Kariera zawodowa bitych kobiet

Bycie finansowo zależną od swojego partnera jest jedną z najczęściej podawanych przyczyn trwania w patologicznym związku. Kobiety, z obawy przed utratą dachu nad głową, boja się sprzeciwić partnerowi. Aktywne zawodowo są jednak mniej wydajne i nie przestrzegają dokładnie regulaminu w miejscu pracy.

Zależne od partnera - kata

Wiele badań pokazuje, że osoby doznające przemocy ze strony swych partnerów napotykają na poważne trudności w wykonywaniu pracy zawodowej. Wiele z nich ma obniżone poczucie własnej wartości, cierpi z powodu depresji, ma napady lęku i gniewu.

Kryzys ojcostwa

Współcześnie obserwuje się kryzys ojcostwa, który bardzo często w sposób negatywny odbija się na najmłodszym pokoleniu. Zagubienie się ojców nie jest zagadnieniem nowym, a jego początków należy upatrywać już w dziesięcioleciach ubiegłego wieku.

Pępkowe – czyli żona cierpi, a ja piję

Mówi się często, że „okazja do wypicia zawsze się znajdzie”. Jednak tylko dwie okazje doczekały się nazwy własnej: parapetówka i pępkowe. Są to niewątpliwie wydarzenia szczególne w życiu każdego mężczyzny, a spotkania z ich okazji przeszły już dawno do polskiej tradycji.

Seks video

Nie ma co się oszukiwać – rutyna wkrada się w każdy związek i w pewnej mierze odbija się również na życiu seksualnym. Choć już nie jest tak romantycznie jak kiedyś, są sposoby na to, aby nieco ożywić Wasze relacje łóżkowe. Idąc śladem celebrytów, jednym ze sposobów może być nakręcenie seks video.

Stres przed ślubem

Do ślubu zostało coraz mniej czasu. Przygotowania idą pełną parą. Jesteście szczęśliwi i niezwykle podnieceni faktem, że już niebawem staniecie przed ołtarzem. Kochacie się, chcecie być razem więc skąd ten niepokój, strach i masa wątpliwości?

Ciekawy wieczór panieński

Ślub a po nim zaraz wesele, to najpiękniejszy a zarazem najbardziej stresujący dzień w naszym życiu. Nawet, jeśli wszystko jest już dopięte na ostatni guzik: zakupy zrobione, goście zaproszeni, stroje wybrane, to i tak wciąż pozostaje pytanie o to, jak przegonić przedślubny stres.

Dlaczego szukamy księcia z bajki?

Jak powinien wyglądać i jaki powinien być ten jeden, jedyny? Niemal każda kobieta na to pytanie posiada już swoją odpowiedź. Dobrze, gdyby był wysoki, a może nie ma to większego znaczenia? Blondyn, a może brunet? Marzyciel, a może twardo stąpający po ziemi?

Damski bokser – bije ale kocha

Był najcudowniejszym człowiekiem, którego w życiu spotkałaś. Teraz zastanawiasz się, czy to wciąż ten sam mężczyzna. Znęca się nad Tobą, bije i upokarza, po czym przynosi kwiaty i mówi, jak mu przykro. Wybaczasz mu, a po jakimś czasie on znowu robi to samo.

Gwałt małżeński

Wielu z nas gwałt kojarzy się z napaścią w ciemnej uliczce. Tymczasem tylko 9% tego typu przestępstw ma miejsce poza domem. Pozostała część to gwałty, do których dochodzi w mieszkaniu.