Najpiękniejsze laurki i życzenia na Dzień Babci i Dziadka [DIY]

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone dla uhonorowania dziadków.

Kalendarz adwentowy

Pamiętasz kalendarze adwentowe ze swojego dzieciństwa? Wiesz, te specjalne kalendarze do odliczania dni do Świąt? Nie musisz kupować kalendarza, bo możesz wykonać go samodzielnie. Albo jeszcze lepiej – zrobić go razem z dzieckiem! Zobacz kilka inspiracji, które z pewnością wprowadzą Was w świąteczny nastrój.

Ozdoby świąteczne – płatek śniegu

Wielkimi krokami zbliżają się święta, ubieranie choinki to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny.

Jak zrobić lampion z dyni?

Tak jak nie ma Bożego Narodzenia bez choinki tak nie może być Halloween bez dyni. Wyłaniające się z ciemności, charakterystyczne, pomarańczowe lampiony niewątpliwie są symbolem tego dnia, a zrobienie ich to prawdziwa frajda. Zapraszamy do zabawy.

Jak zrobić prostą zakładkę do książki - Zrób to sam [DIY]

Dzień Matki już tuż, tuż. Jest wiele rzeczy, z których ucieszy się niejedna mama. A jedną z takich właśnie rzeczy jest zakładka do książki. Ale nie jakaś zwykła, nudna. Bo to słodka zakładka, idealna dla miłośniczek słodyczy! :) Zobaczcie jak ją zrobić z naszym DIY.

Anioły z masy solnej

Tuż przed świętami zawsze mamy z Hanią ten sam dylemat. Co sprezentować dziadkom pod choinkę. W tym roku postanowiłyśmy zrobić specjalne pudełko z ozdobami świątecznymi z masy solnej.

Ozdoby świąteczne - łańcuch z kółek

Papierowe ozdoby świąteczne kojarzą Ci się z dzieciństwem i samodzielnym ozdabianiem choinki, może warto wykonać je teraz ze swoim dzieckiem. Trochę papieru, klej i możemy wyczarować przepiękne ozdoby świąteczne nie ustępujące tym sklepowym.

Ozdoby świąteczne - girlanda

Dekoracje na choinkę niekoniecznie muszą być skomplikowane, proponujemy wam wykonanie papierowych ozdób choinkowych wraz z dziećmi, nie tylko ładnych ale i prostych.

Ozdoby świąteczne z papieru - serce

Dekoracje na Boże Narodzenie nie zawsze muszą pochodzić z markowych sklepów, warto je wykonać samodzielnie a jeszcze lepiej z dziećmi. Instrukcja wykonania krok po kroku papierowego serca na choinkę specjalnie dla was.

Ozdoby świąteczne z papieru - bombka z pasków

Bo mbki choinkowe z papieru są łatwe w wykonaniu i co ważniejsze możesz je zrobić wspólnie ze swoją pociechą. Takie własnoręcznie przygotowane bombki będą nie tylko ozdabiać świąteczne drzewko w tym roku ale mogą być również wspaniałym prezentem lub pamiątką na przyszłość.