Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia

Przyjaciele zaprosili Cię na ‘domówkę’. Zjawiasz się punktualnie z butelką wina w ręku. Jeszcze stojąc w przedpokoju witasz się z gospodarzami. Ściągasz płaszcz, ręką przeczesujesz włosy i pewnie wchodzisz dalej.

Brak ochoty na seks

Dla człowieka, istoty świadomej swojej seksualności, seks jest istotną dziedziną życia. Stopień jego ważności uzależniony jest od wielu czynników m.in.: temperamentu, światopoglądu, etapu życia, wieku oraz rozwoju osobowości.

Poradnik dobrej żony

‘The Good wife’s guide’ to poradnik, który został zamieszczony w pochodzącym z 1955 roku podręczniku gospodarstwa domowego (Housekeeping Monthly). Książka przeznaczona była dla uczennic liceum i mówiła o tym w jaki sposób powinna zachowywać się dobra żona.

Afrodyzjaki

Niektóre potrawy mają wręcz tajemną moc. Potrafią rozpalić do białości i spowodować prawdziwy wulkan zmysłowości. A wszystko dlatego, że podnoszą poziom tzw. hormonów szczęścia czyli endorfin, dopaminy i oksytocyny. Dzięki nim seks nie tylko trwa dłużej, ale jest bardziej ekscytujący.

Uzależnieni od cybersex-u

Żyjemy w szalonej erze mms-ów, blu-ray, HDMI, iphonów, inteligentnych domów, kamer internetowych i cybersexu. Zabiegani, zapracowani i samotni siadając przed monitorem coraz częściej poszukujemy znajomości i dreszczyku podniecenia.

Ciekawostki na dzień babci, ile lat ma najmłodsza babcia?

Mama, a może jednak babcia? Naszemu pokoleniu babcia kojarzyła się z kochaną, siwą staruszką na emeryturze. Tymczasem wiek niektórych babć może naprawdę zaskoczyć, bo gdy one już kołysały swoje wnuki większość z nas nawet nie myślała o macierzyństwie. Ile lat ma najmłodsza babcia i najmłodszy dziadek?

Niedopasowani w łóżku

On chciałby kochać się codziennie, a najlepiej kilka razy w ciągu dnia. Tobie wystarczy raz na jakiś czas. A może odwrotnie? Ty masz ciągłą ochotę na igraszki, a on zapracowany i zmęczony marzy o tym, aby wreszcie odpocząć?

Oryginalne walentynki nie tylko w Paryżu

Na ten dzień masz mnóstwo pomysłów, ale każdy okazuje się być nie na Twoją kieszeń? Jak spędzić święto zakochanych tak, aby pamiętać je na długo a równocześnie nie liczyć każdego grosza?

Walentynki

Walentynki, amerykańskie święto zakochanych już na dobre zakotwiczyło się w polskiej tradycji. Możemy je kochać lub nienawidzić, ale na pewno nie możemy przed nim uciec. Od początku lutego czerwone serca i urocze aniołki z łukiem w rękach atakują nas z każdej strony.

Męskie typy

W męskim rodzie co jakiś czas następują zmiany; najpierw prym wiódł wieczny chłopiec, potem macho, następnie metroseksualny, aż w końcu pojawił się heteropolita.