Pierwszy trymestr

Wybierz swój tydzień ciąży
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

5 tydzień ciąży

5 tydzień ciąży, jak wygląda płód i dziecko

 

5. tydzień ciąży, będący początkiem drugiego miesiąca ciąży to czas, w którym najczęściej dowiadujemy się o dziecku. Z prostej przyczyny. Nie pojawia się u nas planowana miesiączka. Test ciążowy kupiony w aptece potwierdza podejrzenia. Gratulujemy. Właśnie zaczynasz długą drogę, pełną zmian w Twoim życiu. Dla wielu przyszłych mam jest to fantastyczna wiadomość i spełnienie marzeń, dla innych – nie lada zaskoczenie. Co Cię czeka w 5 tygodniu ciąży?

 

Co się dzieje z Twoim ciałem?

Choć w 5. tygodniu ciąży wielkość brzucha ani Twoja sylwetka nie zmienia się zbytnio, już teraz możesz zaobserwować pierwsze objawy ciąży. Twój biust staje się pełniejszy i naprawdę zwraca uwagę płci przeciwnej ;-). To woda, którą organizm zaczyna gromadzić już kilka dni po zapłodnieniu. Na biuście możesz też zauważyć inne zmiany: brodawki ciemnieją i powiększają się, a na skórze piersi pojawia się siateczka drobnych żyłek. Zauważyłaś u siebie zwiększony apetyt, a może wręcz przeciwnie - wstręt do jedzenia? To również normalne u ciężarnych.

Wiadomość o zajściu w ciążę może rodzić mieszane uczucia. Nawet jeśli długo planowałaś bycie mamą, teraz możesz poczuć się przytłoczona faktem, że to się dzieje naprawdę. Robisz kolejny test i nie wierzysz. Aby potwierdzić ciążę, jak najszybciej umów się na wizytę do ginekologa. Wiele kobiet chce podzielić się dobrą wiadomością jak najszybciej, inne czekają aż do 12. tygodnia ciąży, gdy ryzyko poronienia staje się dużo mniejsze.

 

Encyklopedia ciąży - 5 tydzień

Twoja macica powiększa się (obecnie ma wielkość małej mandarynki), a ciało przechodzi prawdziwą rewolucję. Pęknięty pęcherzyk Graffa produkuje teraz hormon zwany progesteronem. To dzięki niemu błona śluzowa macicy nie złuszcza się, a zarodek może się zagnieździć. Za chwilę produkcję progesteronu przejmie łożysko.

 

Dolegliwości ciążowe

Tak, tak. U większości kobiet już w 2. tygodniu po zapłodnieniu (czyli w terminie spodziewanej miesiączki) pojawiają się typowe dla ciąży objawy:

 • zmęczenie i senność
 • wymioty i nudności
 • bóle głowy
 • nadmierna wrażliwość i bolesność piersi
 • zmienne nastroje

Oczywiście możesz być szczęściarą i przez całą ciążę czuć się rewelacyjnie ale … wiele kobiet odczuwa liczne dolegliwości. W I trymestrze organizm ciężko pracuje – przecież wewnątrz Ciebie tworzy się i rozwija w szybkim tempie embrion. Potrzebujesz energii do podtrzymywania nowego życia, dlatego możesz czuć się senna i wiecznie zmęczona. Duuużo śpij i odpoczywaj. Dla wielu kobiet ciągłe zmęczenie zmniejszają regularne spacery i przebywanie na świeżym powietrzu. W 5. tygodniu ciąży samopoczucie mogą niestety popsuć pojawiające się poranne mdłości i wymioty, a także bóle głowy spowodowane zwiększonym wydzielaniem hormonów.

Rozwój dziecka

To niesamowite. Twoje 3 tygodniowe dziecko ma już głowę wyraźnie wyodrębnioną od reszty ciała, ogonek, a także zalążki najważniejszych narządów. Wyglądem bardziej przypomina kijankę niż dziecko, a lekarze raczej nazwą je embrionem. Ale to cud, że w Tobie rośnie maleńki człowieczek. Już niedługo zobaczysz go podczas badania USG.

 • Serce jest jednym z pierwszych tworzących się organów. Już w 5. tygodniu ciąży możesz usłyszeć jego bicie. Teraz jest jeszcze dość prymitywne i małe (osiąga wielkości ziarenka maku), ale szybko się to zmieni. Z każdym tygodniem bicie serca będzie stawało się bardziej regularne. CZY WIESZ, ŻE: Podczas przeciętnego ludzkiego życia serce zabije około 3 miliardów razy.
 • W piątym tygodniu ciąży zaczyna tworzyć się centralny układ nerwowy Właśnie w tym momencie ogromną rolę odgrywa kwas foliowy.
 • Tworzą się zalążki układu pokarmowego. Rozpoczyna się również prosta wymiana krwi i tlenu między Tobą a Twoim dzieckiem.

 

W 5 tygodniu ciąży wielkość płodu odpowiada wielkości przecinka (ma 1,5 - 2 mm), a jego kształt przypomina maleńką krewetkę.

 

Ciąża mnoga – piąty tydzień

Jeśli jesteś w ciąży mnogiej, zapewne druga kreska na teście ciążowym była bardzo wyraźna. To hormony, których poziom w ciąży bliźniaczej jest sporo wyższy :-)

Twoje wieloraczki rozwijają się tak jak pojedynczy zarodek. W piątym tygodniu ciąży mają jeszcze skrzela i ogonek. To faza przejściowa będąca wynikiem procesu ewolucji. Ogonki powstają około 4. i zanikają mniej więcej w 6. tygodniu.

 

Ważne dla Ciebie

 • nie zawsze wynik testu ciążowego wychodzi jednoznacznie. Czasem pojawia się blada kreska na teście. W takiej sytuacji najlepiej za kilka dni powtórzyć test (poszukaj jak najbardziej czułego testu) lub udaj się do lekarza ginekologa.
 • zadbaj o wybór dobrego specjalisty – lekarza, który poprowadzi całą Twoją ciążę. Popytaj wśród bliskich osób, kogo polecają. Ważne aby był cierpliwy i odpowiadał wyczerpująco na Twoje pytania. Musisz mieć do niego zaufanie i czuć się przy nim swobodnie.
 • umów się na wizytę do lekarza. Pamiętaj aby pierwszą wizytę odbyć nie później niż w 8 tygodniu ciąży.
 • bierz kwas foliowy – jego niedobór powoduje ciężkie wady wrodzone u dziecka.
 • jeśli jeszcze nie odstawiłaś używek, teraz jest dobry moment.

 

Zdrowa ciąża

Przyjrzyj się temu co jesz. Dieta w ciąży powinna być bogata w składniki odżywcze i minerały. Unikaj żywności przetworzonej, jedzenia w fast-foodach oraz ciężkostrawnych potraw. Wszystkie warzywa i owoce myj bardzo dokładnie, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia toksoplazmozą czy listeriozą.

Ze swojej diety w ciąży wyeliminuj:

 • żywność zawierającą konserwanty, sztuczne barwniki i aromaty;
 • surowe lub niedogotowane: mięso, ryby, owoce morza i pasztety;
 • sery miękkie i pleśniowe;
 • surowe jaja i potrawy je zawierające: tiramisu, kogel-mogel;
 • mocną kawę i herbatę;
 • alkohol;
 • niepasteryzowane mleko.

 

Dołącz do klubu mam, które oczekują na swoje maleństwo!

 

