Uzależnieni od cybersex-u

Żyjemy w szalonej erze mms-ów, blu-ray, HDMI, iphonów, inteligentnych domów, kamer internetowych i cybersexu. Zabiegani, zapracowani i samotni siadając przed monitorem coraz częściej poszukujemy znajomości i dreszczyku podniecenia.

Ciekawostki na dzień babci, ile lat ma najmłodsza babcia?

Mama, a może jednak babcia? Naszemu pokoleniu babcia kojarzyła się z kochaną, siwą staruszką na emeryturze. Tymczasem wiek niektórych babć może naprawdę zaskoczyć, bo gdy one już kołysały swoje wnuki większość z nas nawet nie myślała o macierzyństwie. Ile lat ma najmłodsza babcia i najmłodszy dziadek?

Niedopasowani w łóżku

On chciałby kochać się codziennie, a najlepiej kilka razy w ciągu dnia. Tobie wystarczy raz na jakiś czas. A może odwrotnie? Ty masz ciągłą ochotę na igraszki, a on zapracowany i zmęczony marzy o tym, aby wreszcie odpocząć?

Oryginalne walentynki nie tylko w Paryżu

Na ten dzień masz mnóstwo pomysłów, ale każdy okazuje się być nie na Twoją kieszeń? Jak spędzić święto zakochanych tak, aby pamiętać je na długo a równocześnie nie liczyć każdego grosza?

Walentynki

Walentynki, amerykańskie święto zakochanych już na dobre zakotwiczyło się w polskiej tradycji. Możemy je kochać lub nienawidzić, ale na pewno nie możemy przed nim uciec. Od początku lutego czerwone serca i urocze aniołki z łukiem w rękach atakują nas z każdej strony.

Męskie typy

W męskim rodzie co jakiś czas następują zmiany; najpierw prym wiódł wieczny chłopiec, potem macho, następnie metroseksualny, aż w końcu pojawił się heteropolita.

Pierścień NuvaRing

Mówiąc o antykoncepcji hormonalnej nie sposób nie wspomnieć o NuvaRing. Dzięki niemu nie trzeba już pamiętać o codziennym połknięciu tabletki, a skuteczna antykoncepcja jest naprawdę prosta.

Jak grzeszymy?

Po latach obserwowania spowiedzi grzeszników Ojciec Wojciech Giertych i jezuita Roberto Busa doszli do wniosku, że grzechy popełnione przez kobiety i przez mężczyzn zasadniczo się od siebie różnią.

O mężczyznach z przymrużeniem oka

Mężczyźni to dziwne istoty. Żyją według tylko sobie znanych zasad. Ciężko ich zrozumieć i nie raz wyprowadzają nas z równowagi. Ale tak sobie myślę, że może oni mimo wielu wad nie są aż tacy źli?

Zdradzona znaczy gorsza?

Dlaczego, gdy mężczyzna zdradzi kobietę, to ona czuje się jak jakaś trędowata? Dlaczego ludzie myślą, że skoro mężczyzna zdradził to pewnie z jej winy, bo nie miał w domu tego czego chciał.