Ozdoby świąteczne - skrzydlaty ptaszek

Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe wspaniale prezentują się na świątecznym drzewku. Dla wszystkich mam lubiących hand made papierowe ptaszki na choinkę krok po kroku do wykonania Coś z niczego - prosty pomysł na ozdoby choinkowez dziećmi.

Bukiet na Dzień Matki - Zrób to sam! [DIY]

Dzień Matki to wspaniała okazja, by zrobić mamie niespodziankę. Z pomocą taty, babci, dziadka, cioci,… To może być coś prostego, ale za razem efektownego. Jak na przykład bukiet kwiatków! Do jego wykonania potrzeba tak niewiele, a efekt końcowy z pewnością zachwyci każdą mamę. Zobacz, jak go wykonać.

Medal dla mamy

O tym, że mama jest najlepsza na świecie wie każde dziecko. Dlatego na Dzień Matki przygotujmy dla niej coś specjalnego. Sportowcy dostają medale, dlaczego więc nie nagrodzić medalami również naszych mam. Są przecież równie wielkie!

Serce dla mamy, czyli prezent na Dzień Matki - Zrób to sam! [DIY]

Zazwyczaj, z okazji Dnia Matki dzieci obdarowują mamy kwiatami lub własnoręcznie wykonanymi laurkami. Ważne, by prezent był od serca. No właśnie. A może podarować mamie serce? Koniecznie zrobione przez dziecko! W dodatku takie, które później będzie mogło ozdobić doniczkę, czy przybornik na długopisy. Zobacz jak je wykonać.

Top 14 życzeń na Dzień Mamy - spraw jej wyjątkowy prezent!

Zbliża się wyjątkowy dzień dla wszystkich mam, Wasze pociechy z pewnością będą chciały podziękować Wam za obecność i wszystko czym je obdarzacie na co dzień. Aby trochę dopomóc naszym artystom zamie...

Kartka na dzień mamy - Zrób to sam! [DIY]

Pomysłów na kartkę dla mamy jest całe mnóstwo. Ale ten przypadł nam szczególnie do gustu. Jest prosty i szybki w wykonaniu, a do tego mama dostaje nie tylko karteczkę ale także bukiet papierowych kwiatów. W zasadzie nawet małe dziecko, z odrobiną pomocy taty, poradzi sobie ze zrobieniem tej kartki. A później wystarczy dodać piękny rysunek, kilka życzeń i piękny prezent na Dzień Mamy gotowy. Zobaczcie jak go zrobić krok po kroku.

Pierwszy prezent na Dzień Mamy - Zrób to sam! [DIY]

26 maja to wyjątkowy dzień dla każdej mamy. Szczególnie wzruszający jest ten pierwszy. Po wielu miesiącach noszenia dziecka pod sercem, obserwowaniu pierwszych uśmiechów, pomaganiu w pokonywaniu wsz...

Malowanie koszulek – sposób na indywidualny gadżet

Masz w głowie pełno pomysłów na fajne koszulki ale w sklepach nie możesz znaleźć nic co by Ci się podobało. A może po prostu uwielbiasz twórcze zabawy ze swoim dzieckiem. Kup farby, pędzelki, kilka niezadrukowanych t-shirtów i stwórz własną, unikalną koszulkę.

Coś z niczego - prosty pomysł na ozdoby choinkowe

Bombki na świąteczną choinkę można zrobić dosłownie ze wszystkiego co mamy pod ręką. Ograniczeniem jest w tylko nasza wyobraźnia i dostępne w domu dodatki. Zobaczcie kilka naszych pomysłów na choinkowe bombki wykonane przez dziecko.

Ozdoby świąteczne - Mikołaj z papieru

Wśród świątecznych dekoracji na choince nie może zabraknąć Świętego Mikołaja. Jeśli nie masz go akurat wśród swoich bombek, nic nie szkodzi. Poszukaj kolorowych kartek i zrób razem ze swoim dzieckiem Mikołaja z papieru.