Komentarze
Dodaj komentarz
Ocena:
Marzec 27, 2017
Hej dziewczyny mnie się spóźnia miesiączka o 9 dni . zrobiłam beta hcg i wyszło 4117. Czy to ciąża?
Ocena:
Marzec 27, 2017
Witam. U mnie okres był 25 lutego, w sobotę i niedzielę robiłam testy na każdym dwie kreski choć w każdym druga kreska blada :-)
Ocena:
Marzec 25, 2017
Ja miałam okres 22.02 i dzisiaj nie dostałam :-) na tescie z wtorku blada kreska. Myslicie ze powtarzac jeszcze?
Ocena:
Marzec 25, 2017
Agata
Ja też miałam ostatnią miesiączkę 21.02. Wczoraj i dzisiaj testy ciążowe pozytywne z bladą kreską.
Ocena:
Marzec 25, 2017
Nareście się udało jestem w 5 tygodniu ciąży wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Teraz jak powiedzieć o tym rodzinie mojej i mojego partnera??
Ocena:
Marzec 23, 2017
Agata, Dziękuję bardzo ☺U mnie w rodzinie też jeszcze nikt nie wie chce poczekać do 12 tygodnia az przekaze im tą informacje ☺ To jest moja pierwsza i upragniona ciąża ☺ Cieszę się bardzo że w końcu się udało i zostaniemy rodzicami ☺ Tobie również gratuluję dzidziusia ☺ Teraz przed nami same najpiękniejsze chwilę ☺
Ocena:
Marzec 23, 2017
Klaro, gratuluję :) ja miałam ostatnią miesiączkę 21.02, a wizytę u lekarza na 31.03 i czekam z niecierpliwością. Cieszę się że nam się udało po tylu miesiącach staran, po tylu negatywnych testach dalej nie mogę w to uwierzyć i trzymam to w tajemnicy przed najbliższymi co jest bardzo trudne... Też mam bóle podbrzusza i nawet żołądek boli, ale z dnia na dzień coraz mniej boli. Myśle że to normalne, chociaż w pierwszej ciąży tak nie mialam
Ocena:
Marzec 23, 2017
Bożena życze powodzenia. Ty masz czterdziesci a Ja czterdziesci dwa . Dwa poronienia I za bark okresu I wszystkie objawy ciazy . Wiek nie jest wazny I to co inni mowia tez nie. Bade dobrej mysli dbaj o Siebie , bedzie dobrze.:)
Ocena:
Marzec 23, 2017
Kesja, ja mam do lekarza 30marca mam nadzieję że będzie już widać cos na usg ☺ w sobotę zaczynam 6 tydzień ☺
Ocena:
Marzec 23, 2017
Klara ja też ostatnia @ miałam 19.02. :-)
Ocena:
Marzec 23, 2017
Witam i ja ;-) . też jestem w 5 tygodniu ciąży . 3 testy pozytywne . Beta hcg potwierdziła ciąże . Byłam u lekarza ale powiedział że o 3 dni za wcześnie przyszłam bo tylko coś mignelo mu na monitorze.Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Ocena:
Marzec 22, 2017
Idę jutro na Beta Hcg w potwierdzeniu ciąży ☺ Do lekarza jestem umowiona za tydzień ☺
Ocena:
Marzec 22, 2017
Agata ,martwią mnie te delikatne krótkotrwałe bóle podbrzusza nie wiem czy ma może to coś wspólnego z ciążą . Mam tak od 2 dni ale @nadal nie ma i nic się na to nie zanosi :)
Ocena:
Marzec 22, 2017
Agata,dzięki za wsparcie :) Dziś lecę do apteki po test :) Mam nadzieję że będzie pozytywny
Ocena:
Marzec 22, 2017
Klaro, Oczywiście że powinnas wykonać test jeżeli już jesteś po terminie miesiaczki, jak będzie negatywny to odczekać kolejne dwa dni i znowu go zrobic. Jakby co zapisz się do lekarza na kontrolę. My z mężem na poważnie też staraliśmy się jakieś pół roku, a tak ogólnie stwierdziliśmy że czas na drugie dziecko jakieś 1,5 roku temu ale nic nie wychodziło. Jak się udało to w sumie wtedy kiedy po prostu cieszyliśmy się że starań :D sama dalej nie potrafię w to uwierzyć, tobie też w końcu się uda, zobaczysz!
Ocena:
Marzec 22, 2017
Agata dziękuję za odpowiedź :) Mam nadzieję że się udało i mi :) Boję się rozczarowania bo już od tych 6 miesięcy nic z tego same rozczarowania :/ Myślisz że powinnam wykonać test ?
Ocena:
Marzec 22, 2017
Klaro, ja zrobiłam test 4 dni przed miesiączką i był negatywny, wczoraj nad ranem w dzień spodziewanej @ pojawiły się dwie kreski :) więc nie trać nadziei. Moje objawy to obolałe piersi na jakiś tydzień przed, ciągła senność, głód i nudności. Nawet zwymiotowalam po zapaleniu papierosa, ale nie patrz na objawy bo one są bardzo podobne do miesiączkowych, ja miałam silne przeczucie że się udało, chociaż próbowałam sobie wmówić że znowu na pewno nic z tego, a teraz czekam na wizytę u lekarza :)
Ocena:
Marzec 22, 2017
Czesc ja tez w ciazy termin 9 listopad, 2.luty brak okresu test 2 kreski z tym ze jedna blada,ale mnie przez Kilka dni bolal brzuch jak bym okres miala dostac,teraz masakra mdlosci od rana do wieczora ,zmeczenie I na nic nie mam ochoty procz ser pomidory I slodycze
Ocena:
Marzec 22, 2017
Hej dziewczyny ostatnią @ miałam 19.02 , 3 dni spoznia mi się @ , tydzien przed spodziewaną @ robilam test ale wyszedł negatywny :( Staramy się już od 6 miesięcy i bardzo bym się cieszyła jak by się udało teraz . Jak narazie miesiączki nie mam ale za to mam nastepujace objawy strasznie bola mnie piersi nigdy wczesniej tak nie mialam mam wiekszy apetyt wręcz ogromny zmęczenie i sennosc oraz lekkie bole w podbrzuszu . Czy mozliwe ze jest to ciąża ? Miałyście już jakieś objawy w 4/5 tygodniu ciazy ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
Ocena:
Marzec 21, 2017
Ja spodziewam się 4 dzieciątka :) Mam już 3 synów i może w końcu będzie dziewczynka ;) Przyda się wsparcie :) Termin 25 listopada...pozdrawiam :)
Ocena:
Marzec 20, 2017
Witajcie Mamusie :)
Mam 28 lat,a to moja druga ciąża, jednakże pierwszą poroniłam 2.5 roku temu w 10tc.Ostatnią miesiączkę miałam 8.02 i to był nasz pierwszy cykl starań.Od samego początku czułam, że coś "jest na rzeczy",a kiedy się okazało, że się nie mylę to nadal nie możemy wyjść z szoku ;)
Bolesność piersi, ból i rwanie w podbrzuszu jak na @...
Po drodze zrobiłam 4 testy płytkowe i jeden test z krwi, które z daleka wołały, że są negatywne.Po tym na chwilę dałam sobie z nimi spokój. Tydzień temu w nocy zabrała mnie do szpitala karetka bo myślałam, że żołądek wywrócę na drugą stronę i do tego biegunka...Zemdlałam na toalecie.
Uprzedziłam na SORze, że podejrzewam ciążę i tam też zrobili mi betę.I nie myliłam się.Beta w środę 391,a w piątek 720 .
Dzisiaj nie mam żadnych dolegliwości ,poza dobijajacą sennością.
Termin na 20 listopada ;)
Ocena:
Marzec 19, 2017
Czy macie już jakieś objawy w 5 tyg?
Ocena:
Marzec 18, 2017
Witajcie przyszłe i obecne mamy, ja również zostane drugi raz mama i to po piętnastu latach od urodzenia pierwszego syna.Obecnie jestem w szóstym tygodniu dostałam krwotoku i bóle brzucha,leżę grzecznie plackiem w szpitalu i czekam na lepsze zmiany.Po badaniu usg lekarz twierdzi ze ciąża rozwija się prawidłowo ale nie widzi i nie słyszy serduszka.mam nadzieję że serduszko jest tylko się schowało albo mają kijowe aparaty że nie widzą.WSzystkie mamy które to przeżyły proszę trzymajcie kciuki a ja bardzo mocno wierzę że będzie oki.Niektórzy lekarze twierdzą że kobieta czterdziesto letnia nie powinna rodzić.Pozdrawiam Wszystkie mamy obecne i przyszłe
Ocena:
Marzec 18, 2017
u mnie wg obiczeń też 5;p dzis test pokazał II :) ale jazda;) niesamowite uczucie:)
Ocena:
Marzec 16, 2017
I u mnie 5 tydzien :) Mam juz dwoch chlopakow, wiec tym razem licze na dziewczynke, bo kolejnej proby juz nie przewiduje :) Pozdrowienia dla wszystkich
Ocena:
Marzec 16, 2017
Witajcie mamusie:) ostatnią miesiączkę miałam 10 lutego więc teraz mamy 5tydzien, wizyta u lekarza za tydzień, żeby potwierdzić. Mam w domu już dwie córeczki 6lat i 2latka, jestem dwa lata po cc i zastanawiam się czy wszystko będzie w porządku. Boję się bo mam za sobą i dwa poronienia. Mąż mówi że trzeba być dobrej myśli więc jakoś się staram nie panikować ;) macie już jakieś objawy? Ja mam rano i wieczorem mdłości i zawroty głowy. Zdrówka dla brzuchatek :)
Ocena:
Marzec 15, 2017
Hej przyszłe mamy, również 5 tydzień, za 2 tyg. USG, Kasia to moja 2 ciążą ale pierwsza była 10 lat temu:), teraz bardzo się cieszę i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, i uwierz że chyba każda przyszła mama martwi się na zapas:) Życzę wszystkim powodzenia :)
Ocena:
Marzec 14, 2017
Z moich obliczeń 5 tydzień bo ostatni okres miałam 12 lutego.Cieszę się bardzo poplakalam się jak zobaczyłam 2 kreseczki.Staralismy się od września Ale nie wychodziło nam.Boje się ze wizytę mam na 4 kwietnia dopiero czy nie za pozno?
Ocena:
Marzec 13, 2017
Cześć Brzuchatki :) prawdopodobnie mój 6 tydzień zacznie się za jakieś 3 dni :) cieszę się i zarazem boję ponieważ w grudniu starcilam ciążę w 7 tyg :( 100% pewności da mi wizyta u lekarza ale poczekam z tym do kwietnia ponieważ zaufana Panią doktor mam w innym mieście :) i drugi powód to chce żeby "groszek" był większy wiem że do 7 tc jest dużo poronien a nie chce niczego potwierdzać żeby znowu to przeżywać :) ślę Wam i maluszka dużo zdrówka i proszę trzymajcie kciuki i za nas
Ocena:
Marzec 12, 2017
Hej dziewczyny muszę się was poradzić jestem w 5 tygodniu ciąży byłam już na pierwszej wizycie u ginekologa (dodam że to pierwsza ciaza)za 2 tygodnie kolejna wizyta i wtedy dr mówi ze usłyszymy bicie serduszka. Strasznie się martwię czy wszystko będzie dobrze. Tez tak miałyscie? Tez się tak zamarwiałyscie?
Ocena:
Luty 27, 2017
Zamiast Aviomarinu możesz po prostu zakleić pępek zwykłym plastrem. Wystarczy że utniesz plasterek i zakleisz pępek żeby nie było go widać. Ja miałam problem z chorobą lokomocyjną ale od kiedy zaklejam pępek mogę jechać wszędzie :)
Ocena:
Luty 23, 2017
No to gratuluje.
Ocena:
Luty 23, 2017
a ja zrobiłam test i wyszła druga kreseczka,może nie tak mocna jak powinna ale jest
Ocena:
Luty 19, 2017
Bedzie dobrze. Jak pojdziesz na usg fasolka juz bedzie duza I serduszko zobaczysz.
Ocena:
Luty 18, 2017
Juz nie moge sie doczekac ta nie pewnosc piersi bola niesamowiciecwiec mam nadzieje ze sie udalo
Ocena:
Luty 18, 2017
Tak. Ja tak mialam. I nie przejmuj sie. Poprostu moglas miec opozniona owulacje. Ja jestem tydz do tylu. Obecnie mam 9tydz a wg miesiaczki powinien byc 10. Wszystko przed toba.
Ocena:
Luty 16, 2017
Ja niby jestem w 6 tyg od miesiaczki ale dzis lekarz nie potwierdzil mi w 100% jakis pecherzyk jest mam przyjsc za 3 ty ktoras tak miala
Ocena:
Luty 13, 2017
hej u mnie obecnie 5 tydzien trojka urwisow w domu najstarsza 7 kat w kwietniu , blizniaki w lipcu 2 lata ciaza planowana ale martwi mnie troche to co sie dzieje dwie ciaze donoszone zdrowe powinnam miec doswiadczenia ale sama mysl ze cos moze pojsc nie tak przerazajaca ....
Ocena:
Luty 10, 2017
mam do Was pytanie, mama chorobę lokomocyjna i do tej pory zazywalam Aviomarin, ale już wiem ze teraz nie mogę, poradzcie coś, co mogę zrobić żeby w niedziele dojechać w góry i przezyc jakos te mdlosci.
Ocena:
Luty 10, 2017
Cześć Mamuśki, wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży dokładnie w 4-5tyg. jest to moja pierwsza ciąża, zaplanowana i oczekiwana, bardzo się cieszymy. ale ja zarówno z tym szczęściem mam mnóstwo obaw i trochę strachu, wiem ze to normalne, zwłaszcza przy pierwszych ciążach. dlatego zalogowałam się tutaj żeby mieć jakieś dobre duszyczki i wspólne sobie pomagać, doradzać i wg :)
Ocena:
Luty 10, 2017
Hej Joasiu. Ja mam czwórkę chłopaków (najmłodszy 2 lata) i teraz jestem w 5 tc z dużą nadzieją na córcię. Trzymam kciuki żeby i u Ciebie nastała wreszcie jakaś "równowaga w przyrodzie" :)
Ocena:
Luty 7, 2017
Ja.mam tzw tydzien do tylu. I w piatym tyg.nic nie bylo widac. Ale gdy poszlam po tyg na usg bylo juz widac pecherzyk. Po kolejnym tyg czyli.moj 7 widzialam juz dzidzie I bijace serduszko. Chciala bym tez zeby bylo wszystko w porzadku. Boje sie troche bo mam uciazliwy kaszel I nie chce zeby cos przez to bylo nie tak
Ocena:
Luty 7, 2017
Jestem przerażona, załamana i nie wiem co jeszcze :( Mam już pięcioro zdrowych urwisów.W zeszłym tygodniu zrobiłam test wyszedł pozytywnie tym bardziej jestem zszokowana bo zabezpieczaliśmy się z mężem i nie planowaliśmy kolejnego dziecka.Według moich obliczeń wychodzi że jest to początek piątego tygodnia byłam u ginekologa zrobił USG na którym kompletnie nic nie było widać.Na następne badanie idę za tydzień może już coś będzie.Boję się czy wszystko będzie w porządku i porodu,choć nie miałam nigdy żadnych komplikacji,ale ten ból jest straszny.Mam cichą nadzieję że tym razem będzie dziewczynka.
Ocena:
Luty 3, 2017
dziś dowiedziałam się że jestem w 5tc. za tydzień wizyta u lekarza w celu potwierdzenia. staramy się z mężem od 2 miesięcy. objawy to częste chodzenie do toalety, niesamowite bóle głowy, ból brzucha i senność.
Ocena:
Luty 1, 2017
Ja tez potwierdzam. 6t3d ... serduszko bije... trzymam za was kciuki zeby I Wam sie udalo potwierdzic swoje szczescie...
Ocena:
Styczeń 31, 2017
Witajcie do tej pory tylko się przyglądalam teraz nadszedł i mój czas gdzie po 8 miesiącacH starań przy endometriozie i po dwóch Laparo mamy upragnione 2 mocne kreski za tydzień biegnę do lekarza oby było wszystko dobrze!!! Pozdrawiam Was
Ocena:
Styczeń 29, 2017
hey mam dwie kreseczki wychodzi nato ze jestem w 5 tyg ciąży. Mam nadzieje że lekarz wszystko potwierdzi :) Po trzech latach starań wychodzi nato że sie udało :))
Ocena:
Styczeń 27, 2017
Hej dziewczyny. Właśnie zaczynam 5tc.
W ty roku w 7tc dowiedzialam sie ze moja ciąża się nie rozwija :(
Dlatego teraz jestem z jednej strony szczęśliwa a z drugiej pełna obaw
Ocena:
Styczeń 25, 2017
Witamdziewczyny. Ja tez jestem w 4,5tyg z moim drugim skarbem. Pierwszy ma ponad rok. Lekarz potwierdził ciążę ale czekam do następnej wizyty za bijącym serduszkiem. Jestem szczęśliwa bo przeszlam tez pozamaciczna. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Ocena:
Styczeń 24, 2017
Witam ponownie. Ja dzis bylam na usg zeby spr czy juz maluszka widac... I jest!!! Co prawda nic konkretnego sie nie dowiedzialam ale bete mam 9550 wiec wszystko wskazuje na 5/6 tydz... za tydz wizyta u lekarza prowadzacego I dowiem sie wiecej.... pozdrawiam
Ocena:
Styczeń 24, 2017
:) mamy 2 kŕeski !! Oby wszystko przebieglo szczesliwie :) poki co tylko sennosc sennosc sennosc !!! Brak miesiaczki i bole brzucha :) i zeby tylko tak zostalo :)
Ocena:
Styczeń 24, 2017
Są dwie kreski na teście, wizyta niestety dopiero 9 lutego. Mam tylko nadzieje ze wszystko będzie dobrze
Ocena:
Styczeń 23, 2017
Hej ja również 5ty tydz i już się martwię o poród..Pierwszy 9lat temu bóle krzyżowe mam nadzieję że tym razem będzie szybciej i mniej boleśnie.Czy macie drogie mamy już zachcianki?
Pozdrowienia
Ocena:
Styczeń 23, 2017
Ocena:
Styczeń 21, 2017
witam ja wczoraj dowiedziałam się ze jestem w 5 tygodniu ciazy miałam typowe objawy mdłości brak miesiaczki ból brzucha
myslemyśleliśmy ze to będzie nie możliwe ale jednak udało się to będzie masz trzeci skarb aby tylko był zdrowy: )
Ocena:
Styczeń 21, 2017
Ja wczoraj też po 10 latach od urodzenia synka dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży z pierwszą miałam liczne komplikacje trochę się boję ale wierzę że będzie teraz dobrze bo to mój mały cudddd...
Ocena:
Styczeń 21, 2017
Witam. Również jestem w 5 tc. Dowiedziałam sie 2 dni temu przyjeżdżając do kliniki z bólem całego prawego boku od jajnika a pod rzebra. Okazało sie mimo iż z dzieciątkiem wszystko w pożądku, na prawym jajniku mam dość spora cystę. Od wczorajszego całego dnia nic mnie nie boli naromiast kontrolują to wszystko i w razie konieczności bedą mi ta cystę punktować. Moje pytanie jest takie czy któraś z was miała coś podobnego i czy to zagraża dziecku? Bardzo długo czekałam na maleństwo a teraz takie coś.
Ocena:
Styczeń 16, 2017
Cześć Wszystkim przyszłym mamom ! :-) ja również parę dni temu ujrzałam dwie kreski na teście i zwariowalam :-) bo ciąży nie planowałam A tu taka niespodzianka. Usg potwierdziło ciążę - 5 tydzień. To moja pierwsza ciąża więc pytań w mojej głowie jest tysiące ! Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i dzidziuś będzie zdrowy bo to jest najważniejsze.
Ocena:
Styczeń 16, 2017
Ja robilam w tamtym tyg bete. Po 48h wzrosla mi o 170%. Lecz beta wskazywala nie na 5tydz lecz na 3. Wiec nie wiem... pojutrze mam wizyte I sie okaze. Mam nadzieje ze wszystko tym razem bedzie w porzadku I we wrzesniu urodze zdrowego dzidziusia. 3mam za Was kciuki I zdrowka zycze...
Kama daj.znac jak u Ciebie...
Ocena:
Styczeń 16, 2017
Witam wszystkie szczesciary i zycze powodzenia
Ja sie wlasnie teraz dowiedzialam ze jestem w 5 tyg.ciazy nie byla planowana ale trudno stalo sie to juz moja 5 z koleji ciaza z czego mam dwoje zdrowych dzieciaczkow.W przypadku pierwszej musialam urodzic zmarlego synka w 40 tyg. a trzecia poronilam w 6 tyg.oby teraz wszystko bylo w porzadku.Kolejne tygodnie czekaja mnie obaw o malenstwo.
Ocena:
Styczeń 13, 2017
Kama to idziemy praktycznie równo
Ocena:
Styczeń 12, 2017
Ja zrobiłam test dzień przed spodziewaną miesiączką i druga kreska była wyraźna ale dla potwierdzenia zrobiłam drugi test następnego i wyszedł także pozytywny;) jestem mega szczęśliwa to moja 1 ciąża z mężem i za drugim razem się udało;) czekam do środy na wizyte u lekarza i to już jakoś 6tydz będzie;)
Ocena:
Styczeń 11, 2017
Hej wrzesnioweczki :-) dzis zrobilam test I wyszly dwie kreski. Ciesze sie bo w pazdzierniku poronilam a.teraz sie udalo. 5tydz ...druga ciaza. Trzymam kciuki za Was zeby bylo wszystko w porzadku. Pozdrawiam.
Ocena:
Styczeń 9, 2017
My staraliśmy sie 9 miesięcy o druga dzidzie i chyba sie udało. Dziś 4 dzien brak okresu a wczoraj test bardzo słabiutka 2 kreska :) Jeszcze nie możemy uwierzyć w to...
Ocena:
Styczeń 9, 2017
Z mężem staramy się od 1,5 roku o drugie dziecko. dzisiaj termin miesiączki, mam nadzieję że @ nie przyjdzie. i za 2-3 dni będę mogła zrobić test. nie chcę wcześniej, bo już wiele razy się rozczarowałam.
Ocena:
Styczeń 4, 2017
Witajcie :) ja Również zostanę mamą... Jestem w 5tyg ciąży wlasnie wczoraj sie dowiedzialam Troche sie boję tego wszystkiego bo to moja pierwsza ciąża :)
Ocena:
Styczeń 3, 2017
Witajcie! Ja także zostanę mamą. Jestem w 5tyg ciąży.Mam 22lata ale boje się powiedzieć rodzicom. Zaszlam w ciążę z moim chlopakiem ale nie znamy się długo. Poradzcie, miała kiedyś z was podobną sytuacje? Bardzo sie boję ze sobie nie poradzę..
Ocena:
Grudzień 29, 2016
Witam dziewczyny:) Dla mnie i dla mojego męża ciąża okazała się wielką niespodzianką. Po świętach czyli trzy dni temu dziwnie się poczułam,zrobiłam test i ku mojemu zdziwieniu i niedowierzaniu ....dwie kreski. Dwa dni wychodziłam z szoku a teraz mega się cieszę i czekam na wizytę u lekarza. Pozdrawiam i dodam na koniec ,że nie mogę się doczekać jak powiem mojej 5 letniej córeczce,że będzie miała rodzeństwo:)
Ocena:
Grudzień 12, 2016
Zostanę mamą
Ocena:
Grudzień 11, 2016
Zrobiam test nad ranem.Zostane mama po raz..6ty :D
2 doroslych i 3 maluchow na stanie :)
Ocena:
Grudzień 3, 2016
Dzis zrobiłam test , wyszedł pozytywny ! Bede mama po raz drugi !
Ocena:
Grudzień 1, 2016
U nas po roku staran wkoncu dwie kreski :) teraz tylko lekarz dla potwierdzenia
Ocena:
Listopad 28, 2016
Witam, staralismy sie z mezem o dziecko 4 lata, az w koncu upragnione 2 kreski na tescie sie pokazaly. Wg obliczen kalendarzy jestem w 5-6 tygodniu. Bedzie milo porozmawiac z innymi mamami na forum.
Pozdrawiam serdecznie. Malwina
Ocena:
Listopad 15, 2016
