Dzień Dziecka dawniej - pamiętasz?

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Dzień Dziecka to, według samych dzieci, jeden z najwspanialszych dni w roku. W zdecydowanej większości dzieje się tak za sprawą prezentów. Producenci zabawek i sklepy z asortymentem prześcigają się w pomysłach jak zadowolić tych, najbardziej chyba wymagających, klientów.

Czym jechać do ślubu

Dzień ślub bez wątpienia jest niezapomnianym dniem. Aby nadać mu niepowtarzalnego charakteru niektórzy są w stanie słono zapłacić. Stąd kosztowne suknie, garnitury i nietuzinkowe ślubne pojazdy. Dorożka do ślubu, motocykl, a nawet rolniczy ciągnik cieszą się dużą popularnością.

Rozstanie z 'klasą'. Dlaczego rozwód nie zawsze musi być zły?

Życie różnie się układa. Czasami po latach miłosnej sielanki przychodzi moment, w którym jedno bądź oboje z partnerów decyduje się na odejście. Rozstanie nie jest łatwym doświadczeniem. Zawsze ktoś cierpi, płacze, tęskni. W nerwach padają różne słowa, których później żałujemy.

Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia

Przyjaciele zaprosili Cię na ‘domówkę’. Zjawiasz się punktualnie z butelką wina w ręku. Jeszcze stojąc w przedpokoju witasz się z gospodarzami. Ściągasz płaszcz, ręką przeczesujesz włosy i pewnie wchodzisz dalej.

Brak ochoty na seks

Dla człowieka, istoty świadomej swojej seksualności, seks jest istotną dziedziną życia. Stopień jego ważności uzależniony jest od wielu czynników m.in.: temperamentu, światopoglądu, etapu życia, wieku oraz rozwoju osobowości.

Poradnik dobrej żony

‘The Good wife’s guide’ to poradnik, który został zamieszczony w pochodzącym z 1955 roku podręczniku gospodarstwa domowego (Housekeeping Monthly). Książka przeznaczona była dla uczennic liceum i mówiła o tym w jaki sposób powinna zachowywać się dobra żona.

Afrodyzjaki

Niektóre potrawy mają wręcz tajemną moc. Potrafią rozpalić do białości i spowodować prawdziwy wulkan zmysłowości. A wszystko dlatego, że podnoszą poziom tzw. hormonów szczęścia czyli endorfin, dopaminy i oksytocyny. Dzięki nim seks nie tylko trwa dłużej, ale jest bardziej ekscytujący.

Uzależnieni od cybersex-u

Żyjemy w szalonej erze mms-ów, blu-ray, HDMI, iphonów, inteligentnych domów, kamer internetowych i cybersexu. Zabiegani, zapracowani i samotni siadając przed monitorem coraz częściej poszukujemy znajomości i dreszczyku podniecenia.

Niedopasowani w łóżku

On chciałby kochać się codziennie, a najlepiej kilka razy w ciągu dnia. Tobie wystarczy raz na jakiś czas. A może odwrotnie? Ty masz ciągłą ochotę na igraszki, a on zapracowany i zmęczony marzy o tym, aby wreszcie odpocząć?