Warto przeczytać

Usuwamy plamy

Produkty light – cała prawda o „lżejszych” produktach

Yerba Mate

Jak nakarmić dziecko piersią w parku? Koniec zabawy w chowanego

Czy karmienie piersią w parku jest w porządku? Oto film, który powstał w ramach kampanii #konieczabawywchowanego oraz kilka rad dla mam i otoczenia

Czy można nakarmić dziecko piersią w galerii handlowej? Koniec zabawy w chowanego

Przedstawiamy pierwszy film, który powstał na potrzeby kampanii #konieczabawywchowanego. Dotyczy on karmienia piersią w galeriach handlowych. Realizację filmu wsparła Agata Aleksandrowicz, czyli Haf...

Czy to odwodnienie organizmu? Sprawdź, jakie są przyczyny i objawy odwodnienia

Dobrze spałaś w nocy, a mimo to nadal jesteś bardzo zmęczona? Masz kłopoty z koncentracją, nie możesz pozbierać myśli i działasz na zwolnionych obrotach? Przepracowanie? Niekoniecznie. Być może wszystkiemu winne jest odwodnienie.

Karmienie piersią w miejscach publicznych. Koniec zabawy w chowanego

Czy można karmić piersią w kościele? A w galerii handlowej? Czy wypada wyprosić karmiącą mamę  z restauracji? Na te pytania chcą odpowiedzieć organizatorzy kampanii   #konieczabawywchowanego . fot. ...

Prezenty dla mamy

Jak sprawić radość mamie, by poczuła się doceniona? Prezent dla mamy wybierajmy z uwagą i pamiętajmy, by zwrócić uwagę na jej potrzeby. Aby ułatwić ten trudny wybór podpowiadamy, co wybrać na prezen...

Tata - aktor drugoplanowy? [Felieton]

Jaka jest rola ojca w życiu rodziny? Czy jest on jej pełnoprawnym członkiem, czy schodzi jednak gdzieś na drugi plan? Po zasłyszeniu pewnej refleksji na ten temat, zacząłem się zastanawiać.

Auto dla rodziny - limuzyna, kombi czy SUV?

Kiedy pojawiają się dzieci, potrzeba nie tylko dużo miłości i czasu, ale także bytów materialnych. Jednym z nich jest samochód, który ułatwia życie szczególnie parą, które po raz pierwszy zostały rodzicami. Pojechać na kontrolę do lekarza, na zakupy, w pierwsze odwiedziny do rodziny itd. Kupno nowego auta jest szczególnie bardzo ekscytujące, jednak nie jest to takie proste, kiedy trzeba pamiętać o dużym bagażniku i ulubionym kolorze ukochanej. Jaki wobec tego kupić samochód dla rodziny, który połączy wiele różnych oczekiwań?

Wielkanocny koszyczek

Tradycyjny koszyczek wielkanocny powinien być wiklinowy i wyłożony w środku białą serwetką, udekorowany bukszpanem, baziami lub wiosennymi kwiatami. Nie powinno w nim zabraknąć: chleba, wędliny, chrzanu, soli, pieprzu, baranka i przede wszystkim jajek.

Wielkanoc - tradycje i obyczaje

Wielkanoc to najstarsze chrześcijańskie święto. Jego data jest ruchoma gdyż obchodzi się je w niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca.

Wielkanoc - przepisy na jajka

Jajko to niekwestionowany symbol Świąt Wielkanocnych. Na twardo, zapiekane w piekarniku, zasmażane, faszerowane lub pływające w świętecznym żurku na pewno zagości na naszych stołach.