Hej. Może i mi ktoś podpowie. Jestem z mężem 3 lata po ślubie. On bardzo chce mieć dziecko, ja w sumie też ale strasznie się boję porodu ciszy tego co dalej, więc zawsze ostrożnie do tego podchodziłam. Ostatnia miesiączka była 12.10 cykl około 31-32 dni. Kochalismy się 3 listopada wg kalendarza już nie powinien być dniem plodnym, Ale okresu nie ma. Było wczoraj tylko lekkie krwawienie, bardzo małe A dziś już nic. Biust mnie pobolewal w zeszłym tygodniu ale już przeszło. Jak myślicie czy mogę być w ciąży? Wiem że to głupie ale boję się zrobić test.
Ocena:
Wrzesień 29, 2016
Dostałam skierowanie do szpitala i tam po lekach przeciwbólowych dostałam silnych skurczy i bólu brzucha. Wtedy poronilam. Dziewczyny , jeśli was boli i plamicie, jak najszybciej do szpitala....
Ocena:
Wrzesień 28, 2016
Kazde krwawienie to zagrozenie dla malenstwa szczegolnie w tak wczesnej ciazy.ja na Twoim miejscu pojechalabyl na izbe przyjec upewnic sie ze wszystko ok.zdrowka zycze
Ocena:
Wrzesień 28, 2016
Dziewczyny pomóżcie. Jestem w 5 tygodniu , narazie na usg widać tylko pęcherzyk. Drugi dzień delikatnie krwawię, wiec dostałam skierowanie do szpitala. Miała któraś z was podobna sytuacje?
Ocena:
Wrzesień 22, 2016
Witam.wczoraj bylam u lekarza w celu potwierdzenia ciazy.wg ostatniej miesiaczki to 6tydzien.bardzo zmartwil mnie lekarz powiedzial ze pecherzyk bardzo maly jak na 6tydz.mam przyjsc za 2tyg 0.7mm,zobaczyc czy sie rozwija.jestem przerazona.Czy mial ktos z Was taki przypadek??
Ocena:
Wrzesień 16, 2016
mała mi na razie nie ma się co martwić bo jajo płodowe najlepiej jest widoczne kiedy poziom bety wynosi ok 1000, także radzę jeszcze poczekać dwa tygodnie i powtórzyć badanie
Ocena:
Wrzesień 15, 2016
Hej 8.09 powinnam dostać miesiączkę...nie miałam ostatnio jaka była to 13.08 . zrobiłam 3 testy każdy pozytywny. betę robiłam wczoraj była 237 a dzisiaj już 470. gi ekologiczne robił mi usg o powiedział ze nic nie widać!!! 5 tydzień bo tak wynika z bety i czasu od ostatniej miesiączki o nic nie widać???????
Ocena:
Wrzesień 6, 2016
Witam wszystkie forumowiczki.Jestem chyba na przełomie 4 i 5 tygodnia.Ostatnia@9 sierpnia.Tydzień temu we wtorek czyli w 22dc na USG lekarz stwierdził,że na pewno nie ma ciąży,pęcherzyk 4,5cm.niepęknięty,a endometrium cienkie.Na moje pytanie co z drugim pęcherzykiem powiedział' nie wiem'.Wspomnę,że to nie mój ginekolog,ale taki w zastępstwie mojego,bo mój lekarz wyjechał na konferencję.Byłam stymulowana clostilbegytem i dostałam ovitrelle w 11 dc.Były dwa pęcherzyki 22 i17 mm.z prawej strony,co dla mnie ważne,bo nie mam lewego jajowodu z powodu c.pozamacicznej.W niedzielę 4 września po południu zrobiłam dwa testy i od razu wyszła druga kreska tylko słabsza.Skłoniło mnie do tego nagłe ukłucie w dole brzucha w sobotę i ciężkie,bolesne piersi.W pon.czyli wczoraj 5.09.w 28dc.moja beta 235,2 przy normie 9,5-750 dla 4 tyg.Progesteron 23,78 ng/ml przy normie 11-44,3.Od razu wdrożyłam luteinę dopochwowo 100 3x2 i zastrzyki clexane.Bardzo się boję,bo mam za sobą pozamaciczną w XII 2014r.i biochemiczną w IV 2016 czyli niedawno ale wtedy beta wynosiła zaledwie 16,8 czyli nie doszło do zagnieżdżenia.Ze względu na cienkie endometrium drżę,że skończy się podobnie jak 5 miesięcy temu ale najbardziej przeraża mnie myśl o ekstrze.Jutro idę na betę i do ginekologa.Liczę na porządny wzrost i tego Wam wszystkim starającym się również życzę.
Ocena:
Wrzesień 6, 2016
Cześć dziewczyny ja ostatni okres miałam 3.08.2016 i juz 3 dni przed spodziewanym okresem beta wyszła 54. Robiłam ponownie po 5 dniach i wzrosła na 380. Za 2 tyg mam wizytę . Bo byłam wczoraj ale za szybko było . Pozdrawiam majówki
Ocena:
Wrzesień 5, 2016
Hej Lola. Ja poronilam na początku lipca to był 6 tydzień. Poronienie samoistne więc wszystko się ładnie wyczyscilo. Lekarz powiedział że po pierwszym okresie można już działać więc zaczęliśmy i od razu zaszlam w ciążę. Właśnie jestem w 5 tygodniu i boję się strasznie. Mam nadzieję ze wszystko Bedzie ok. Tym bardziej że nie wiemy przyczyn pierwszego poronienia. Ale najważniejsze to być dobrej myśli. Moja bratowa poronila 2 razy a teraz ma 2 super chłopaków 3-6 lat. Tak ze życzę nam wszystkim dużo zdrówka i spokojnie odnoszenie ciąży do końca.
Ocena:
Wrzesień 3, 2016
Super Megi, ja też jestem w ciąży (ostatnia miesiączka 2.08 test pozytyeny, a dziś to 5 tydzień) tylko leżę w łóżku bo ciągle pobolewa mnie brzuch. Bardzo się boję bo w maju poronilam w 6 tygodniu i objawy miałam podobne. Dmucham na zimne. Trzymajcie kciuki:) i trzymam za ciebie:)
Ocena:
Wrzesień 2, 2016
Cześć Dziewczyny! Mam syna, który niedawno skończył 10 lat i bardzo chciałby mieć rodzeństwo. Z mężem staramy sie od 3 miesięcy i coś mi się wydaje, że tym razem się udało. Ostatni okres mialam 4.08. Przez tydzień płodny kochaliśmy się z mężem. Tydzień później miałam plamienie przez 2dni. Dzisiaj miałam mieć okres i go nie ma. Robiłam test 30.08 ale wyszla jedna kreska. Myślę, ze to za szybko. Myślę, że przez ten tydzień sprawa się wyjaśni...
Ocena:
Sierpień 5, 2016
Do Miłość być może dobrze podejrzewają. Mam przyjaciółkę która poroniła trzy ciążę zawsze w I trymestrze a miała zespół antyfosfolipidowy. Potem jak zaszła cała ciążę brała heparyne.
Ocena:
Czerwiec 27, 2016
Idź na betę :) u mnie też nie było widać i powtorzylam badanie x3 zaraz jadę odebrać kolejny wynik :) wiem że będzie dobrze ... I tak myśl... :)
Ocena:
Czerwiec 27, 2016
Czesc wszystkim:) ostatnia miesiaczke mialam od 24 maja, zrobilam test 22 czerwca wyszedl pozytywnie lecz ta druga kreska slaba z rana nastepnego dnia powtorzyłam na innym tescie i wyszly juz dwie dosyc widoczne. Dzis jest 27 z samego rana udalam sie do lekarza ktory stwierdzil za jak tam cos jest to niech sobie rosnie i umowil mnie dopiero na 13 lipca... masakra tyle czekac, nie wiem czy isc kupic test znowu czy umowic sie na bete :(
Ocena:
Czerwiec 27, 2016
Witam okres miałam dostać 14 czerwca 15 w urodziny mojego 9 letniego syna zrobiłam test wyszły 2 kreski byłam u ginekologa lecz usg mi nie zrobił bo za wcześnie ale wyniki moczu i krwi są ok tylko mam zageszcza krew biorę polokard na rozrzadzenie krwi jutro jadę do pani hematolog a później na wizytę do ginekologa jestem pozytywnie nastawiona czuje się dobrze a ta krew gesta mam od 9 lat po cesarce z synem ale mówią ze lepiej jak jest gesta bo można ją rozrzedzic niż niż jest za mało płytek pozdrawiam
Ocena:
Czerwiec 24, 2016
Ja zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie krechy. Niestety od 3 miesięcy co miesiąc zachodze w ciaze i kończy się tym, ze dostaje okres. Podejrzewają u mnie problem z krzepliwoscia krwi, choć ja w to wątpię. Mam nadzieję, ze tym razem się uda.
Ocena:
Czerwiec 24, 2016
Hej.
Ja 18.06 zrobiłam pierwszy test... pokazał dwie kreski! Zaoferowana sytuacją pobiegłam do apteki zrobiłam znowu i nie wyraźna kreska... dnia kolejnego poszłam do ginekologa... Macica nie powiększona obecne ciałko żółte a do tego mięśniak o którym nic nie wiedziałam.... stwierdził że jestem w ciązy ale zbyt wcześnie przyszłam i jeszcze nic nie widać... zrobiłam bhcg najpierw pokazała 372,6 a po 48h 1177,0 więc jest okej :) 28.06 idę znowu do lekarza bo nie wiadomo w którą stronę będzie rósł mi ten mięśniak... miał ktoś taki kłopot? denerwuje się strasznie bo nie wiadomo co dalej będzie a tak bardzo się cieszę.... :(
Ocena:
Czerwiec 23, 2016
Niepewna nie martw sie na zapas. ja zrobilam test wynik pozytywny. odrazu do prywatnego gabinetu i tam lekarzn mi mowi o zlej rozwinietej ciazy ktora jest poza macica i o jakis plynach ktore moga byc z wyniku pekniecia ciazy. kilka dni plakania. dzis bylam u innego lekarza. okazuje sie ze wszystko ok ze ciaza jest w macicy i rozwija sie prawidlowo. moze ty tez idz do innego lekarza?
Ocena:
Czerwiec 23, 2016
Marta zapraszam do założenia nowego tematu dla mam z lutego 2017 :)
Wystarczy zajrzeć na forum - http://dzidziusiowo.pl/forum
Ocena:
Czerwiec 22, 2016
Magda C. u mnie jeśli się uda to będzie luty 2017. Taki topik tez macie?
Ocena:
Czerwiec 22, 2016
Cześć Dziewczyny. Mam pytanie. Ostatnio. @ miałam 11.05 choć mam nieregularne to zmiany w moim organizmie nie dały mi spokoju i zrobiłam dwa testy w odstępie dnia. Oba pozytywy. Na wizycie lekarz powiedział że jest mały pecherzyk ale ciąża tego jeszcze nazwać nie można. Beta 1322. Co o tym myślicie? Już nie wiem co myśleć :(
Ocena:
Czerwiec 21, 2016
Elwira bardzo wysoka Beta, może to bliźniaki :) podobno jak Beta jest bardzo wysoka na początku to może być ciàża mnoga. Jejku ja mam tylko pare dni młodsza ciąże i tego samego dnia miałam betę 113...
Ocena:
Czerwiec 21, 2016
Ostatni okres miałam 14 maja. Test ciążowy zrobiłam dokładnie w 16 urodziny syna ;-) 16.06. Dwie wyraźne krechy. 20stego czerwca zrobiłam betę-wynik ponad 6000 :-D. Mam 39 lat i jestem trochę przerażona :-( Wizyta u ginekologa dopiero 28.06
Ocena:
Czerwiec 21, 2016
Cześć dziewczyny. Ja od 13 czerwca miałam bóle brzucha jak na okres ale nie pojawił się. 16 czerwca test i dwie kreski :) Beta hcg 113,1. Kolejny test 18czerwca bardziej wyraźny. Jestem juz po jednym poronieniu, tym razem od początku duphaston i nospa. Cały czas się boje ze znowu cos pójdzie nie tak.... Cieżko się cieszyć
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Witam ja jestem w 5 tyg jest serduszko baaardzo się ciesze, byłam u lekarza i mam krwawienie czekam jak będzie dalej teraz lekarz mnie operuje dostałam hormony.poczytałam i myślę że to przez lyczeczkowane które musiałam mieć, wtedy dzicinie biło serce. Myślę że to łożysko postępujące, lekarz tez prży znał że mam krótka szyjkę macicy a moje krwawienia są bezbolesne,. Proszę jeśli któraś z was miała łożysko postępujące może coś opowiedzieć jak u niej to wyglądało ?
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Dziewczyny,21.05 dostałam @. Od 30 maja do 5go czerwca miałam dni płodne w tym 4.06 owulacje. Kochałam się z Mężem praktycznie codziennie w te dni a w owulacje 3 razy z tym że nie kończył we mnie ,stosunek przerywany.
Od 9go czerwca boli mnie podbrzusze,taki rwacy kujacy ból i jajniki,jestem senna,zmeczona,mam podwyższona temp w pochwie od 36,8 rano do 37,5 wieczorem,do tego niskie ciśnienie i bóle głowy. Po 9 dniach od owulacji zrobiłam badanie hcg ale wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża? Za 3 dni powinnam dostać @,a dziś rano miałam bardzo słaby jasnobrazowy śluz z pochwy ...
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Ok, bede czekac na wiadomość :-) ja 23 czerwca mam pierwsza wizyte wiec tez dam znac co i jak :-)
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Dziekuje ci Asiu .staram sie myslec ze bedzie dobrze :)dam znac jak bede wiedziec cos wiecej czy wszystko w porządku: *
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Do zmartwiona - Ale skoro lekarz widzial mala kropke tak jak napisalas to jesli by byla ona w zlym miejscu albo cos by mu sie nie podobalo to napewno by Ci o tym odrazu powiedzial. I nie czytaj za duzo, bo ja sie naczytalam ze dziewczyny z niskim BMI bardzo dlugo zachodza w ciaze a u mnie to zaledwie 3 miesiace. Kazdy organizm jest inny a Twoj widocznie szybko sie zregenerowal :-) nie martw sie i ciesz z malenstwa :-)
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Do Asia dziękuję za pocieszenie :)juz sie wczoraj naczytalam o ciazy pozamacicznej ze zarodek lubi sie zagniezdzic w bliznie po torbieli i panikuje :(
Ocena:
Czerwiec 15, 2016
Do zmartwiona - nie martw sie na zapas, skoro udalo Ci sie zajsc w ciaze to znaczy ze wszystko prawidlowo funkcjonuje i spelnia swoja role :-) głowa do góry!
Ocena:
Czerwiec 14, 2016
Ostatnia miesiaczke mialam 13 maja .11 maja mialam zabieg laparoskopi torbiela.pare dni temu zrobilam dwa testy wyszly pozytywnie.dzis bylam u lekarza i widzial mala kropke.boje sie ze zaszlam w ciaze za szybko po zabiegu.mial mozw ktos taki przypadek?moze ktos mnie uspokoi i pocieszy :(
Ocena:
Czerwiec 14, 2016
Hej dziewczyny !
Staralismy sie z mężem 3 miesiace o dziecko i o dziwo wczoraj zobaczylam dwie wyrazne kreski na tescie :-) myslalam ze zajmie to znacznie wiecej czasu czytając fora i wypowiedzi innych staraczek :-) to byl moj pierwszy cykl stosowania testow owulacyjnych. Zycze wszystkim staraczkom dwóch upragnionych kreseczek :-D
Ocena:
Czerwiec 13, 2016
Ja jestem w 5 tygodniu ciazy wczesniejsze testy 2 wyszly negatywne 12 czerwca powinnam dostac miesiaczke zrobilam test i wyszedl pozytywny
Ocena:
Czerwiec 13, 2016
Ostatnią miesiączkę miałam 10 maja :-) następnej już nie dostałam. W dniu spodziewanej robiłam test i wyszedł negatywny,natomiast 3 dni później zrobiłam kolejny i wyszedł pozytywny :-) obecnie jestem w 5 tygodniu :-D
Ocena:
Czerwiec 13, 2016
do Ania,ja również ostatnią miesiaczke miałam 10 maja, powinnam dostać @ 5 czerwca i nic,robiłam 2 testy ciązowe i byly negatywne,stosujemy stosunek przerywany,od 6 czerwca mam pobolewania w dole brzucha jak na okres,zawroty glowy,napady głodu,piersi obolałe i powiększone lekko,do lekarza najwczesniej we czwartek sie dostanę,i napisze co i jak.a jak u ciebie?coś się zmienilo?
Ocena:
Czerwiec 9, 2016
Witam. Ostatnią @ miałam 8.05. Dziś byłam u lekarza. Widać malutki pęcherzyk 5mm, ciałko żółte i tylko tyle. Lekarz powiedział, że na tym etapie jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć ale z racji poprzednich 5 poronień (nikt nie wie czemu poroniłam tyle razy, chodzi chyba o sprawy imunologiczne bo wszystko inne jest ok) dmucham na zimne. Ale powiedział, że wszystko jest ok. Objawów w sumie zero, tylko lekko bolą mnie sutki przy dotknięciu i chce mi się spać. Niestety muszę leżeć... A każde jakieś kłucia czy bóle jak na okres to rzeczy zupełnie normalne i póki nie ma krwawienia żywą krwią jest wszystko w porządku. Pozdrawiam i życzę zdrowia!
Ocena:
Czerwiec 9, 2016
Cześć Wam! Ostatnią @ miałam 3.maja, parę dni temu wykonałam dwa testy ciążowe, które wyszły pozytywnie. Moje piersi są zdecydowanie większe i obolałe no i do tego nie mam @, więc wszystko jasne :) Jutro idę do ginekologa, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie! :)
Ocena:
Czerwiec 8, 2016
Do czekajaca: ja 5 dni przed okresem zrobilam bete w laboratorium i wyszlo pozytywnie, możesz spróbować, przy pierwszej ciąży test z apteki wyszedl mi pozytywny dopiero 5 dni po terminie @ i bardzo się w tym czasie denerwowałam, teraz postanowiłam oszczędzić sobie tego :-)
Ocena:
Czerwiec 8, 2016
Ostatnią miesiączkę miałam 10 maja ,a teraz miałam dostać 7 czerwca,mam regularne zawsze miesiączki,jestem po porodzie,moja córeczka ma 15 miesięcy :)
Mam bóle głowy,brzucha i ból w pachwinie,mój ginekolog przyjmuje od godz 12:00 dzisiaj dopiero,więc zadzwonię i umówię się na wizytę.
Kochałam się z ojcem mojej córeczki ale we mnie nie skończył...:)
Ostatnio również miałam dużo nerwów :(
Może przez stres mi się spóźnia ? Nie wiem,mam nadzieję,że wszystkiego się dowiem u ginekologa.
Pozdrawiam przyszłe mamy :)
Ocena:
Czerwiec 7, 2016
Dziewczyny, ostatnią @ miałam 16 maja. Wszystkie dni płodne wykorzystaliśmy do maximum :) niby bolą mnie piersi... Ale nie chcę sobie dopisywać ;) kiedy i jaki test zrobić? Czy to jeszcze za wcześnie? (Następną @powinnam dostać dopiero 15 czerwca)
Ocena:
Czerwiec 5, 2016
Czesc dziewczyny gratuluje wszystkim ktorym sie udalo :)) mam juz synka 3.5 roku i bardzo chce drugiego bobaska. Wyjelam implant zasikalam chyba 100 testow owulacyjnych :P bylam na monitoringu, przeczytalam chyba wszystkie fora i uzylam wszystkich mozliwych kalkulatorow.. ;) zajawka na maksa :) wczoraj 04.06 mial byc najlepszy czas na staranka. Proba byla ;) trzymajcie kciuki zeby udana. Teraz conajmniej 2 tyg czekania..chyba zwariuje..wyslijcie troche Waszej ciazowej energii moze pomoze ;) pozdrawiam wszystkie szczesliwe :)
Ocena:
Czerwiec 2, 2016
część dziewczyny ostatnia miesiaczke miałam 30.04 zrobiłam 3 testy a każdy pozytywny byłam dziś u lekarza i powiedział ze coś tam jest ale kazał przyjść za tydzień bo powiedział ze jeszcze za wczesnie jestem dobrej myśli pozdrawiam i proszę o odpowiedzi
Ocena:
Czerwiec 1, 2016
Witam. Ja po raz drugi ciąża bliźniacza !!
Ocena:
Maj 31, 2016
hej dziewczyny bardzo z narzeczonym chcielismy dziecka no i udalo sie sa dwie kreski bardzo sie cieszymy zwlaszcza ze mi lekarz powiedzial ze po operacji moge miec problem z zajsciem w ciaze a mamy dzieci z poprzednich zwiazkow ja 2corki on 2 synów ciekawe czy teraz chlopiec czy dziewczynka bedzie. a objawy typowe dla pieciotygodniowca :)
Ocena:
Maj 29, 2016
Hej to ja będę na przełomie miałam 29.04 robiłam dzisiaj test i wyszły 2 kreseczki. A mam już 2 córki 9 i 5 może chlopkak będzie.
Ocena:
Maj 28, 2016
Czesc dziewczyny!
Ja ostatni okres mialam 28/04. Kilka razy robilam test i sa II :) :)
Dzis rano obudzil mnie bol brzucha, jak przed okresem - czy to normalne? To moja druga ciaza (pierwsza poroniona) wiec troche sie denerwuje...
Ocena:
Maj 27, 2016
Ja ostatnio miałam 21 kwietnia po Teściu plusik jest z jedna bardzo mocna krecha. Czyżby bliźniaki hehe brrr az sie boje. Wszystkie oznaki pięcio tygodniowca typowe.
Ocena:
Maj 25, 2016
Hej dziewczyny. Ja ostatnia @ 24 kwietnia w dzien planowanej @ wyszly 2 krechy - wizyta u lekarza na 1.06. Mam 2 synów, starszy 12 lat , młodszy 14 miesiecy.... moze teraz dziewczynka :) pozdrawiam
Ocena:
Maj 24, 2016
Hej wg moich obliczeń 5 tydzien ciąży. 1.06 idę do ginekologa. Oby dzień dziecka był dla nas szczesliwy
Ocena:
Maj 23, 2016
hej...emilka u mnie tak samo...ost okres 23 kwietnia...druga kreska blada...jutro dzwonie do ginekologa;)
Ocena:
Maj 23, 2016
Czesc! Ja ostatni okres mialam 23.04. Dzisiaj rano dwie kreski ale jedna dość blada. Jutro do lekarza ;) Oby wszystko bylo dobrze. W domku mam juz dwuletnią córeczkę
Ocena:
Maj 22, 2016
Hej :) ja też styczniowa :) ostatni okres 19 kwietnia i 18 maja Dwie krechy i beta 98,8 czyli bardzo wcześnie :) na usg jeszcze nic nie było widać :) 24 mają wszystkiego się dowiemy :) trzymajcie kciuki :)♡♡♡
Ocena:
Maj 19, 2016
A ja właśnie mam problem ostatnia miesiaczke miałam 18 kwietnia i jak narazie oprócz bolu janikow i białych lub żółtych uplawow nic się nie dzieje . robilam test 16 i nic nie wyszło . mam córkę 3 letnia tez bym chciała juz być ... Nie wiem co myśleć :(
Ocena:
Maj 17, 2016
ja ostatnią miesiączkę miałam 3kwietnia :) pierwszy test robiłam w dniu planowanej miesiączki i od razu wyszły dwie mocne kreseczki :) 10.05 byłam u gin. widać pęcherzyk ale narazie nic więcej :( następna wizyta 23.05. mam nadzieję że wtedy będzie widać więcej. mam 5letniego synka, ale 2 lata temu poroniłam.
Ocena:
Maj 16, 2016
U mnie też dzisiaj dwie kreski ostatnią @ miałam 21 kwietnia i tej na 18 juz raczej nie dostane mam nadzieje to moja trzecia ciąża mam już dwójkę rok po roku a teraz 6 lat różnicy będzie
Ocena:
Maj 16, 2016
Czesc styczniowe u mnie tez dwie kreski i mdlosci strzal za pierwszym razem
Ocena:
Maj 16, 2016
Dzięki :-) jutro rano biegbevpo test. Albo od razu na betę. Dam znać co i jak... oby ||
Ocena:
Maj 15, 2016
Cos mi nie wyszlo wiec pisze jeszcze raz.

