Kolejna część Maszy i Niedźwiedzia już na DVD

Data:

Kolejna część przygód Maszy i Niedźwiedzia już na DVD. "Masza i Niedźwiedź, część 9: Gwiazdka z nieba", to 7 zupełnie nowych odcinków i szereg przygód ruchliwej Maszy oraz perypetii jej przyjaciela Niedźwiedzia.

bajka masza i niedźwiedź na dvd

 

Masza i Niedźwiedź prosto z Rosji

Bajka "Masza i Niedźwiedź" powstała w Rosji w utytułowanym studio filmowym Animaccord. Już od 10 lat bawi dzieci na całym świecie i jest obecnie jedną z najbardziej znanych i lubianych serii animowanych dla dzieci w wieku 2-7 lat. Popularna animacja przetłumaczona została na 35 języków. Została także doceniona prestiżowymi nagrodami, m.in. Kidscreen Award 2015 dla najlepszej animacji oraz Creative Innovator 2016 przyznawaną przez Animation Magazine. Polscy widzowie poznali Maszę dzięki obecności serialu w ramówce kanału TVP ABC. Część odcinków jest dostępna również w usłudze Netflix.

Kolejna edycja przygód Maszy na DVD

Co zobaczymy w kolejnej serii "Maszy i Niedźwiedzia?". Niedźwiedź potrzebuje odpoczynku, tymczasem Masza z Pandą nie dają mu spokoju. Dowiedz się, czy Niedźwiedź znajdzie sposób na poskromienie tych dwóch urwisów. Podobno najlepszym lekarstwem jest śmiech. Zobacz, czy dzięki niemu chora Masza szybciej odzyska zdrowie. Posłuchaj historii o zaskakującym dzieciństwie Niedźwiedzia i sprawdź, czy muzyka będzie w stanie zjednoczyć wszystkich. 

masza i niedźwiedź cz. 9 na dvd

Największą zaletą bajki o Maszy jest jej uniwersalność, dostarcza rozrywki zarówno maluchom już od 2-3 roku życia po dzieci w wieku przedszkolnym oraz dorosłych. Poczucie humoru twórców powoduje, że rodzice i opiekunowie oglądając bajkę z dziećmi nie mogą narzekać na nudę.

"Masza i Niedźwiedź" to bajka bez przemocy, z pozytywnym przesłaniem, wesoła z wpadającymi w ucho piosenkami, odpowiednia nawet dla najmłodszych dzieci.

 

 

 

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.