Warto przeczytać

Usuwamy plamy

Produkty light – cała prawda o „lżejszych” produktach

Yerba Mate

Odpowiedni podkład

Kupjąc podkład musimy pamiętać, że oprócz odpowiedniego koloru musi posiadać także odpowiednią konsystencję, skład i właściwości dobrane do typu, stanu zdrowia oraz wieku naszej cery.

Niezbędnik wizażysty

Aby wykonać perfekcyjny makijaż potrzebny jest szereg pędzelków, puszków, aplikatorów, gąbeczek i innych akcesoriów. Oto kilka słów o tym jak się nie pogubić i wybrać to co jest nam naprawdę niezbędne.

Szybkie przekąski - bomby kaloryczne

Sięgamy po mnie w chwili gdy dopada nas mały głód. Wyglądają niewinnie, są smaczne i dostępne na wyciągnięcie ręki. Choć powinniśmy unikać ich jak ognia to nie możemy się im oprzeć. Szybkie przekąski (bo o nich mowa) to prawdziwe bomby kaloryczne, które kuszą niczym zakazany owoc.

Wskaźnik BMI

Wskaźnik BMI jest niezwykle prostą metodą, która pozwala orientacyjnie wyliczyć indeks masy ciała i wstępnie oszacować, czy styl życia i stosowana przez nas dieta mają na nas pozytywny, czy też negatywny wpływ.

PMS - zespół napięcia przedmiesiączkowego

Na PMS cierpi co druga Polka. U połowy miesiączkujących pań nawet 10 dni przed menstruacją pojawia się rozdrażnienie, płaczliwość, huśtawki nastroju oraz bóle w dole brzucha. Kobiety, które dotknął zespół napięcia przedmiesiączkowego skarżą się także na wrażliwość oraz ból piersi.

Niezastąpiony błonnik

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca przyjmowanie 20-40g błonnika dziennie. Tymczasem w Polsce kształtuje się ono na poziomie 15g. W krajach o wyższym spożyciu spada liczba zachorowań na nowotwory.

Toksyczny związek

Płacz, łzy, szantaż i brak poczucia bezpieczeństwa? Toksyczny związek odbiera szczęście, rujnuje pewność siebie i krzywdzi. Mimo to bardzo wiele par tkwi w takim układzie. Dlaczego?

Seksoholizm

Uzależnienie od seksu może być niezwykle niebezpieczne. Niekiedy może całkowicie zrujnować życie. Na szczęście tak jak każde inne uzależnienie tak i seksoholizm można leczyć.

I powstał wibrator

To bzyczące i wibrujące urządzenie wywołało zamieszanie na całym świecie. W XIX wieku miało ogromne rozmiary i było wykorzystywane przez medyków do leczenia kobiecej histerii.

Słowa które ranią

Czasami powiemy coś bez zastanowienia. Tymczasem słowa potrafią ranić równie mocno jak czyny. Dlatego zanim znów coś "chalapniesz" zastanów się, czy aby na pewno nie warto ugryźć się w język.