Waterflower ja ostatnia @mialam 14go kwietnia i testowalam juz 8 maja , 10dni po ovulacji i 4 dni przed @ test pozytywny :). Takze do dzieła kochana i trzymam za 2 krechy.
Ja uzywam elektronicznych testow bo te z kreskami mnie irytuja, jak jet blada krecha to sie zastanawiam czy tylko ja to widze, a na elwktronicznym tescie czarno na bialym "pregnant " :-) <3 <3 <3
Objawy :
1. Nocne - senne (niezalezne ode mnie ) orgazmy
2.zapalenie pecherza - duzo czesto siku
3.bol krzyza i podbrzusza
4. Bol nad lewym posladkiem - klujacy - martwi mnie...
5. Sutki powieszone i dzwne prady w nie wchodza :)

Jesli chcecie pogadac piszcie na sylvucha@interia.pl
Ocena:
Maj 15, 2016
Witajcie styczniowe mamusie
Ocena:
Maj 15, 2016
Cześć styczniowe mamusie :-) napiszcie proszę, kiedy mieliście ostatnią @? Ja miałam 13 kwietnia. Staramy się. @ póki co nie ma. Testu jeszcze nie robiłam, bo to chyba za wcześnie?
Ocena:
Maj 13, 2016
witam mamusie, u nas też dwie kreseczki..:) ciąża potwierdzona. Czekam na forum styczniówki :-)
Ocena:
Maj 13, 2016
Ja jestem w 5 tygidnuu ciazy gdy poszlam potwierdzic ciaze lekarz zrobil mi usg dopochwowo i powiedzial ze jest ciaza. Gdy zapytalam o kwas foliowy i reszte rzeczy powiedzial ze za 3 tygodnie mam przyjsc czyli wypada na 23 maja. Czy jak teraz narazie jak nie buore kwasu foliowego z moim dzieckiem beda jakies problemy przy rozwijaniu.? Prosze o odp
Ocena:
Maj 13, 2016
No to ja też witam styczniowe mamusie. Test z dwoma kreskami. Jeszcze nie wierzę i strach przebija szczęście ale damy radę :) Pozdrawiam i czekam na styczniowe forum.
Ocena:
Maj 12, 2016
Witam Szcięściary i dołączam do styczniowych Mamusiek :)
Ocena:
Maj 10, 2016
Witam, przeszczęśliwa jestem będąc w gronie waszym, od dwóch dni wiem ze nosze w sobie szczęście moje, 4 ttdzien.Ciąży termin na 17 stycznia. Pobolewa mnie w dole na wysokości jajników czy to normalne?
Ocena:
Maj 9, 2016
Paula zapraszam do założenia tematu dla styczniowych mam :)
Ocena:
Maj 9, 2016
a forum dla tych ze stycznia 2017 ? :)
Ocena:
Maj 8, 2016
Cześć Dziewczyny ! Dołączam się do grona pozytywnie dodatnich :) U mnie też się udało, mimo starań .. takich pełnych (piszę pełnych bo bardzo często mój mąż jest w delegacji i śmialiśmy się ze los decyduje za nas..bo te delegacje były z miesięczna regularnością, która wypadała na moje dni płodne..eh) 4 miesięcy, czyli za 4tym razem się udalo, jestem lekko w szoku mimo wszystko i troszkę boję się jeszcze cieszyć w pełni bo test ciążowy pozytywny wyszedł na 2 dni przed spodziewaną @, wczoraj powtórzylam i też jest krecha i dzisiaj w dzień @ też jest krecha.. to testy narazie odpuszczę i zanim pójdę do ginekologa, a planuję za dwa tygodnie, wolę iść raz i poznać cały pakiet: serduszko, zarodek itd. niż co tydzień latać. Teraz zrobię bete 2razy żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta. Objawy?

#takie jak na miesiączkę czyli - wypryszczyło mnie na twarzy
#myślałam, że zagryzę mojego męża, olbrzymie napięcie przedmiesiączkowe (tak myślalam, nawet chcialam żeby już przyszła @ zeby zeszlo ze mnie to mega ciśnienie)
# bół piersi
# ból lędźwi

a teraz.. mam przeokrutny ból głowy, wczoraj całe popołudnie przespałam bo czułam się jakbym miała grypę... i 3mam kciuki za każdą dziewczynę starającą się ! PS. Ja również wariowałam, czytałam forum po tysiąc razy...

