Ozdoby świąteczne z papieru - bombka łezka

Ozdoby choinkowe z papieru to bardzo efektowna, a zarazem stosunkowo prosta w wykonaniu dekoracja świąteczna. Ich przygotowanie to również wspaniały pretekst do budowania rodzinnych więzi.

Ozdoby świąteczne - betlejemska gwiazda

Samodzielne przygotowywanie ozdób bożonarodzeniowych może pomóc wprowadzić wszystkie mamy i ich dzieci w przedświąteczny nastrój. Aby uzyskać stylową ozdobę świąteczną wieńczącą choinkę wystarczy styropianowa gwiazda i sypki brokat.

Ozdoby świąteczne - łańcuch z kokardek

Lubisz ręcznie wykonane ozdoby świąteczne? Może wykonacie coś całą rodziną z dziećmi? Specjalnie na Święta instrukcja wykonania łańcucha z kokardek.

Ozdoby świąteczne z papieru - pawie oczka

Nie wiesz jak zająć dziecko aby dokończyć świąteczne przygotowania? Zaproponuj mu wspólne wykonanie ozdób na choinkę, proste papierowe ozdoby do wykonania dla przedszkolaków i młodszych dzieci.

Ozdoby świąteczne - skrzydlaty ptaszek

Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe wspaniale prezentują się na świątecznym drzewku. Dla wszystkich mam lubiących hand made papierowe ptaszki na choinkę krok po kroku do wykonania Coś z niczego - prosty pomysł na ozdoby choinkowez dziećmi.

Bukiet na Dzień Matki - Zrób to sam! [DIY]

Dzień Matki to wspaniała okazja, by zrobić mamie niespodziankę. Z pomocą taty, babci, dziadka, cioci,… To może być coś prostego, ale za razem efektownego. Jak na przykład bukiet kwiatków! Do jego wykonania potrzeba tak niewiele, a efekt końcowy z pewnością zachwyci każdą mamę. Zobacz, jak go wykonać.

Medal dla mamy

O tym, że mama jest najlepsza na świecie wie każde dziecko. Dlatego na Dzień Matki przygotujmy dla niej coś specjalnego. Sportowcy dostają medale, dlaczego więc nie nagrodzić medalami również naszych mam. Są przecież równie wielkie!

Serce dla mamy, czyli prezent na Dzień Matki - Zrób to sam! [DIY]

Zazwyczaj, z okazji Dnia Matki dzieci obdarowują mamy kwiatami lub własnoręcznie wykonanymi laurkami. Ważne, by prezent był od serca. No właśnie. A może podarować mamie serce? Koniecznie zrobione przez dziecko! W dodatku takie, które później będzie mogło ozdobić doniczkę, czy przybornik na długopisy. Zobacz jak je wykonać.

Top 14 życzeń na Dzień Mamy - spraw jej wyjątkowy prezent!

Zbliża się wyjątkowy dzień dla wszystkich mam, Wasze pociechy z pewnością będą chciały podziękować Wam za obecność i wszystko czym je obdarzacie na co dzień. Aby trochę dopomóc naszym artystom zamie...

Kartka na dzień mamy - Zrób to sam! [DIY]

Pomysłów na kartkę dla mamy jest całe mnóstwo. Ale ten przypadł nam szczególnie do gustu. Jest prosty i szybki w wykonaniu, a do tego mama dostaje nie tylko karteczkę ale także bukiet papierowych kwiatów. W zasadzie nawet małe dziecko, z odrobiną pomocy taty, poradzi sobie ze zrobieniem tej kartki. A później wystarczy dodać piękny rysunek, kilka życzeń i piękny prezent na Dzień Mamy gotowy. Zobaczcie jak go zrobić krok po kroku.