O nas

Nasza Misja

 

W dzisiejszym świecie coraz częściej zapominamy o podstawowych wartościach. Liczymy pieniądze, uganiamy się za pracą, odbywamy powierzchowne rozmowy i przestajemy wiedzieć, co jest dla nas najważniejsze. Dlatego redakcja Dzidziusiowo.pl tak bardzo stara się podkreślać, co powinno być naszym priorytetem – rodzina! 

Posiadanie rodziny to ogromna wartość w życiu każdego człowieka. Jej rozwój poprzez staranie się o dziecko, następnie przeżywanie ciążywybór imieniaszykowanie wyprawki aż w końcu wyczekiwane narodziny to niepowtarzalny okres, który jest najcenniejszy i czasami pojawia się tylko raz. Odpowiedzialność za rodzinę nigdy nie mija, rodzice codziennie borykają się z trudnościami i muszą podejmować mnóstwo decyzji, w związku z tym nasza redakcja chce im w tym pomóc. Bo na naszym portalu są tylko rzetelne treści, sprawdzone porady, opinie ekspertów, przydatne kalkulatorysiatki centylowe oraz grupę zrzeszającą rodziców, gdzie zaangażowani użytkownicy dzielą się swoimi problemami i doświadczeniami.       

Dzidziusiowo.pl odpowiada na kluczowe pytania jeśli chodzi o planowanie rodziny, poczęcie dziecka jak również dla osób spodziewających się maleństwa i tych, którzy już je mają. Nasz zespół jest nastawiony na użytkowników, dlatego nie boimy się trudnych tematów, interesujemy się różnymi wizjami rodzicielstwa, nie unikamy kontrowersyjnych metod wychowania dziecka, szukamy rozwiązań dobrych dla jednostki i ogółu. Mamy świadomość, że współcześni rodzice nie mają wiele czasu, a bardzo chcą wychować szczęśliwe dziecko stąd też współpracujemy ze specjalistami, lekarzami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy nasz artykuł jest przez nas analizowany, omawiany i tworzony z misją udzielenia wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące pytania rodziców.

Nie chcemy spoczywać na laurach i ciągle rozwijamy nasz portal. Staramy się zgłębiać naszą wiedzę, stosować rozwiązania, które ułatwią naszym użytkownikom szybkie znalezienie pomocy w danej sytuacji. Cieszymy się, że nasi użytkownicy widzą nasze zaangażowanie i z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej! Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom pomagamy podjąć decyzję o posiadaniu dziecka oraz wspieramy w jego wychowaniu. Bo jesteśmy przekonani, że rodzicielstwo to najpiękniejsza przygoda życia!

 

Dzidziusiowo.pl Sp.z.o.o.
01-206 Warszawa
ul. Rogalińska 1/51
NIP: 527-265-86-50

redakcja@dzidziusiowo.pl