moja rada: odpuść ! ja byłam pewna że w tym cyklu było za późno na przytulanie przez to że się naczytałam forum... a jednak się udało :) skupiłam się na zadbaniu o swoje ciało..zaczęłam biegać, stepper, skalpel.. nieźle swoją drogą wytrzęśło mojego wampirka na początku :)
Ocena:
Maj 6, 2016
witam. właśnie miesiączka spóźnia się już 3 dzień. 3 testy wyszły pozytywne! wizyta u gina we wtorek. tak się cieszę! już nie mogę się doczekać. 2lata temu po ślubie zdecydowaliśmy się z mężem na drugie dziecko. po nieudanych próbach jak tylko odpuściliśmy to taka wspaniała nowina ! :)
Ocena:
Kwiecień 29, 2016
Dziś na usg zobaczyłam swoją fasolke 5 tydz. I jeszcze serduszko nie biło.. Trzeba poczekać.. Termin między Świętami, a Sylwestrem :)
Ocena:
Kwiecień 29, 2016
My o drugą dzidzie staraliśmy się 9 miesięcy. Z zajściem w pierwszą nie mieliśmy problemu a z drugą był klops. Udało się jest, lekarz potwierdził. Termin na święta to się będzie działo...na lato będzie fajny bobas
Ocena:
Kwiecień 28, 2016
5 tydzień :D huuuura - hmm 39 lat na karku
W poniedziałek dwie kreski wielka radość :D, we wtorek kolejny test tak dla pewności i tez dwie :D. Dzisiaj pierwsza wizyta u lekarza :). Ok może i trochę za wcześnie ale dwie poprzednie ciąże poroniłam :( więc strach jest silniejszy niż logika żeby poczekać jeszcze tydzień dwa z pierwszą wizytą.
Córcia ma już 11 lat i marzy o rodzeństwie jednak jeszcze sie wytrzymujemy z mężem z ta informacja dla niej.
Pozdrowionka
Ocena:
Kwiecień 28, 2016
Ja 5,5 tygodnia termin na 22 grudnia
Ocena:
Kwiecień 27, 2016
Ja tez 5 tydzień i termin na 01.01.17. Pozdrawiam
Ocena:
Kwiecień 27, 2016
5 tydzień ... ogromne zaskoczenie bo nie planowałam drugiego dziecka ale też ogromną radość . Termin na koniec grudnia początek stycznia :)
Ocena:
Kwiecień 27, 2016
Ja 6tydz. Termin 20grudzien taki cod bozo narodzeniowy :p
Ocena:
Kwiecień 27, 2016
Mój termin też 31.12.2016 ;)
Ocena:
Kwiecień 25, 2016
Hej mój termin 31.12.16 będą wystrzałowe sylwestra;)
Ocena:
Kwiecień 25, 2016
Witajcie.U mnie jak u większości 5 tydzien ciąży. Narazie jestem po badaniu krwi hcg- 18,2 :-) do lekarza wybieram sie po majowce, nie chcę zeby bylo za wcześnie. Moja pierwsza cora ma juz 8 lat wiec napewno bedzie sie cieszyc!
Ocena:
Kwiecień 25, 2016
U mnie termin na 30 grudnia z obliczeń a ja sama urodziłam się 1 stycznia więc może będziemy obchodzić urodziny tego samego dnia :)
Ocena:
Kwiecień 24, 2016
początek 5 tygodnia. Termin na 2.01.2017 . Pierwsza wizyte planuje na 29.04 mam nadzieje ze nie za wczesnie .
Ocena:
Kwiecień 24, 2016
Witajcie dziewczyny u mnie 2 kreski szczęścia i termin 24.12.16;)
Ocena:
Kwiecień 23, 2016
Witajcie :)
U mnie dwa testy pozytywne, brak miesiączki, senność i płaczliwość także to już pewne, w poniedziałek ginekolog. Moja pierwsza ciąża, pietram się jak nie wiem, a udało się za pierwszym razem bez szczególnych starań. Jestem w szoku :)
Ocena:
Kwiecień 23, 2016
Hej Mamuśki
Ocena:
Kwiecień 23, 2016
Witajcie, tez mam termin na 24.12.16
Ocena:
Kwiecień 22, 2016
Ja 22 grudnia 5 tudzień. Wszystkie mamy wielkanocne jajeczka i bożonarodzeniowego dzidziucha. Pozdrawiam serdecznie efka
Ocena:
Kwiecień 21, 2016
Witam mamusie udało się za pierwszym razem Emilcia będzie mieć rodzeństwo ☺ termin na 23 grudnia ściskam mocno wszystkie przyszłe mamusie grudniowe i te starajace się i smutne. Wszystko będzie dobrze
.
Ocena:
Kwiecień 20, 2016
Ja również termin na Wigilię :-) W urodziny i imieniny mojej mamy
Ocena:
Kwiecień 19, 2016
Ja ma termin na 23 Grudzien ciaza potwierdzona
Ocena:
Kwiecień 18, 2016
A ja termin na Wigilię. Czekaliśmy 7 lat na maleństwo.
Ocena:
Kwiecień 18, 2016
Okres spóźnia mi się 6 dni, jutro zrobię test bo dłużej juz nie wytrzymam :-) nie mam żadnych objaw prócz pobolewania brzucha jak na okres. Miesiąc temu zaczęłam chodzić na siłownię i nie wiem czy to przez wysiłek tez mi sie może spóźniac... co myślicie?
Ocena:
Kwiecień 17, 2016
okres spóźniał się 6 dni, test zrobiłam 11 kwietnia- 2kresli, byłam na beta hcg w poniedziałek wynik 325, w czwartek - 750. 26 mam usg nie mogę się doczekać. Martwi mnie ból podbrzusza, zwłaszcza jak dużo chodziłam, Pani dr kazała mi brać luteine 2 x dziennie po dwie tabletki. Mam nadzieję, że z moim maleństwem będzie wszystko dobrze. Termin 15-18 grudnia
Ocena:
Kwiecień 16, 2016
Ja zrobilam 3 testy:) na kazdym kreska w polu z literka T byla mniej widoczna a okres spoznia sie dwa dni jesli to ciaza to wedlug obliczen termin 25 grudnia:)
Ocena:
Kwiecień 16, 2016
A ja termin : Wigilia
Ocena:
Kwiecień 15, 2016
Jeszcze tydzień czekam żeby zrobić test. Wypatruję pierwszych objawów ale oprócz bólu takiego jak na miesiączkę nic nie widzę. Z kalendarza ciąży wychodzi 4 tydzień wiec termin na 1.01.2017.
Ocena:
Kwiecień 14, 2016
Hey. Ja mam termin na 18 grudnia.... po pół roku starań o rodzeństwo dla córki sie udało.... mam już potwierdzone....zaczynamy najciekawszy okres....ciąży...badania wizyty kontrole.... i jakos do grudnia zleci... powodzenia dziewczyny... i gratulacje dla wszystkich ktorym sie udalo... a ktore jeszcze czekaja powodzenia laski... glowa do gory....
Ocena:
Kwiecień 13, 2016
Witam was wszystkie. Niedawno temu bo w 7.03 dowiedziałam się że będę mamom po raz drugi moja radość była ogromna. Ale.... Już na samym początku było pod górkę najpierw ból pleców tak Mie bolał kręgosłup lędźwiowy pojechałam do szpitala tam bthcg wolno rosło brak pęcherzyka ogólne załamanie. Poszłam do domu kilka dni strachu pokazał się pęcherzyk po paru dniach znowu Starach bo pęcherzyk za mało urósł. Kilka dni później znowu szpital plamienie najpierw brązowo jasne jak cpucino później żywa różowa krew która mimo podania leków przerodzila się w krew miesiączkowom. Bóle brzucha ciągle bóle pleców. A dziś niby 9 tydzień według miesiączki. 7 według badania a 6 według usg. Diagnoza maleństwo się nie rozwija. Nie jestem.w stanie opisać bólu jaki czuje jakby ktoś wyrwał mi serce. Leżę w szpitalu i czekam na zabieg. Piszę do wszystkich przyszłych mam nie ignorować bólu krzyża w ciąży to pierwszy objaw jaki miałam i do samego końca. Zawsze chodźcie do dwóch lekarzy żeby mieć pewność. Ja czekam na zabieg
Ocena:
Kwiecień 13, 2016
I ja na 25 grudnia mam termin
Ocena:
Kwiecień 12, 2016
I ja w ciazy na grudzien ;) 4grudnia termin <3
Ocena:
Kwiecień 11, 2016
Witam wszystkie kobietki:)Ja właśnie czekam i nie czekam;) na okres:) co prawda powinnam miec juz 7 kwietnia no ale nie mam.I tak zastanawiam się czy to już ciąża czy może efekt po usunięciu spirali?Aczkolwiek moja ginekolog powiedziała że po wyjęciu spirali mogę od razu działać:).I tak aż się boję iść po test:)ale nie wiem czym strach spowodowany,chyba boję się rozczarowania jeśli to nie będą 2 kreski....
Ocena:
Kwiecień 7, 2016
Hej dziewczyny, u mnie tez wielkie zmiany 4 kwietnia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy okres spoznial mi sie dopiero 2 dni ale pomyslalam zrobie bo jakos takie mialam przeczucie i chcialam sie upewnic wyszly 2 kreski w obu testach maz jest uradowany cieszy sie jak wariat wspomne ze mam corke ktora ma 2,5 roku i nadal ja karmie cycem, w piatek ide do gin i tak los chcial ze jeszcze w tym roku bede mamuska!!
Ocena:
Kwiecień 6, 2016
Jak ktoś utworzy forum dla mam z grudnia to też dajcie znać :P
Ocena:
Kwiecień 5, 2016
Hej kochane!!
Od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia
Ocena:
Kwiecień 4, 2016
Plamienia na początku ciąży mogą być spowodowane przez to ze łożysko delikatnie się odkleja. Ja miałam tak w pierwszej ciąży i gin kazał więcej leżeć i tabletki na podtrzymanie. I oczywiście urodziłam śliczna córeczkę. Zaraz kończy 3 latka i jestem znów w ciąży
Ocena:
Kwiecień 2, 2016
Teoretycznie w ciaze zachodzi sie jesli wroca cykle i krwawienie ale roznie to bywa.ja niemialam okresu przez rok a karmilam 2,5 roku,ale nie planowalam dziecka.Po nastepnej ciazy niemialam okresu 4msce ale tez cykle byly rozne,w marcu dostalam 1 okres potem 1msc przerwy i juz regularne sierpien wrzesie zaszlam w ciaze mimo iz karmilam nestety sskonczylo sie poronieniem,teraz roznie to bywa z regularnymi cyklami,ale minelo pol roku i moze sie niedlugo uda:-)
Ocena:
Kwiecień 2, 2016
Teoretycznie w ciaze zachodzi sie jesli wroca cykle i krwawienie ale roznie to bywa.ja niemialam okresu przez rok a karmilam 2,5 roku,ale nie planowalam dziecka.Po nastepnej ciazy niemialam okresu 4msce ale tez cykle byly rozne,w marcu dostalam 1 okres potem 1msc przerwy i juz regularne sierpien wrzesie zaszlam w ciaze mimo iz karmilam nestety sskonczylo sie poronieniem,teraz roznie to bywa z regularnymi cyklami,ale minelo pol roku i moze sie niedlugo uda:-)
Ocena:
Kwiecień 2, 2016
Natalia, no ja właśnie miałam cały czas nadzieję, że to moje karmienie nie działa jak antykoncepcja, ale niestety działało :( A wystarczyło ograniczyć karmienie i bach-mam taką nadzieję, bo testy nie są na 100% Muszę zrobić jeszcze jeden bo oszaleję. Chociaż mam wieczorne nudności i nie mogę spać w nocy-taki ze mnie ewenement :P Ale zastanawiam się, czy miałabym te wszystkie dolegliwości, gdybym nie zobaczyła 2 kresek :/
Ocena:
Kwiecień 2, 2016
Ewewelka, moja ciotka miała tak jak ty, czyli zaszła w drugą ciążę kiedy karmiła piersią. Różnica między dziewczynami to raptem rok i kilka miesięcy. Nie spodziewała się totalnie bo nie miała typowych okresów a tu taki psikus:) I taaaaaak, bardzo prawdopodobne jest zaciążenie przy karmieniu piersią;) bo to żadna antykoncepcja:D
PS: ja swoje dwie kreski zobaczyłam w Wielką Sobotę ale to był 24dc a dopiero wczoraj termin @;) i wczoraj powtórzyłam test i dwie grubaśne krechy:D
Ocena:
Kwiecień 1, 2016
Hej :) My staramy się o drugiego dzidziusia od ponad roku. Mamy córeczkę, która ma 2 lata i 4 miesiące. Nadal karmię Ją piersią i to prawdopodobnie stąd trudności z kolejną ciążą, bo badania wszystkie mam super. Miałam straszne parcie na drugie dziecko, ale ok. 2 miesięcy temu wyluzowałam. Ponad miesiąc temu ograniczyłam karmienia do nocnych. Spóźniał mi się okres więc w Lany Poniedziałek zrobiłam test, (po którym niczego się nie spodziewałam, bo to już chyba setny) po prostu zrobiłam, bo akurat jeden został,chyba już nie mogłam na niego patrzeć;) Iiiiiiii są! Słabe ale dwie :D Dwa dni później to samo :) Okresu nie mam już 6 dzień, ale jakiś czas temu też tyle mi się spóźnił. Tyle że teraz mam duszności, szybko się męczę, dziwne pobolewania w podbrzuszu, lekkie bóle w krzyżu, których nigdy nie mam, okropne wzdęcia większy apetyt i już 2kg więcej, w ogóle mam spory brzuch, a dotąd mogłam wyczuć kręgosłup;) Wychodzi, że to 5 tydzień. Dzisiaj zauważyłam na bieliźnie jedną małą plamkę zabarwioną na różowo, myślicie, że to nic takiego? W poniedziałek mam wizytę u mojej gin. Czy któraś z Was zaszła w ciążę przy jednoczesnym karmieniu piersią? Ja nie znam nikogo takiego, chociaż pewnie mało kto chwali się takimi rzeczami na prawo i lewo, bo ludzie są często zacofani i nie mając zielonego pojęcia w temacie od razu krytykują :( Mam nadzieję, że moja gin nie każe mi od razu przestać, bo będę musiała potem Ją okłamywać ;) Nie chcę być mądrzejsza od lekarzy, ale trochę już z Nimi styczności miałam i uważam, że trzeba też mieć własny rozum, oczywiście jeżeli wyniki badań są w porządku. Fajnie, jeśli któraś z Was dotrwała do końca mojego wpisu ;) Ja Wasze czytam wszystkie, bo jestem w tej sytuacji troszeczkę samotna, jeszcze nie mogę z nikim pogadać, a mąż to jednak facet, a z kobietą inaczej się rozmawia na takie tematy ;) całuski i gratulacje dla wszystkich mam, za w resztę trzymam mocno kciuki, żeby też Wam się udało :*
Ocena:
Kwiecień 1, 2016
Czesc :) od kilku tygodni strasznie bolą mnie piersi. Ponad to okres miałam wczoraj dostać i nie ma. Dziś wstałam pomyślałam ze zrobie test....i wyszło- ciąża :) Szybko za telefon, umowiłam się z ginekologiem no i potwierdził- 5 tydzień. Dodam, ze mam już 2 letnią córeczke, która bedzie miała rodzeństwo 5 grudnia :)
Ocena:
Kwiecień 1, 2016
Jestem w podobnej sytuacji do Ciebie Sylwia, mam 5-letniego synka i niedawno zdecydowaliśmy się zawalczyć o rodzeństwo dla niego, udało się:) Ale to dopiero 6tc. Powodzenia życzę Tobie, sobie i innym mamuśkom:) Pozdrawiam
Ocena:
Kwiecień 1, 2016
hej. :) dziś mam mieć planowaną miesiączkę. jest wcześnie rano ale póki co jej nie ma. zrobiłam test, dwie kreski! :) już 4 dni temu musiałam zrobić test bo nie mogłam wytrzymać i również 2 kreski były. tak się ciesze. oby wszystko było dalej dobrze... :)
mam już 5 letniego synka, ale 1,5 roku temu poroniłam w 10tc :(
Ocena:
Marzec 30, 2016
Ja tówniez po dwoch latach staran zobaczylam 2 krechy
Ocena:
Marzec 30, 2016
Witam ☺ ja wczoraj zrobilam test okazalo sie ze wyszedl pozytywnie ☺ po ponad 2 latach staran
Ocena:
Marzec 29, 2016
Hej
Także dołączam do listopadowych mam:) ja juz pierwszą ciąże przeżylam co prawda porod zaczął sie dwa miesiace za wczesnie ale synek jest zdrowy:) teraz po 1,5 roku czeka ma rodzeństwo.
Ocena:
Marzec 28, 2016
hej mamuśki :) po 2 latach się udało też mam 5 tydz, termin na 30 listopada :) w środę idę do lekarza :)
Ocena:
Marzec 28, 2016
Tamara ja również jestem prawdopodobnie w 5 tyg ciąży i też tak Jak Ty jutro mam wizytę, ale czy czegoś konkretnego się dowiem? Potwornie się boję, pierwsza ciąża obumarla
Ocena:
Marzec 28, 2016
po 40... trzecia ciąża- jedno dziecko... (poprzednia poroniona).
Bardzo się cieszę. Dołączam do Was i mam nadzieję zobaczyć tym razem moje maleństwo. :) Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
Ocena:
Marzec 27, 2016
Hej Mamusie, również jestem w 5 tygodniu ciąży :) termin najprawdopodobniej na 1 grudnia. Po świętach umawiam się na wizytę do ginekologa. Już nie moge sie doczekać, aż zobaczę moją fasolkę! ;)
Ocena:
Marzec 27, 2016
Witajcie,
Prawdopodobnie jestem w 5 tygodniu ciąży. W środę miałam krwawienie implantacyjne, w weekend zrobiłam test -pozytywny.
We wtorek idę do lekarza, trzymajcie kciuki.
Ocena:
Marzec 26, 2016
Hej mamusie
Ocena:
Marzec 26, 2016
Witajcie
Ja tez najprawdopodobniej jestem w ciazy. Robilam dwa testy i oba pozytywne. We wtorek ide do lekarza na potwierdzenie. ;-)
Ocena:
Marzec 25, 2016
Hejka:-) dolaczam do listopadowo/ grudniowych mamusiek:-) w środę robilam badanie beta HCG i jest 313.dzwoniłam do mojego lekarza i powiedział że to na pewno ciąża,jadę na wizytę na początku kwietnia żeby potwierdzić.oprócz bolących i nabrzmialych piersi nie mam innych objawów. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok, pierwsza ciążę miałam pozamaciczna...:-(
Ocena:
Marzec 25, 2016
Hej hej. I ja dolaczam do grona mamusiek
Ocena:
Marzec 24, 2016
Cześć ! Byłam dzisiaj u ginekologa by potwierdzić ciążę i mam termin na 27 listopada, jestem w piątym tygodniu. To moja druga ciąża, mam 37 lat więc trochę się boję. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki...
Ocena:
Marzec 20, 2016
Cześć listopadowe mamusie
Ocena:
Marzec 20, 2016
Witam hmm, wedlug moich obliczen rowniz bede miala termin porotu w Listopadzie. Czekam na wizyte z ginekologirm, mam w przyszly czwartek. Nie moge sie doczekac
Ocena:
Marzec 20, 2016
Witam dołączam do listopadowych mamusiek 28.11. . Zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam wieksze i bolace pierci plus czesciej chodze do toalety. :) Jestem szczesliwa!!! Nareszcie. :)
Ocena:
Marzec 19, 2016
Lena też mam termin na 21 listopada :)
Ocena:
Marzec 19, 2016
Właśnie zrobiłam test - wyszedł pozytywnie. Termin porodu 29.XI. Wszystko się we mnie trzęsie, ale do testu się uśmiechnęłam. Teraz pozostaje się modlić, aby dzidziuś był zdrowy.

