„Pranie to wyzwanie” – podsumowanie testu produktów JELP!

Data:

Zaczerwienienia, wysypki, swędzenie skóry – która z mam nie borykała się nigdy z tego rodzaju problemami u swoich pociech, zwłaszcza po wypraniu ubranek w nieodpowiednim specyfiku? Bywa, że takie dolegliwości są wyjątkowo dotkliwe i spędzają sen z powiek nawet najbardziej doświadczonym mamom. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs „Pranie do wyzwanie”, który miał rzucić nieco inną perspektywę na rytuał prania dziecięcych ubranek. Czy się udało?

 

pranie dziecięcych ubranek - test proszków

 

Jak przebiegł nasz konkurs?

Nasz konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym z nich zachęcaliśmy nasze użytkowniczki do udzielenia odpowiedzi na pytanie konkursowe o treści: „Jakie wyzwania związane z praniem stawiają przed Wami Wasze maluszki?”, a 60 najbardziej kreatywnych odpowiedzi wyróżniliśmy próbkami proszku do prania JELP Soft 2w1 (pranie i zmiękczanie) do bieli i pasteli. W drugim etapie konkursu z niecierpliwością czekaliśmy na niezależne opinie naszych testerów i spośród wszystkich przysłanych recenzji, wybraliśmy dziesięć najciekawszych i najbardziej merytorycznych, które nagrodziliśmy pięcioma nagrodami głównymi oraz pięcioma wyróżnieniami.

 

Saszetki konkursowe z proszkiem Jelp soft 2 w 1

 

 Pranie w proszku Jelp soft 2 w 1

 

Delikatność i skuteczność

Rzeczą, którą nasi testerzy podkreślają najczęściej jest niezwykła delikatność proszku. Wszystkie przysłane do nas opinie są ze sobą zgodne – u żadnego dziecka nie wystąpiła reakcja alergiczna, nawet przy atopowym zapaleniu skóry.

 

Proszek nie uczula i jest bezpieczny dla alergików jak i osób z wrażliwą skórą"

 

Ponadto, dało się też wyraźnie zauważyć, iż nie bez znaczenia dla naszych testerów były zalety związane z zaskakującym wręcz zmiękczaniem tkanin oraz niezwykle przyjemnym zapachem. Z racji tego, iż proszek jest produktem typu „2w1”, pozwala ograniczyć stosowane do prania produkty i zmniejsza liczbę potencjalnych alergenów, z którymi może spotkać się skóra naszych milusińskich.

"Specjalistyczny proszek do prania JELP, zawiera dodatkowo środek zmiękczający, co oznacza, iż nie trzeba było dodawać zmiękczających płynów do płukania, a jak wiadomo przy niemowlętach panuje złota zasada "Im mniej, tym lepiej".

 

Czym jednak byłyby te dwie zalety, gdyby nie skuteczność proszku? Nie musimy nikogo specjalnie przekonywać, że plamy pozostawiane przez dzieci należą do szczególnie uporczywych. Resztki jedzenia, kurz pozostawiony po badaniu najodleglejszych zakamarków mieszkania czy nieprzewidziana kradzież, mazaków to wyzwanie dla każdego rodzica. Z tego powodu bardzo cieszy nas, że skuteczność tak delikatnego specyfiku pozostawiła na naszych testerach bardzo pozytywne wrażenie.

 

Pranie proszkiem Jelp przed i po

 

"Ubranka po wypraniu są naprawdę zadowalająco czyste i zrobiło to na mnie duże wrażenie!!!! Są mięciutkie o pięknym delikatnym zapachu świeżości. Ten proszek naprawdę dobrze pierze…"

 

Werdykt napawa nas dumą

We wszystkich otrzymanych przez nas recenzjach wyraźnie pobrzmiewał ton zadowolenia z działania proszku i musimy przyznać, że choć spodziewaliśmy się sprzyjających specyfikowi opinii, to entuzjazm bijący z maili naszych testerów przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, iż wysoka jakość proszku jest zauważalna już po pierwszym użyciu.

 

Pranie z Jelp soft 2 w 1

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a osobom wyróżnionym gratulujemy! Mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej przygody z produktami JELP.

Wszystkie pakiety wyprawkowe znajdziecie w oficjalnym sklepie JELP

 

Zdjęcie: Fotolia.pl All rights reserved

Komentarze
Dodaj komentarz
15-1-2018
Ocena:
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście. Dzięki temu mogłam na własnej skórze, a właściwie na skórze mego dziecka przekonać się o jego delikatności i skuteczności. Dziękuję również za nagrodę. Dzisiaj otrzymaliśmy żel do prania Jelp. Z czystą przyjemnością go wykorzystamy do walki z zabrudzonymi ubraniami. Pozdrawiam :)