O nas

Nasza Misja

 

Dzidziusiowo.pl stara się podkreślać, co jest naszym priorytetem – rodzina! 

Posiadanie rodziny to wielka wartość w życiu człowieka. Jej rozwój od starania się o dziecko, następnie przeżywanie ciążywybór imieniaszykowanie wyprawki aż w końcu wyczekiwane narodziny dziecka to niepowtarzalny okres, który jest bardzo cenny. Odpowiedzialność za rodzinę nigdy się nie kończy, rodzice codziennie borykają się z trudnościami i wciąż muszą podejmować ważne decyzje. W tym chcemy im pomóc. Dzidziusiowo.pl to rzetelne treści, sprawdzone porady, opinie ekspertów, przydatne kalkulatorysiatki centylowe oraz grupa zrzeszającą rodziców, gdzie zaangażowani użytkownicy dzielą się swoimi problemami i doświadczeniami.       

Dzidziusiowo.pl odpowiada na najważniejsze pytania w kwestii planowania rodziny, poczęcia dziecka jak również ciąży i porodu.  Nasz zespół jest nastawiony na użytkowników, dlatego nie boimy się trudnych tematów, interesujemy się różnymi wizjami rodzicielstwa, nie unikamy kontrowersyjnych i nowoczesnych metod wychowania. Współpracujemy ze specjalistami i lekarzami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dzidziusiowo.pl stale się rozwija. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, które ułatwią naszym użytkownikom szybkie znalezienie pomocy oraz informacji. Cieszymy się, że nasi użytkownicy widzą nasze zaangażowanie i z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej! Chcemy pomagać w podejmowaniu decyzji o posiadaniu dziecka oraz wspierać na co dzień w jego wychowaniu. Jesteśmy przekonani, że rodzicielstwo to najpiękniejsza przygoda życia!

 

            

ZENITH CAPITAL GROUP SP. Z O.O.

Właściciel portalu

00-113 Warszawa
ul. Emilii Plater 53
NIP: 5252636243

 

 

Dzidziusiowo.pl - Reklama

koordynator serwisu: Bartłomiej Kraśniewski  

b.krasniewski@dzidziusiowo.pl

90-432 Łódź
ul. Wólczańska 128/134 budynek J, lok. 21

tel. +48 794 433 283