Pierwszy test, który zrobiłam po 8 dniach od teoretycznego zapłodnienia wyszedł negatywnie. Ale już kila dni później zaczęły się u mnie książkowe objawy: szczególnie bolesność piersi, inna, silniejsza niż przy okresie; częstsze chodzenie do toalety; pobolewanie w dole brzucha; lekkie nudności, szczególnie w nocy.
Ocena:
Marzec 18, 2016
Dziewczyny, jestem w ciąży :) mam termin na 21 listopada :) bardzo się cieszę :)
Ocena:
Marzec 17, 2016
Hej Mamusie :) również wygląda na to ze dołączę do listopadowych mamusiek :) zrobiłam dwa testy i pojawiły się za każdym razem dwie piękne kreseczki :) Narazie nie mam w ogóle apetytu mam mdłości i ból w podbrzuszu...
Ocena:
Marzec 17, 2016
Witam dziewczyny :) jestem juz po drugim badaniu beta hcg, wzrosła z 332 do 908 po dwóch dniach :) myślę że to początek 5 tygodnia. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi! :) niepokoi mnie tylko mocniejszy ból brzucha po lewej stronie :( wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień, troszkę się martwię.
Ocena:
Marzec 15, 2016
Hej dziewczyny. Mam 19 lat. Dziś dowiedziałam się, że jestem w 5 tygodniu ciąży. Narazie czuję senność i zmęczenie. Apetytu nie mam i odczuwam lekkie bóle w podbrzuszu. Ja też jestem listopadową mamusią. Boję się tego co mnie czeka. Tak jak reakcji rodziców, ale wiem że spotkało mnie wielkie szczęście.
Ocena:
Marzec 14, 2016
Sorki oczywiscie ostatnia miesiaczka tak jak u Ciebie 04.02.16. Dodam ze ja mam takie zaciskajace bóle. Brzuch robi się twardy i aż brak tchu a i kazala mi brać nospe ale to juz poczekaj na wizytę
Ocena:
Marzec 14, 2016
To tak jak u mnie ostatnia miesiaczka 4.03.16. Ja również mam bóle w podbrzuszu do tego doszły plamienia i z tego powodu pojechałam dziś na wizytę. Oczywiscie wszystko ok, na usg pokazalo 5tyg i 4 dni. Czekaj cierpliwie na wizytę, oszczedzaj się ale nie przejmuj. Musi byc dobrze. Moja gin powiedziała ze przy zagniezdzaniu zarodka mogą wystapic takie objawy ale z powodu tych plamien dostalam duphaston 2xdziennie.
Ocena:
Marzec 14, 2016
Hej mamusie :)
Jestem tu nowa . Ostatnia miesiączka to 4 luty ,test zrobiłam 4 marca i dwie kreski ale druga mniej widoczna:) Na wizytę potwierdzającą maleństwo czekam do piątku :)Mam dopiero 21 lat i boję się bo to pierwsze maleństwo , jak to będzie :(Mam mdłości, wielki apetyt ,cały czas śpię i chodzę zmęczona. Często mam bóle podbrzusza i nie wiem czy to jest normalne.Pomóżcie proszę
Z góry dziękuję :)
Ocena:
Marzec 12, 2016
Witam. Mam 37 lat. Po zrobieniu testu 3 dni przed @ okazało się, że jest nadzieja (blada druga kreska). Staramy się z mężem już prawie dwa lata. Już pół roku temu byłam mega szczęśliwa, lecz moje szczęście trwało tylko 7tygodni. Ciąża obumarła :-( Teraz myślę tylko pozytywnie, chociaż są i te słabsze chwile obawy... Jestem obecnie w 5 tygodniu ciąży. Mam nudności i bolesne piersi. Aaa i cierpię na bezsenność. Zasypiam koło 4.00 nad ranem a przed snem biegam co pół godziny do toalety... Mam wielką nadzieję że tym razem dane mi będzie cieszyć się naszym szczęściem... Pozdrawiam :-)
Ocena:
Marzec 11, 2016
Witam wszystkie młode mamy.
Raczej w ciąży nie jestem, bo wiek po 40, zaburzenia z tarczycą, a cykle regularne tylko dzięki luteinie branej by wydłużyć cykl i zmniejszyć krwotoki ponieważ wpadałam w anemie. Moje doktor dała mi rok temu luteine bo innych hormonalnych nie toleruje mój organizm. W ostatniej ciąży byłam ponad 20 lat temu.
Nigdy się nie zabespieczałam.
I w ciąże nie zachodziłam
Ale nie wiem co jest teraz?
Czy to chuśtawka chormonalna bo w moim wieku to możliwe, czy niespodzianka?
Od przed ostatniej miesiączki - 02.02.2016 czuje się dziwnie; ciało mi się zmienia, piersi jak balony, a ostatnią @ miałam w terminie, normalne krwawienie ale tylko 2 dni.
Czy to możliwe w moim wieku i stanie zdrowia?
Może czyta to jakaś dojrzała mama lub lekarz?
Pozdrawiam
Dodam że zmieniłam partnera
Ocena:
Marzec 11, 2016
Hej dziewczyny
Jestem tu nowa :-) Właśnie dziś zrobiłam dodatkowo test hcg i wygląda na to, że dołączę do listopadowych Mamusiek :-) Chcieliśmy mieć drugą kruszynke, ale myślałam, że trochę to potrwa a tutaj w drugim cyklu się udało :-) Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie :-)
Ocena:
Marzec 11, 2016
cześć dziewczyny! tez będe prawdopodobnie zaczynała 5 tydzień i bardzo się ciesze! a wizyte potwierdzająca u ginekologa mam we wtorek :) co do kwasu foliowego jeszcze przed zajściem w ciąże moja ginekolog poinformowala mnie, że może być większa dawka - nie ma ku temu przeciwskazań :) pozdrawiam!
Ocena:
Marzec 11, 2016
Witam
Ocena:
Marzec 10, 2016
Hej dziewczyny. Ja okres ostatni mialam 1 stycznia trwal e dni. 18 lutego poszlam do ginekolofa i potwierdzila ciaze niby 5 tydz 3,7 mm. dzisiaj poszlam do innego lekarza i mowi ze to 6 tydz bo fasolka ma tylko 6mm nie wiem co mam myslec. Moze fasolka zle sie rozwija.... ???.
Ocena:
Marzec 10, 2016
Witam :) 5 tydzień ciąży . Pani doktor stwierdziła na usg ze jak na razie wszystko idealnie i kolejne usg za 2 tygodnie. Jeszcze do mnie nie dotarło, ponieważ długo długo mężem staraliśmy się o maleństwo. Jak na razie żadnych dolegliwości.
Ocena:
Marzec 9, 2016
Hej Dziewczyny;) wiele razu tu zaglądałam ale nie sądziłam, ze kiedyś nadejdzie taki dzien, ze tez bede mogła tu napisac ;)Jestem taka podekscytowana, ze nawet nie potrafię wyrazić swojego szczęścia:) 07.03- dzien przed planowaną @ zrobiłam test i dwie kreseczki;) a dziś dzien po terminie @ dla pewności powtórzyłam- i co? Tez w listopadzie zostanę mamą;)))) Powodzenia;)
Ocena:
Marzec 9, 2016
Witam właśnie się dowiedziałam ze będę mama po raz drugi :-) narazie nikt w domu nie wie . Mąż w delegacji . Teraz wizyta u ginekologa mnie czeka by potwierdzić na 100 %
Ocena:
Marzec 9, 2016
Witajcie dziewczyny, ja dzis mam urodziny i wlasnie dowiedzialam sie ze w listopadzie przyjdzie na swiat moje drugie szczescie. Mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie ok. pozdrawiam listopadowe mamuski :)
Ocena:
Marzec 9, 2016
Witajcie zrobiłam test 3dni temu w dniu planowanej @ :) są mam bardzo się cieszę ☺ ale cierpię na bezsenność czy któraś z was ma podobnie. Termin także na listopad pozdrawiam serdecznie
Ocena:
Marzec 9, 2016
Witajcie dziewczynki, u mnie miesiączka się spóźniała a zawsze mam regularnie i zrobiłam dzisiaj (9.03) test i co jestem w ciąży.. niespodzianka rewelacyjna :) i także termin na listopad :)
Ocena:
Marzec 6, 2016
Ja takze dowiedzialam sie ze jestem w ciaxy przypadkowo poszlam do ginekologa z pojawiajacymi sie wojol sutkow grudkani termin takze listopad
Ocena:
Marzec 6, 2016
Justyno wiem jaka radość Cie ogarnęła po tak długim wyczekiwaniu. Ja rownież miałam dużo niepowodzeń w listopadzie przeszłam in-vitro bez sukcesu. Dzis jestem w ciazy w sposób naturalny udało sie bo odpuściliśmy, hmmmmm w Naj mniej oczekiwanym momencie.Jestem pełna optymizmu i myśle pozytywnie tego i Tobie życzę.
Ocena:
Marzec 6, 2016
a ja z mężem tylko raz się kochaliśmy i jestem w ciąży :) obecnie zaczynam 5 tydzień. wizytę mam dopiero 15 marca. mam nadzieję że wszystko będzie dobrze to nasz pierwszy dzidziuś
Ocena:
Marzec 4, 2016
Hej dziewczyny chciałam się podzielić z Wami wiadomością że ja również jestem w ciąży :-) 19.02 transfer mrożonego zarodka, dziś zaczęłam 5tc jestem bardzo szczęśliwa starałam się z mężem 8 lat :-) 10.03 wizyta:-)
Ocena:
Marzec 4, 2016
Termin 3 listopada bylam u ginekologa i potwierdził 5 tydzień tylko się martwię bo serduszko jeszcze nie bilo.
Ocena:
Marzec 4, 2016
5tydzień jestem szczęśliwa przyszłą mamą, powiększamy grono w październiku ;) powodzonka Mamuśki
Ocena:
Marzec 3, 2016
Witam, bardzo proszę o radę, jestem w piątym tyg ciąży (przed wizytą u gina) i biorę kwas foliowy 5 mg (przed ciążą też brałam ale bardzo nieregularnie) a teraz gdzieś wyczytałam że powinno się przyjmować dawkę 0,4 mg i trochę się stresuję czy dobrze, że biorę taką dużą dawkę i czy nie powinnam przejść na tą mniejszą?
Ocena:
Marzec 3, 2016
Witam, @ powinnam dostać 26 lutego, wczoraj zrobiłam 2 testy pierwszy pozytywny gruba wyraźna krecha a drugi tańszy i z innej firmy negatywny, dzisiaj umówiona jestem na badanie krwi ale czy któraś z was miała taka sytuacje bo do czasu badania i wyników troszkę potrwa a ja tu jak na igłach :O
Ocena:
Marzec 1, 2016
Witam, okres miałam 7 lutego i trwał krótko bo tylko 4 dni. Staramy się z mężem o dziecko. Czy mogę zrobić test ciążowy dzisiaj aby dowiedzieć się czy jestem w ciąży ? Dodam że @ powinnam dostać w sobote. Pozdrawiam.
Ocena:
Luty 29, 2016
Witam ja idę do lekarza 4 marca ale tez jestem w 5 tygodniu . Tez październik
Ocena:
Luty 29, 2016
Mam termin na 30.10. Dziś byłam potwierdzilam
Ocena:
Luty 29, 2016
Termin na 24 października ;) po 8 miesiącach starań w końcu się udało :)
Ocena:
Luty 28, 2016
Kończę 5 tydzień :) to już trzecie podejście ale wierze ze tym razem sie uda, udało nam sie zaciążyć już 8tyg po poronieniu
Ocena:
Luty 26, 2016
23 październik, druga ciąża,
Ocena:
Luty 25, 2016
Ania,mialam podobna sytuacje w drugiej ciąży,antybiotyk odstawilam sama,do swojego gin tez mialam kolejke duzo później,poszlam do pierwszej wolnej dr,wyprowadzila mnie z rownowagi,ze 5-ty tydz to jeszcze wcześnie,ze test to nie wszystko,nawet nie dała skier na pierwsze podstawowe badania....
Jeszcze pare nie milych slow uslyszalam...
Na drugi dzien czekalam pod drzwiami w przychodni do swojej ginekolog aby mnie tylko przyjela!!
Posiedzialam troszkę ale i ciaze od razu na usg potwierdzila i ma badania wyslala:)

Ania,zalezy jak sie czujesz,jak jestes w stanie odstawic antybiotyk too odstaw,zalezy co bierzesz,jak masz możliwość iść do gin wcześniej to biegnij i powiedz co i jak, ale mi powiedziala ze tak wcześnie antyb nie zaszkodzi

