Kłóćmy się mądrze

Gdy dwoje ludzi dzieli ze sobą życie czasami dochodzi do kłótni. To raczej nieuniknione. Każdy z nas na pewno nie raz uczestniczył w ostrej wymianie zdań. Dobra kłótnia nie jest zła pod warunkiem, że kłócimy się mądrze.

Toksyczny związek

Płacz, łzy, szantaż i brak poczucia bezpieczeństwa? Toksyczny związek odbiera szczęście, rujnuje pewność siebie i krzywdzi. Mimo to bardzo wiele par tkwi w takim układzie. Dlaczego?

Seksoholizm

Uzależnienie od seksu może być niezwykle niebezpieczne. Niekiedy może całkowicie zrujnować życie. Na szczęście tak jak każde inne uzależnienie tak i seksoholizm można leczyć.

I powstał wibrator

To bzyczące i wibrujące urządzenie wywołało zamieszanie na całym świecie. W XIX wieku miało ogromne rozmiary i było wykorzystywane przez medyków do leczenia kobiecej histerii.

Słowa które ranią

Czasami powiemy coś bez zastanowienia. Tymczasem słowa potrafią ranić równie mocno jak czyny. Dlatego zanim znów coś "chalapniesz" zastanów się, czy aby na pewno nie warto ugryźć się w język.

Internet zamiast seksu

Czy zastanawiałyście się kiedyś ile czasu wytrzymałybyście bez seksu ? Tydzień, dwa, miesiąc, a może dłużej ? A ile czasu dałybyście radę bez internetu ? Godzinę, dzień, dwa ?

Łóżkowy rozejm

Tak jak po każdej burzy przychodzi słońce tak i po każdej awanturze przychodzi czas na rozejm. Zdarza się, że po kłótni partnerzy godzą się w łóżku. Ale czy aby na pewno seks jest dobrym rozwiązaniem?