Warto przeczytać

Czyszczenie biżuterii

Złoto w butelce, czyli niedoceniany olej lniany

7 sposobów na rozciąganie butów - który najlepszy?

Wskaźnik BMI

Wskaźnik BMI jest niezwykle prostą metodą, która pozwala orientacyjnie wyliczyć indeks masy ciała i wstępnie oszacować, czy styl życia i stosowana przez nas dieta mają na nas pozytywny, czy też negatywny wpływ.

PMS - zespół napięcia przedmiesiączkowego

Na PMS cierpi co druga Polka. U połowy miesiączkujących pań nawet 10 dni przed menstruacją pojawia się rozdrażnienie, płaczliwość, huśtawki nastroju oraz bóle w dole brzucha. Kobiety, które dotknął zespół napięcia przedmiesiączkowego skarżą się także na wrażliwość oraz ból piersi.

Niezastąpiony błonnik

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca przyjmowanie 20-40g błonnika dziennie. Tymczasem w Polsce kształtuje się ono na poziomie 15g. W krajach o wyższym spożyciu spada liczba zachorowań na nowotwory.

Toksyczny związek

Płacz, łzy, szantaż i brak poczucia bezpieczeństwa? Toksyczny związek odbiera szczęście, rujnuje pewność siebie i krzywdzi. Mimo to bardzo wiele par tkwi w takim układzie. Dlaczego?

Seksoholizm

Uzależnienie od seksu może być niezwykle niebezpieczne. Niekiedy może całkowicie zrujnować życie. Na szczęście tak jak każde inne uzależnienie tak i seksoholizm można leczyć.

I powstał wibrator

To bzyczące i wibrujące urządzenie wywołało zamieszanie na całym świecie. W XIX wieku miało ogromne rozmiary i było wykorzystywane przez medyków do leczenia kobiecej histerii.

Słowa które ranią

Czasami powiemy coś bez zastanowienia. Tymczasem słowa potrafią ranić równie mocno jak czyny. Dlatego zanim znów coś "chalapniesz" zastanów się, czy aby na pewno nie warto ugryźć się w język.

Internet zamiast seksu

Czy zastanawiałyście się kiedyś ile czasu wytrzymałybyście bez seksu ? Tydzień, dwa, miesiąc, a może dłużej ? A ile czasu dałybyście radę bez internetu ? Godzinę, dzień, dwa ?

Łóżkowy rozejm

Tak jak po każdej burzy przychodzi słońce tak i po każdej awanturze przychodzi czas na rozejm. Zdarza się, że po kłótni partnerzy godzą się w łóżku. Ale czy aby na pewno seks jest dobrym rozwiązaniem?

Witaminy

Organizm kobiety potrzebuje innych witamin niż mężczyzna czy dziecko. Ze względu na zmiany hormonalne potrzebuje ona różnych witamin w poszczególnych fazach cyklu menstryacyjnego.