twardo stąpający po ziemi?

Damski bokser – bije ale kocha

Był najcudowniejszym człowiekiem, którego w życiu spotkałaś. Teraz zastanawiasz się, czy to wciąż ten sam mężczyzna. Znęca się nad Tobą, bije i upokarza, po czym przynosi kwiaty i mówi, jak mu przykro. Wybaczasz mu, a po jakimś czasie on znowu robi to samo.

Gwałt małżeński

Wielu z nas gwałt kojarzy się z napaścią w ciemnej uliczce. Tymczasem tylko 9% tego typu przestępstw ma miejsce poza domem. Pozostała część to gwałty, do których dochodzi w mieszkaniu.

Dzień Dziecka dawniej - pamiętasz?

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Dzień Dziecka to, według samych dzieci, jeden z najwspanialszych dni w roku. W zdecydowanej większości dzieje się tak za sprawą prezentów. Producenci zabawek i sklepy z asortymentem prześcigają się w pomysłach jak zadowolić tych, najbardziej chyba wymagających, klientów.

Czym jechać do ślubu

Dzień ślub bez wątpienia jest niezapomnianym dniem. Aby nadać mu niepowtarzalnego charakteru niektórzy są w stanie słono zapłacić. Stąd kosztowne suknie, garnitury i nietuzinkowe ślubne pojazdy. Dorożka do ślubu, motocykl, a nawet rolniczy ciągnik cieszą się dużą popularnością.

Rozstanie z 'klasą'. Dlaczego rozwód nie zawsze musi być zły?

Życie różnie się układa. Czasami po latach miłosnej sielanki przychodzi moment, w którym jedno bądź oboje z partnerów decyduje się na odejście. Rozstanie nie jest łatwym doświadczeniem. Zawsze ktoś cierpi, płacze, tęskni. W nerwach padają różne słowa, których później żałujemy.