Kontakt

Kontakt z redakcją portalu Dzidziusiowo.pl: redakcja@ceneo.pl

Wydawcy:
  • Piotr Kalsztyn (piotr.kalsztyn@ceneo.pl)
  • Izabela Wasztyl
  • Klaudia Skoczek

Adres biura:
Ceneo.pl
ul. Legnicka 48A
54-202 Wrocław

Wydawcą serwisu jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 48A, 54-202 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000634928, kapitał zakładowy: 5 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 5252674781

Adres do korespondencji: Ceneo.pl, ul. Legnicka 48 A, 54-202 Wrocław.

Czym jest serwis Dzidziusiowo?

Głównym tematem zainteresowania na naszym portalu są najmłodsze dzieci oraz młodzi rodzice. Jesteśmy dla Was już w momencie, kiedy rozpoczynacie starania o dziecko. Znajdziecie u nas kalkulatory dotyczące dni płodnych, a także szereg artykułów na temat planowania ciąży.

Kolejny ważnym elementem serwisu Dzidziusiowo są teksty na temat przebiegu ciąży. Odpowiadamy na większość Waszych pytań, tak aby przyszła mama szła do porodu uzbrojona w najważniejszą broń - wiedzę.

A gdy już maluch przyjdzie na świat... zostańcie z nami. Podpowiadamy jak się opiekować dzieckiem, na co zwrócić uwagę przy zakupach, a także opisujemy symptomy chorób, które często dotykają niemowlęta.

Dołącz do serwisu Dzidziusiowo

Jesteś młodym rodzicem, który lubi i potrafi pisać ciekawe artykuły? Skontaktuj się z naszą redakcją wysyłając maila (a w nim linki do przykładowych tekstów swojego autorstwa) na adres redakcja@ceneo.pl.