Przebranie na Halloween dla dziecka - Królowa Pająków - Zrób to sam [DIY]

Strój na Halloween masz już w zasadzie wybrany, a jedyne czego Ci brakuje to mrocznego dopełnienia i dobrego pomysłu na makijaż? Jeśli w tym roku Twoje dziecko postanowiło zostać czarownicą, wampirem albo zombiakiem … proponujemy „włożyć” mu na głowę pająka. Jest prosty w wykonaniu ale niesamowicie efektowny. Gwarantuję, że wszyscy będą go zazdrościć! Zresztą oceńcie sami.

Przebranie na Halloween dla dziecka - Czarny Kotek - Zrób to sam [DIY]

Oto prosty pomysły na strój Czarnego Kotka, w którym Twój maluch podbije każdy bal. Wykonasz go z niedrogich materiałów, które w dodatku w większości znajdziesz w domu.

Halloweenowe wykałaczki i słomki - Zrób to sam! [DIY]

Jeżeli nasze zdolności plastyczne i kulinarne nie czują się na siłach aby przygotować przerażające przekąski w kształcie obciętych kończyn, wnętrzności, czy chociażby robaków, warto ozdobić same elementy, które posłużą nam do serwowania jedzenia, np. wykałaczki od koreczków, czy słomki.

Ozdoby na Halloween - świecące stwory

Wielkimi krokami zbliża się dzień strachów i potworów, czyli Halloween. W Polsce jest to dość młody zwyczaj, dzisiaj pokażemy jak zrobić ozdoby na Halloween.

Dynie na Halloween - jak zrobić lampion?

Nigdy nie robiliście lampionów z dyni na Halloween? Podpowiemy jak krok po kroku wyciąć wzór na dynii i zrobić z niej prawdziwy lampion. Ta piękna ozdoba wcale nie jest trudna do wykonania, możecie spokojnie wykonać ją razem z dzieckiem. A później jeszcze tylko duchy, pająki, przebrania i straszne przyjęcie gotowe.

Dekoracje na Halloween - duszki z dłoni

Halloween za pasem. Zatem najwyższa pora, aby w naszych domach zamieszkały duchy, potwory i inne stwory.

Dekoracje na Halloween - duszki

Halloween to czas zabawy. Daj się porwać klimatowi tej niepowtarzalnej nocy. Niech czarownice, wampiry oraz duchy zamieszkają i w Twoim domu.

Jak zrobić przybornik na długopisy? Zrób to sam [DIY]

Jednym z elementów jaki powinien pojawić się na biurku małego ucznia jest organizer na przybory szkolne. Możliwość przygotowania go z rzeczy znalezionych w domu, to idealna okazja do kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem. To proste rozwiązanie pozwoli utrzymać dziecku porządek wśród długopisów, kredek, flamastrów, czy farb. A więc zaznamy!

Jak zrobić żabę z jednorazowego kubeczka? Zrób to sam [DIY]

Żaby to wdzięczne stworzenia i dzieci zazwyczaj bardzo je lubią. Więc dlaczego nie miałyby sobie zrobić własnych żabek, na przykład, jako aktorów do odgrywania scenek w domowych teatrzykach?

Pasja lepienia

Każdy ma jakiegoś bzika, a jak nie to z pewnością niedługo będzie miał. Życie z pasją bywa ciekawe i przyjemne, a robótki ręczne dają wiele możliwości. Na początek chciałabym przybliżyć temat dotyczący masy solnej. Wszystkich, którzy lubią lepić zapraszam do lektury.