Czego nie można jeść w ciąży, czyli niebezpieczna dieta

Dieta w ciąży ma ogromne znaczenie zarówno dla zdrowia mamy jak i dziecka. Niestety, istnieje wiele produktów, których spożywanie jest niekorzystne, a nawet może zagrozić bezpieczeństwu obojga.

Ćwiczenia w I trymestrze ciąży

1Podczas pierwszego trymestru w Twoim organizmie zachodzi wiele zmian mających na celu przystosowanie go do dalszego rozwoju dziecka. Dlatego zadbaj o odpowiednie ćwiczenia.

Spacer sprzyja ciąży

Coraz więcej par ma problemy z posiadaniem dziecka. Na taki stan rzeczy ma wpływ obecny sposób życia: ciągły pośpiech, stres, do tego zanieczyszczenie środowiska i zły sposób odżywiania. To wszystko sprzyja bezpłodności. Jak zatem sobie pomóc? Zacznijmy od spaceru.

Herbata w ciąży

Biała, zielona, czarna, PU-ERH, Oolong, Yorbos, Yerba Mate, Lapacho, Honey bush i wiele innych. Tyle odmian herbat, każda z nich ma inne właściwości. Zwłaszcza kobiety w ciąży pijają herbaciany napój rezygnując z kawy. Czy jednak herbata w ciąży jest zdrowa?

Świąteczne dania dla ciężarnych - co możesz jeść, a z czego lepiej zrezygnować?

Wiele kobiet obawia się, czy w czasie ciąży może w pełni korzystać z przyjemności biesiadowania przy wigilijnym stole. Dowiedz się, jakie potrawy ci nie zaszkodzą, a jakich lepiej unikać.

Produkty, których nie powinnaś jeść w ciąży. Rozwiąż quiz i odbierz przepisy na pyszne dania

Czy wiesz, że dieta przyszłej mamy może wpłynąć na metabolizm dziecka jeszcze przed urodzeniem? Poznaj produkty, których powinnaś unikać w ciąży, rozwiąż quiz i odbierz wyjątkowe przepisy i porady dla przyszłych mam.