Pzdr
I powodzenia :)
Ocena:
Luty 25, 2016
Hej dziewczyny, pomożecie? Mam mały problem. Wczoraj zrobiłam test i są długo oczekiwane dwie kreski wychodzi na to że to 4-5 tydzień tylko że od dwóch tygodni borykam się z anginą i nie wiedząc że jestem w.ciąży brałam antybiotyk. Wizytę u ginekologa mam za dwa tyg. podpowiedzcie mi czy mam się czym martwić? Przyspieszyć wizytę i sprawdzić czy jest wszystko dobrze. Strasznie się martwię :(
Ocena:
Luty 24, 2016
Ja jestem w 5 tygodniu i 5 dniu ciąży (wczoraj potwierdzonej przez ginekologa). Termin mam na 21 października :-)
Ocena:
Luty 23, 2016
Bede miala dwojaczki!!!
Ocena:
Luty 22, 2016
hej dziewczyny. u mnie sytuacja przedstawia się tak: dziś powinnam dostać miesiaczki, robiłam właśnie test i niestety negatyw. staramy się z mężem o 2 dziecko. owulacja była wszystkie dni płodne "zaliczone" usmiech.gif zawsze na miesiączkę bolały mnie piersi i miałam wypryski na twarzy. a teraz nic. tylko od czasu do czasu bolą mnie plecy i brzuch jak na @, ale ból mniejszy. nie wiem co mam myśleć już. oszaleć można... ale raczej nie mam co się pewnie łudzić :( przed próbą byłam na duhastonie nastepnie na 2 miesiecznej terapii hormonalnej Marvelonem na wyregulowanie cyklu.
Ocena:
Luty 22, 2016
Cieszę się,że jest nas tak dużo- u nas 5 tydzień. Jest jedna rzecz,która mnie martwi- kilka dni temu przeskoczyło mi w plecach (odcinek lędzwiowy) Sama sobie nie poradze, trzeba do kręgarza,ale boję się,ze to moze zaszkodzic. Czy ktoraś z was miała podobne doświadczenie,lub poprostu wie coś więcej na ten temat?
Ocena:
Luty 22, 2016
Ciaza potwiwrdzona usg.na?na razie widac sam pecherzyk .ostatnia @ 18.01.2016 tak wiec powiekszam grono pazdziernikowych mam.beta hcg 80 zrobiona 4 dni temu. ;)
Ocena:
Luty 21, 2016
19 pazdziernik :)
Ocena:
Luty 21, 2016
U mnie zrobione trzu testy wszystkie pozytywne :).To początek 5 tygodnia .Cieszę się strasznie i boję bo choć to moja druga ciąża to przerwa była duża. Mam 38 lat i trochę chorób które mogą ją skomplikowac.W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza potwierdzić ciążę i żeby z moim maluszkiem było wszystko ok. :).Przez dwa tygodnie po owulacji miałam bóle jajników i już po tygodniu z kawałkiem mdłości i straszne wzdęcia. Przy poprzedniej ciąży zero objawów do trzeciego miesiąca, ale to było prawie 17 lat temu; ).
Ocena:
Luty 21, 2016
5 tydzień i pierwszy dzień ciąży !! :D I wszystko prawidłowo się rozwija ;) pozdrowienia dla przyszłych mam ;))
Ocena:
Luty 21, 2016
Ja zrobiłam w tamtym tygodniu trzy testy ciążowe i każdy z nich pokazał dwie grube krechy :) byłam teraz w piątek u ginekologa i się okazało że jest to piąty tydzień narazie widać tylko pęcherzyk ale mam nadzieje, że 15 marca ujrzę swoją małą długo wyczekiwaną fasolkę :)
Ocena:
Luty 21, 2016
Ja zrobiłam w tamtym tygodniu trzy testy ciążowe i każdy z nich pokazał dwie grube krechy :) byłam teraz w piątek u ginekologa i się okazało że jest to piąty tydzień narazie widać tylko pęcherzyk ale mam nadzieje, że 15 marca ujrzę swoją małą długo wyczekiwaną fasolkę :)
Ocena:
Luty 20, 2016
Ja zrobiłam test dwie godziny temu i tak jak myślałam pozytywny . Czwarty tydzień. To moja trzecia fasolka. ..boję się czy wszystko będzie ok bo nie mam prawego jajnika i mój ginekolog powiedział że nie mogę mieć już dziecka. A tu masz.Boję się bardzo co dalej będzie. Bardzo boli mnie brzuch.
Ocena:
Luty 20, 2016
Witam :-) moja ciaza ma pięć tygodni i trzy dni. Bylam na usg w 4 tygodniu i na razie był widoczny tylko pecherzyk ciazowy ale kolejna wizyta już za tydz i lekarz twierdzi,ze napewno bedzie widac cos wiecej. To jest Nasze dlugo oczekiwane dziecko i uwierzcie mi, gdy juz sie udalo to ja po prostu nie moge w to uwierzyc. Jestem taka szczesliwa. Termin porodu rowniez na październik 20 :-)
Ocena:
Luty 19, 2016
Ja dziś zrobiłam test i dwie kreski, druga trochę bledsza ale jest. Do lekarza idę za tydzień bo na razie wydaje mi się za wcześnie (dziś mija 5 tygodni)
Ocena:
Luty 19, 2016
Widzę,że pazdziernikowych maluszków sporo się szykuje:) U mnie 25 pazdziernik wychodzi!
Ocena:
Luty 19, 2016
zrób bete, nie wiem kiedy miałaś owulacje, ja robiłam w niedziele test czyli 14,02 to miałam bladą kreskę poszłam na bete poniedziałek i miałam prawie 300. Też okres zaczął mi sie 22,01 a owulacje miałam 01,02.
Ocena:
Luty 19, 2016
Ja mam takie pytanko. Z mezem wspolzylismy 3 razy w dni plodne 22 stycznia ostatnia mieaiaczka.Teraz powinnam miec bol brzucha jak na okres ale go nie ma.zrobilam test ale wyszedl negatywny z kalemdarza wychodzi ze jak jestem to w 5 tyg ciazy mozliwe ze jeszcze moze nie wyjsc test?
Ocena:
Luty 19, 2016
Ja też dziś zaczynam 5 tydzień, na usg nic nie widać jeszcze, kolejna wizyta za 2 tyg. bete na 17 dpo miałam 751, więc jest dobrze. Nie mam żadnych objawów poza bolącymi wieczorami piersiami i bólem krzyża. Mam stwierdzonego mięśniaka 4,5x4,5 więc jest ciąża podwyższonego ryzyka. Boje się, ale też i bardzo cieszę.
Pozdrawiam i gratluje.
Ocena:
Luty 18, 2016
Dziewczyny co bierzecie na przeziębienie? Jestem w 6 tygodniu ciąży i dopadło mnie chorubsko.
Ocena:
Luty 17, 2016
Witajcie , ja na 20 października,jestem mega szczęśliwa byłam wczoraj u gin. Zrobił usg powiedział że narazie ok i kazał za 3 tygodnie przyjść ;)
Wszystkim serdecznie gratuluję
Ocena:
Luty 17, 2016
Witam dziewczyny my dzis mamy 7 tydzień juz i dzis juz słyszałam troszeczkę bicie serduszka maleństwa tylko przez chwilkę lekarz wyznaczył nam termin porodu na 3.10.2016 wszystko jest unas dobrze tylko zmęczona i przeziębiona jestem pozdrawiam serdecznie buziaczki
Ocena:
Luty 17, 2016
Witam, ja mam termin na 19 października ;)
Ocena:
Luty 17, 2016
ja 17 października
Ocena:
Luty 17, 2016
ja też 18 pażdziernik :)
Ocena:
Luty 17, 2016
Ja mam termin na 18 października
Ocena:
Luty 17, 2016
Ja mam termin na 18 października
Ocena:
Luty 17, 2016
Hej kobietki. My staraliśmy się o drugiego dzidziusia bardzo krótko..... w sumie to w styczniu w dni płodne i w lutym zrobiłam test i dwie kreseczki☺ 22.02 idę do gina. wychodzi mi 5 tydzien
Ocena:
Luty 17, 2016
Do Lucka. Wczoraj bylam u lekarza i na usg potwierdzil mi 5 tyg ciaze. Na monitorze zobaczylam piekny pecherzyk umiejscowiony w macicy. Co prawda nic wiecej zobaczyc nie.moglam bo jeszcze za wczesnie ale u ciebie powinno byc juz widac bijace serduszko:-)
Ocena:
Luty 17, 2016
Hej.
My staralismy sie o dzidziusia ponad 2 lata. Na poczatku stycznia stwierdziliśmy ze odczekamy troche a tu BAM. Miesiaczki nie mam juz 47dni. 2 pozytywne testy i potwoerdzenie od lekarza- ok4-5 tc. Jestem niesamowiecie szczęśliwa i przerażona. To nasze pierwsze malenstwo:)
Ocena:
Luty 16, 2016
Dziewczyny czy lekarz potwierdzi mi ciaze 6,5tygodniowa?
Ocena:
Luty 16, 2016
Ja mam termin na 18 października :-) Trzeci dzidziuś.Bardzo się cieszymy.
Ocena:
Luty 15, 2016
Cześć Dziewczyny!
W zeszłym miesiącu nie dostałam miesiączki,w tym także się nie pojawiła,więc zrobiłam test około 3 tygodni temu i wyszedł negatywny,po tygodniu zrobiłam następny i także był negatywny.
Kilka miesięcy temu wykryto u mnie niedoczynność tarczycy,więc myślałam,że to znowu przez nią-dodatkowo bóle głowy i kiepskie samopoczucie.
Dziś miałam wizytę u ginekologa.
Pani Doktor zrobiła mi USG i znalazła pęcherzyk płodowy,który ma około 5 tygodni,przed wykonaniem USG podejrzewając ciążę przygotowała dla mnie skierowanie na badanie Beta HCG,po USG jednak stwierdziła,że nie muszę go robić bo ewidentnie widać ciążę,miała jednak wątpliwości co do tego czy się utrzyma i nie dała mi gwarancji,za 3 tygodnie będę u niej z powrotem i wszystko się okaże czy ciąża się rozwija.
Teraz muszę zrobić badanie poziomu TSH tarczycy,by sprawdzić czy poziom jest prawidłowy,jeśli nie mam udać się do endokrynologa.
Oczywiście leczę się i przyjmuję stałą dawkę.
Mam mieszane uczucia,nie chcę robić sobie nadziei,bardzo chciałabym żeby ciąża się utrzymała,choć wiem,że przy problemach z tarczycą jest bardzo ciężko...
Co o tym sądzicie?
Ocena:
Luty 15, 2016
Cześć dziewczyny! Dwa testy pozytywne - jestem w ciąży! Teraz czytam wszystkie możliwe artykuły o rozwoju maluszka. Na Intopassion wyczytałam że maleńka fasolka ma już zawiązki zębów!! Wierzyć się nie chce ;) Przed nami wspaniałe tygodnie i wielka przygoda. Trzymajcie się.
Ocena:
Luty 14, 2016
Hej dziewczyny ja również mam na 12 października... Ciąża mnoga:-) jestem bardzo zaskoczona, ale też się cieszę :-) mój starszy syn będzie miał rodzeństwo:-)
Ocena:
Luty 14, 2016
Hej dziewczyny u mnie jet troche dziwnie wczoraj robilam test wyszedl negatywny a dzisiaj zrobilam i wyszedł pozytywny ciekawa sprawa a miesiączki jak nie było tak nie ma
Ocena:
Luty 14, 2016
Hej nie moge uwierzyc. Dwa testy pozytywne;) niech mnie ktos uszczypnie. Bedzie mial mezus prezent na walentynki
Ocena:
Luty 13, 2016
22 październik :)
Ocena:
Luty 13, 2016
A ja dziś zrobilam test
Ocena:
Luty 13, 2016
Widzę bardzo dużo terminów na październik :) Mój na 15 października ;)
Ocena:
Luty 13, 2016
Hej Kriszna! Ja też nam termin na 8 październik:))
Ocena:
Luty 10, 2016
Witajcie dziewczyny jestem trochę zmieszaną ponieważ test ciążowy robiłam w dniu Spodziewanej miesiaczki 9.02 wyszedl pozytywny. Oczwiscie już odczuwam pewne skutki: wyostrzony wech, wrażliwe piersi. Do lekarza mam na 19.02.
Ocena:
Luty 9, 2016
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Ja sama mam już dwójkę i pragniemy mieć trzecie. Mam już 53 DC i nadal nic.. zero miesiączki i duże obawy. Od wczoraj mnie tylko piersi nieco bola i mam zwiększoną ilość wodnistego śluzu. Testy niestetety negatywne. Może ktoś tak miał że test negatywny a ciąża była. Idę 11.02 do lekarza i ciekawe czy coś zobaczy. Pozdrawiam
Ocena:
Luty 9, 2016
No u mnie też piąty tydzień do lekarza na potwierdzenie dopiero 3 marca nie mogę się doczekać
Ocena:
Luty 9, 2016
hej Kriszna!

to jestesmy na tym samym etapie :) czy Twojemu dziecku bije juz serduszko?:)
Ocena:
Luty 6, 2016
Witam dziewczyny. Ja również jestem w 5 tygodniu. 3 lutego ciaze potwierdził lekarz. To bedzie moj pirwszy bobas wiec jestem troche przerazona mimo tego że staraliśmy się z mężem ponad rok. Termin porodu jezeli wszystko pojdzie dobrze to 8 pazdziernik. :-)
Ocena:
Luty 6, 2016
Cześć dziewczyny, ja ostatnią miesiaczkę miałam 31 grudnia (swoją drogą sylwester, jak to ja:) ) test robiłam w poniedziałek i kreska wyszła nieco bledsza niż testowa. Wszystko mi się niestety zbiegło z zapaleniem pęcherza więc trochę się martwię bo musiałam wziąć furaginę a tego podobno lepiej nie brać. Tez mam wizytę 10 lutego więc czekam z niecierpliwością. Powodzenia Wam wszystkim
Ocena:
Luty 5, 2016
WITAM DROGIE MAMUSIE ,WSZYSTKIE BARDZO MOCNO I WASZE MAŁE DZIDZIE POZDRAWIAM . JA 5 TYDZ. CZUJE SIĘ SUPER CHOĆ CORAZ CZĘŚCIEJ ODCZUWAM NUDNOŚCI .TERMIN DO LEKARZA NA 10 LUTEGO JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ .MAM NADZIEJE ŻE WSZYSTKO OKAŻE SIĘ OK. PO TYCH 4 PORONIENIACH BARDZO UWAŻAM I DBAM O SIEBIE
Ocena:
Luty 5, 2016
Ja zrobiłam test 2go, również 5tydzień ;))
Ocena:
Luty 4, 2016
Mnie termin wypada na 12 pazdziernika :) dziewczyny, zapraszam na forum , jest nas (pazdziernikowych mamusiek) tam wiecej :D wizaz.pl/forum/showthread.php?t=846111
Ocena:
Luty 2, 2016
Zrobiłam test, negatywny a okresu jak nie było tak nie ma. Do tego mam gorączkę i czuje sie fatalnie :(
Ocena:
Luty 1, 2016
Ola co do twojego plamienia to może być to plamienie implantacyjne więc nie martw się a test zrób w terminie spodziewanej miesiączki
Ocena:
Luty 1, 2016
Staraliśmy się o dzidziusia od sierpnia. Cykle mam bardzo regularne więc myślałam że szybko się uda a tu nic i nic. Tydzień temu potwornie rozbolał mnie brzuch w dole w okolicy lewego jajnika. Po 3 godzinach ból ustał. W czwartek zrobiłam test 2 dni przed terminem okresu i wyszedł pozytywnie:-) w piątek hcg 370 dzisiaj sprawdzę przyrost. Do lekarza idę 15 lutego. 3majcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie starające się i te co już im się udało:-)
Ocena:
Styczeń 31, 2016
Cześć Kochane

Od 3 m-c staramy sie o dziecko. Ostatnia miesiączkę miałam 30grudnia. Około 15 stycznia robiłam 2 testy oba wyszły błędne. 24 stycznia gdy wstałam rano dostałam jasno czerwonego plamienia myślałam ze to znów okres ale trwal zaledwie pare minut. Do tego towarzyszy mi ból podbrzusza i senność. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje???
Szczerze boje sie zrobic kolejny test.

Pozdrawiam
Ocena:
Styczeń 31, 2016
Gratuluje kochane mamusie my jutro do lekarza idziemy ... Tylko martwi mnie jedno z obliczeń tez wychodzi 5 tydzień ale dziwnie boli mnie brzuch
Ocena:
Styczeń 30, 2016
Ja również 5 tydzien i dwa pecherzyki ciaza 2 czekam na 11 lutego , aby zobaczyć jak się dzieciątka rozwijają doktor powiedziała że nie daje gwarancji że oba pecherzyki się rozwiną a ja siedzę i myślę coś okropnego mówię wam :) objawy 2 razy mocniejsze niż w 1 ciąży ledwo żyje :) buziaki :*
Ocena:
Styczeń 30, 2016
Ja również jestem w ciąży wizytę mam we wtorek 2 lutego ale z moich wyliczeń to 5 tydzień...termin na październik
Ocena:
Styczeń 30, 2016
Witam Kochane :) ja też piąty tydzień, trzeci uprogniony dzidziuś :) termin mam na 8/10/2016
Ocena:
Styczeń 29, 2016
Belina i Alunia dzięki za podzielenie się Waszymi doświadczeniami. No cóż, spokojnie oczekuję kolejnej wizyty. 9 lutego mam USG. 9 mies. to zbyt długo żeby się stresować myślami czy kolejne badania dobrze wyjdą, także jestem pozytywnie nastawiona i tyle :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie !
Ocena:
Styczeń 29, 2016
Zaczynam 5tydz ciąży
Ocena:
Styczeń 29, 2016
Hej Tyna, może to co powiedziała Ci lekarz nie jest takie złe. Ja miałam dwie ciąże prowadzone u różnych lekarzy. Poszłam w 6 tygodniu przerwszy raz, kartę ciąży jeden i drugi założyli jakoś po 1 USG. Obstawiam koło 11-13 tygodnia. Pamiętam, że już sporo miałam wyników badań i trzeba było kartę długo uzupełniać (tzn sama uzupełniałam bo lekarzowi się nie chciało ;)). W 3 ciąży poszłam w 5 tygodniu i od razu ginekolog założyła mi kartę. Kazała też potwierdzić ciążę USG. USG miałam pod koniec 6 tygodnia i w badaniu nie było słychać echo serca, po prostu nie biło. W 8 tygodniu poroniłam, więc może Twoja lekarz ma trochę racji. Sama nie wiem, Tak czy siak gratulacje i powodzenia
Ocena:
Styczeń 29, 2016
I made jestem w 5 tyg z pierwszym bobo;) termin niby na poczatek pazdziernika:) gratulacje mamuski bedzie sie dzialo
Ocena:
Styczeń 28, 2016
Iwona to gratuluje ja pierwsza ciaza termin 26.10.2016 a wy mamusie
Ocena:
Styczeń 28, 2016
Witam wszystkie mamuśki jestem w drugiej ciąży i w poniedziałek test pokazał dwie kreski dziś potwierdzenie u dr życzę wszystkim mamom rosnijmy zdrowo
Ocena:
Styczeń 28, 2016
Witam widzę ze nie jestem sama 5cio tygodniowa ciężarówka ;) ja jestem tez w drugiej ciąży i wczoraj to potwierdZilam
U lekarza :) na kiedy macie termin? Tak z ciekawości :) i spokojnej ciazy wszystkim mamom :)
Ocena:
Styczeń 28, 2016
także 5 tydzień z drugim dzidziusiem :) a do lekarza pod koniec 6 tyg. się wybieram :)
Ocena:
Styczeń 28, 2016
Witam wszystkie przyszle mamy. Ja sie dowiedzialam w poniedzialek ze jestesm w ciazy. Rowniez 5 tydzien:) kolejna wizyte mam za 3 tygodnie i mam nadzieje ze juz zobacze moja wyczekiwana fasolke :)
Ocena:
Styczeń 28, 2016
Tyna ja u swojego nie miałam takich problemow ... Juz wczesna ciaze moze wykryć i potwierdzić bez tego co twoja lekarka ci mówi ... No chyba ze tak jest to u niej .... Ja robiłam test tydzień po spodziewanej miesiączce i w poniedziałek z mężem idziemy na pierwsza wizyte .... Kazdy lekarz jest inny ja tez swojego jednego kilkanaście lat chodziłam a teraz musiałam zmienić bo zauwazylam ze jest dosc nie mily i traktuje kobiety jak jakas rzecz czy jak ....
Ocena:
Styczeń 27, 2016
Wczoraj Pani ginekolog powiedziała mi, ze dopiero jak usłyszymy bicie serca płodu to wtedy będę miała potwierdzenie, że jestem w ciąży i założy mi kartę ciąży. Na razie jest to ciąża w sensie biochemicznym - tyle usłyszałam :P Bardzo sceptyczne podejście... Czy wasi lekarze też takie mają ? Czy ja trafiłam na takiego ?
Ocena:
Styczeń 27, 2016
Wczoraj miałam pierwsze USG - na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy. Lekarz powiedział, że to 4,5 tc :) Radośc wielka - moja pierwsza fasolka :D
Następna wizyta 9 lutego. Będzie to 6 tydz. i 5 dzień ciąży. Czy ktoś wie, czy wtedy usłyszę bicie serduszka płodu ?
Ocena:
Styczeń 27, 2016
Hej, piaty tydzien. wizyta 4 lutego.
Ocena:
Styczeń 27, 2016
Ja również dołączam się do Was :) Jestem w piątym tygodniu, czekam na wizytę 10 lutego :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
Ocena:
Styczeń 26, 2016
Madzia gratuluje ja tak samo jestem w 5 tydzień dzis się dowiedziałam pozdrawiam mamusie
Ocena:
Styczeń 26, 2016
Hej moje 4 testy pokazały wczoraj 2 piękne kreseczki :-) wizyte mam na 1 lutego :-) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.
Ocena:
Styczeń 26, 2016
Hej dziewczyny ! Tydzień temu robiłam test i wyszła bladziutka kreska. za tydzień mam wizytę. @ spóźnia mi się 4 dni, boli mnie podbrzusze i kuje mnie w bokach. I ogólnie czuje się słabo. Chciałam powtórzyć test ale boje się rozczarowania. Trzymajcie kciuki :)!!!
Ocena:
Styczeń 26, 2016
Hura!!!dzisiaj dowiedziałam się również ze jestem w ciąży.!!2 oczekiwany dzidziuś...czułam..ból piersi..i czuje cały czas...lekki bol podbrzusza.!!!rewelacja!!!
Ocena:
Styczeń 25, 2016
Droga Alicjo prawdopodobnie jesteś w ciąży ,zrób test , katar i ból głowy nie są objawem ciąży ale mogą być skutkiem obniżonej odporności, co idzie w parze z ciążą. życzę ci aby spełniło się wsze marzenie o małym bobasku. Choć dodam że czasem okres może spóźniać się tak prawie bez powodu.
Ocena:
Styczeń 24, 2016
Witam kobietki czy mam powód do niepokoju otóż od kilku dni mam mdłości ból głowy katar i od dzis doszedł bol brzucha... Dodam ze wlasnie dzis miałam dostać @ lecz narazie nic po niej nie widac ... Niewiem czy zaczynam panikowac z mężem staramy się juz od 4 miesiąc o dzidzie i nic . Pozdrawiam wszystkie mamusie równie i te starające z góry dziękuję za pomoc.
Ocena:
Styczeń 24, 2016
Również 5 tc ,. Pierwsze maleństwo :-)
Ocena:
Styczeń 24, 2016
23 stycznia 5 tydzień :) wspaniała niespodzianka ;)
Ocena:
Styczeń 23, 2016
5 tc :) wczoraj sie dowiedzialam 2 - gie maleństwo :)
Ocena:
Styczeń 21, 2016
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:) 5 tc:)
Ocena:
Styczeń 19, 2016
Wiram tak jest to mozliwe ja tez tak mialam obecnie jestem w piatym tc i 11 01 16 bylam na usg i nic nie bylo widac a testy trzy pozytywne i nastepna wizyta byla wlasnie dzis 19 01 16 i juz dzis bylo widac :-) takze badz dobrej mysli pozdrawiam i zycze powodzenia:-)
Ocena:
Styczeń 17, 2016
Bylam na USG - po zaplodnieniu 18 dni - i ciazy nie widac a testy pozytywne/ Dzisiaj beta HCG...Czy to mozliwe ze ciazy jeszcze nie widac?
Ocena:
Styczeń 16, 2016
Co jak i kiedy nie mam pojecia mega zaskoczenie :) jesteś przeszczęśliwa będzie to nasze drugie szczęście :) teraz tylko wizyta u lekarza
Ocena:
Styczeń 16, 2016
wczoraj zrobiłam test druga kreseczka Malo widoczna rano drugi test i juz zero wątpliwości
Ocena:
Styczeń 15, 2016
Po roku staran wczoraj na becie okazalo sie ze jestem w 4 tygodniu ciazy,Nowy Rok nowy rozdzial i szczescie bezgraniczne !
Ocena:
Styczeń 13, 2016
Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie
Ocena:
Styczeń 13, 2016
Wczoraj byłam u gina i jestem w 5t5d ciazy :-) ale martwie sie bo w sylwestra sporo wypilam i bralam antybiotyk po nowym roku bo nie bralam pod uwage ze moge byc w ciazy:-( mam nadzieje ze dzidzi to nie zaszkodzilo i bedzie wszystko dobrze
Ocena:
Styczeń 12, 2016
Test zrobiłam 1 stycznia ;) wyszła blada kreseczka...;) jutro idę na badanie usg. Z moich wyliczeń wychodzi 5t5dz ;) mam nadzieję że wszystko będzie ok. To będzie moje drugie maleństwo
Ocena:
Styczeń 12, 2016
Gratuluję wszystkim mamusiom, też mam nadzieję niedługo do Was dołączyć :)

