Pierwszy prezent na Dzień Mamy - Zrób to sam! [DIY]

26 maja to wyjątkowy dzień dla każdej mamy. Szczególnie wzruszający jest ten pierwszy. Po wielu miesiącach noszenia dziecka pod sercem, obserwowaniu pierwszych uśmiechów, pomaganiu w pokonywaniu wsz...

Malowanie koszulek – sposób na indywidualny gadżet

Masz w głowie pełno pomysłów na fajne koszulki ale w sklepach nie możesz znaleźć nic co by Ci się podobało. A może po prostu uwielbiasz twórcze zabawy ze swoim dzieckiem. Kup farby, pędzelki, kilka niezadrukowanych t-shirtów i stwórz własną, unikalną koszulkę.

Coś z niczego - prosty pomysł na ozdoby choinkowe

Bombki na świąteczną choinkę można zrobić dosłownie ze wszystkiego co mamy pod ręką. Ograniczeniem jest w tylko nasza wyobraźnia i dostępne w domu dodatki. Zobaczcie kilka naszych pomysłów na choinkowe bombki wykonane przez dziecko.

Ozdoby świąteczne - Mikołaj z papieru

Wśród świątecznych dekoracji na choince nie może zabraknąć Świętego Mikołaja. Jeśli nie masz go akurat wśród swoich bombek, nic nie szkodzi. Poszukaj kolorowych kartek i zrób razem ze swoim dzieckiem Mikołaja z papieru.

Prezent na dzień ojca - krawat

Najczęściej kupowaną dla tatusiów częścią garderoby są nieszczęsne skarpetki. Dlatego proponujemy aby dla odmiany na Dzień Ojca otrzymali od swoich dzieci krawaty, które zostały ozdobione modnymi w ...

Życzenia na Dzień Taty

Dzień Ojca to wyjątkowa i ważna chwila dla wszystkich tatusiów. Wasze pociechy z pewnością będą chciały podziękować Wam za obecność i wszystko czym je obdarzacie na co dzień. Aby trochę dopomóc naszym artystom, zamieszczamy laurki na dzień ojca. Można je pomalować, posypać brokatem, wykleić. Jednym słowem - co tylko przyjdzie dzieciom do głowy.

Medal dla taty

Tata to obok mamy najważniejsza osoba w życiu każdego malucha. Aby sprawić mu ogromną przyjemność w jego dniu, przygotujcie spejalny prezent - medal dla najlepszego taty świata. Na pewno będzie zachwycony.

Kartki na Walentynki - zrób je razem z dzieckiem

Walentynki to doskonała okazja do własnoręcznego zrobienia kartek. Wystaczy kawałek papieru, wstążka, nożyczki i odrobina wolnego czasu, aby miłość dosłownie przelać na papier.

Świąteczna ozdoba skarpeta na prezenty

Święta tuż, tuż. Wasze maluchy z pewnością nie mogą się ich doczekać. Aby skrócić czas oczekiwania proponujemy uszycie wspólnie świątecznej skarpety na prezenty!

Prosta kartka wielkanocna. Zrób to sam! [DIY]

Na Wielkanoc mamy dla Was propozycję zrobienia własnoręcznie przygotowanej kartki świątecznej. To propozycja dla dzieci w każdym wieku, gdyż jest niezwykle prosta w wykonaniu - tym najmłodszym, oczywiście, pomagają rodzice. A zatem - zaczynamy.