Ewa, nie martw. Jeśli dobrze liczę nie zaszkodziłaś maleństwu. Jeśli dziś jesteś w 5 tygodniu ciąży, to 2 tygodnie temu byłaś w 3 tygodniu, ciąża raptem trwała 1 tydzień licząc od zapłodnienia. Tak mały dzidziuś to w zasadzie dopiero komórki - przez 14 pierwszych dni od zapłodnienia (to tzw. okres protekcyjny) zarodek jest bezpieczny, bo składa się z grupy niewyspecjalizowanych komórek. Jeśli któreś z nich (np. z powodu wypicia alkoholu) ulegną uszkodzeniu, zostają usunięte i zastąpione nowymi.
Ocena:
Styczeń 12, 2016
Dzis zrobiłam test i jestem w ciąży;) jednakże martwię sie ponieważ nie wiedząc o ciąży w sylwestra wypiłam 2 lampki wina i boje sie ze może to zaszkodzić dzidziusiowi :( za 2 dni idę do ginekologa
Ocena:
Styczeń 11, 2016
Ja dzisiaj dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży!
Ocena:
Styczeń 11, 2016
Wczoraj się dowiedziałam, że jestem w ciąży! z 3 dzidzią :) córki mamy duuuże jedna 17 lat, druga 9. Staraliśmy się 6 m-cy, świadomie chcieliśmy a nóż synek :) Pozdrawiam wszystkie mamy :)
Ocena:
Styczeń 11, 2016
Hej Ja dowiedziałam się 5 stycznia, że zostanę po raz drugi mamą oczywiście było zdziwienie ale pozytywne. :) pozdrawiam :)
Ocena:
Styczeń 11, 2016
Ja się dowiedziałam przed wigilia :-) faktycznie wysyp
Ocena:
Styczeń 10, 2016
Cieszę się Paulino że Wam się udalo nie denerwuj się myśl pozytywnie powodzenia :-)
Ocena:
Styczeń 10, 2016
5 lat starań, leczenie po klinikach, in vitro, ja pcos, mąż 0%ruchliwych plemników. Wczoraj poszłam do gina, po recepte na kończący mi się bromergon. Zbadal mnie, twierdząc że endometrium jest duże, a macica rozpulchniona, kazał dla spokoju zrobic test...WYSZEDL POZYTYWNY, beta wyszła 365,7. I teraz wpadam w panikę ! Na usg nic nie było widac. Miesiączkę miałam 12 grudnia- kochaliśmy się z mężem 24, chybą stąd ten cud! Panikuję, boję się robić cokolwiek, jeśc cokolwiek, boje się, czy moj bombel tam jest
Ocena:
Styczeń 10, 2016
Ja zrobiłam test 30.12 i wyszły 2 mocne kreski a wczoraj zrobiłam z krwi i 5-6 tydz. Nowy rok i nowe radości,choć nie jestem młódką to się cieszę:-) pozdrawia przyszłe mamusie:-)
Ocena:
Styczeń 8, 2016
Witam u mnie dzis mija 37 dzień cyklu . Nie mam żadnych objaw na okres oprócz pelniejszych piesi i dużo wydzieliny z dróg rodnych.Jutro rano zrobię test.Mam nadzieję że będę szczęśliwą mamusią jak wy.Pozdrawiam i Gratuluje mamusiom
Ocena:
Styczeń 7, 2016
Ja robiłam test 30 grudnia i wyszedł bledziutki, wątpliwy. Ale już 4 stycznia dwie piękne kreseczki i oby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki za Nas wszystkie
Ocena:
Styczeń 7, 2016
Witam,również jestem przyszłą mamą(mam nadzieję). Test też wykonałam w sylwestra,nawet dwa. ;-) Więc sylwester jak najbardziej bez kropelki alkoholu,jednak przed w przerwie świątecznej alkohol spożywałam,bardzo się tym martwię.
11 stycznia mam wizytę u ginekologa,czego mogę się spodziewać,pewnie skierowania na badania,które potwierdzą ciąże?kiedy pierwsze USG?
Wybaczcie pytania ale jestem niedoświadczona w tej sprawie :) Pierwszy raz. ..
Pozdrawiam i liczę na odpowiedź ;-)
Ocena:
Styczeń 6, 2016
u mnie w wigilie jedna kreska, a w sylwestra juz 2 :)
Ocena:
Styczeń 5, 2016
Tez sprawdzilam 31 ...sylwester...nieplanowana...szok...dzis lekarz wszystko potwierdzil . Mimo wszystko sie ciesze mam nadzieje ze sie uda :)
Ocena:
Styczeń 5, 2016
Faktycznie wysyp ;-) ja test zrobilam 28 grudnia i dwie krechy! :-) 31 grudnia mialam wizyte u gin i powiedziala, ze same pecherzyki w ciagu dwoch dni przyjmowala ;-) pecherzyk byl obecny, ale nie byla jeszcze pewna czy tworzy sie zarodek... teraz wizyte mam 14 stycznia i zobaczymy co sie okaze... mimo wszystko jestem dobrej mysli.
Ocena:
Styczeń 5, 2016
Wszystkie chciały sprawdzić czy mogą pić w Sylwestra ;-)
Ocena:
Styczeń 5, 2016
Ja tez się dowiedziałam 31 grudnia ..jakiś wysyp ;))
Ocena:
Styczeń 5, 2016
Ja robiłam test 25 grudnia , wynik pozytywny :) potwierdzenie u ginekologa na usg 30 i piaty tydzien :) nastepna wizyta za dwa tygodnie :)
Ocena:
Styczeń 4, 2016
My dowiedzieliśmy się w sylwestra. Dziś byłam u ginekologa. 5 tydzień. Zlecił badania i 13.01 kolejna wizyta. Oby wszystko było ok :-) :-)
Ocena:
Styczeń 4, 2016
No pięknie, widzę że same "sylwestrowe" mamusie ;-) ja też się dowiedziałam 31 grudnia :-) Zgadzam się z Martuska żeby założyć jakieś forum ;-)
Ocena:
Styczeń 3, 2016
31.Grudnia dwie kreseczki ;-)
Ocena:
Styczeń 3, 2016
U mnie również 31 grudnia 2 testy pokazały dwie kreseczki :)
Ocena:
Styczeń 3, 2016
Ja również podejrzewam że mogę być w ciąży zrobilam dwa testy lecz nie wyszly 2 kreski pierwszy w sylwestra drugi dziś okres miałam miec 26 grudnia a do dzisiaj ani sladu. Mam nadzieje jednak że wkońcu nam się udało ;)
Ocena:
Styczeń 3, 2016
A ja dowiedzialam sie 2 stycznia :-)
Ocena:
Styczeń 3, 2016
Hej dziewczyny ja się dowiedziałam 31 grudnia chociaż wiedziałam już wcześniej; ) dziewczyny może założyć jakieś forum? ;)
Ocena:
Styczeń 2, 2016
30 grudnia dowiedziałam się że w Nowy Rok wejdziemy już w trójkę :)
Ocena:
Styczeń 2, 2016
My też się dowiedzieliśmy przed świętami że będziemy rodzicami.
W Nowy Rok weszliśmy już we troje :-)
Ocena:
Styczeń 2, 2016
Heh...to widzę, że mikołaj w tym roku poszalał...mi 31 grudnia wyszła 2 kreska na pięciu testach :)
Ocena:
Styczeń 1, 2016
My również mieliśmy prezent pod choinkę :) 24 grudnia pojawiły się dwie kreski. Jesteśmy szczęśliwymi przyszłymi rodzicami
Ocena:
Styczeń 1, 2016
o ciąży dowiedziałam sie 23 grudnia akurat na swieta :) cudowna wiadomosc :) gratuluje wszystkim !!!!
Ocena:
Grudzień 31, 2015
Wg mnie narodzenie dziecka to najwiekszy cud natury. Mnie samej trudno zrozumieć osoby, które nie chcą dzieci. Przede wszystkim nie przejmować się zdaniem teściowej. Później i tak będzie to najlepszy wnusio i będzie go rozpieszczac. Moja babcia dowiedziała się, że będzie prababcia i wyczulam u niej niepokój latek, które lecą - to takie kobiece :)
Ocena:
Grudzień 30, 2015
I TAK JAK JA:) W DRUGI DZIEN SWIĄT DOWIEDZIAŁAM SIE Z MĘŻEM, ŻE ZOSTANIEMY PONOWNIE RODZICAMI..CHYBA NAJLEPSZY PREZENT:)
Ocena:
Grudzień 29, 2015
My też mielismy cudowna wiadomosc na Swieta!! :-) najpiekniejszy prezent jaki moglismy sobie wymarzyc :-) Gratuluje wszystkim
Ocena:
Grudzień 29, 2015
Ja też dzisiaj dowiedziałam się że będę miała dzidzie jestem szczesliwa
Ocena:
Grudzień 28, 2015
My również dopiero się dowiedzieliśmy ze zostaniemy rodzicami.Wiadomość przekazałam ukochanemu w formie prezentu pod choinke- to były niezapomniane święta :)
Ocena:
Grudzień 28, 2015
Ja również wczoraj zauważyłam 2kreski :-) :-)
Ocena:
Grudzień 28, 2015
U mnie to było tak ze w wigilie się zaręczyliśmy a dzisiaj zrobiłam test i wynik wyszedł pozytywny
Ocena:
Grudzień 28, 2015
Ja dowiedziałam się wczoraj, dzisiaj idę do lekarza potwierdzić, mam 21 lat i juz pojawia sie problem typu "przyszła teściowa nie chce wnuka ".. co robić ?
Ocena:
Grudzień 27, 2015
He, he ją też dowiedziałam się w Wigilię, że będę mamusia:) Dobrze wiedzieć, że inni mają te same radości nawet w ten sam dzień:)
Ocena:
Grudzień 27, 2015
Ja sie dowiedzialam w Wigilie :-) graruluje wszystkim :-)
Ocena:
Grudzień 25, 2015
A ja się dowiedziałam pięć dni temu :) Gratulacje dla mamusiek :) Już się nie mogę doczekać :)
Ocena:
Grudzień 25, 2015
Ja tez Dzisiaj zrobiłam test i po takim długim okresie starań zobaczyłam wymarzone dwie Kreskówki gratulacje dla wszystkich mamusiek
Ocena:
Grudzień 25, 2015
Ja też się dzis dowiedziałam :) najlepszy prezent na święta :)
Ocena:
Grudzień 25, 2015
A ja dowiedzialam sie 24 grudnia najlepszy prezent -:) 5tydzien
Wesolych swiat dla wszystkich -:)
Ocena:
Grudzień 21, 2015
potwierdzony 5tydzień <3
Ocena:
Grudzień 15, 2015
Tez sie dowiedziałam w ten piatek i mam 5 tydzień jutro idę do lekarza mam nadzieje ze potrierdzi
Ocena:
Grudzień 14, 2015
Ja sie dowiedzialam w tamten piatek tez mam 5 tydzien
Ocena:
Grudzień 10, 2015
Dzisiaj potwierdzony 5 tydzień ciąży <3
Ocena:
Listopad 12, 2015
5 tydzień! Już się nie mogę doczekać.
Ocena:
Listopad 11, 2015
U mnie tez 5 tydzien i termin na lipiec:) Bardzo się ciesze ze po 6 latach się udało.
Ocena:
Listopad 11, 2015
A ja byłam wczoraj potwierdzic ciaze u lekarza, okres mi sie spoznial, zrobilam test i pozytywny:) lekarz potwierdzil i 5 tydzien:) objawy mam " ciazowe" bol podbrzusza i piersi, mąż się bardzo ucieszył:) planowany porod jak dobrze wszystko pojdzie to lipiec:) tydzien przed nasza 1 rocznica slubu:)
Ocena:
Listopad 5, 2015
zrób test hcg
Ocena:
Listopad 4, 2015
hej miesiaczka planowana na 30 pazdziernik nie pojawila sie,test wykonany 31 X byl negatywny ,kolejny wykonalam 3 XI wyszedl jak mniemam pozytywny gdyz druga kreska lekko widoczna... dzis 4XI BYLAM U GINEKOLOGA ciazy nie potwierdzil bo to duzo za wczesnie,wysmial i zaprosil na wizyte dopiero najwczesniej za dwa tyg objawow raczej nie mam zadnych ... moze lekkie mdlosci ale to bardziej z nerwow niz ciazy ;/