Jak spędzić kreatywnie czas z dzieckiem?

Data:

W natłoku codziennych spraw i obowiązków nie zawsze udaje się nam spędzić czas z naszym dzieckiem w kreatywny sposób. Pragniesz pokazywać mu świat, uczyć i rozwijać je, ale jak to zrobić, kiedy kreatywność zawodzi, a półki w sklepach uginają się od plastikowych, podobnych do siebie gotowych zabawek, które Twoje dziecko po 2 dniach rzuca w kąt? Z pomocą przyjdą ci Smykałki.

 

kreatywne zabawki smykałka

 

Poznaj produkty SMYKAŁKA!

Smykałka to marka, której produkty są atrakcyjne i interesujące dla Ciebie i Twojego dziecka – rozwijają jego kreatywność i umiejętności manualne, jednocześnie umacniając Waszą więź podczas wspólnej zabawy.

 

UNIKALNOŚĆ

smykałkiWszystkie produkty, oznaczone marką Smykałka to owoc pracy włoskiej projektantki Cristiny Catese.

Wyjątkowy design produktów, ich kolorystyka i jakość wykonania tworzą ze Smykałki markę unikalną, o niepowtarzalnym charakterze. Indywidualny projekt zabawek pozwala na dopasowanie ich do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie produkty Smykałki są zgodne z normami europejskimi (CE) i są w 100 % bezpieczne. 

Nadają się do użytku przez dzieci powyżej 3 roku życia. 

Bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego polecamy, aby zabawki były tworzone pod czujnym okiem osoby dorosłej. Poszczególne kroki, które według nas wymagają pomocy opiekuna, są zawsze wyraźnie zaznaczone w instrukcji w każdym opakowaniu. 

Dla ułatwienia zabawy oraz, aby była ona jeszcze bardziej bezpieczna, rekomendujemy korzystanie ze wskazówek naszej projektantki Cristiny Catese, która w każdej instrukcji oraz na kanale youtube.com/esmykalka, krok po kroku opisuje, w jaki sposób bezpiecznie tworzyć zabawki.

 

Pierwsza seria produktów to Smykałka Filcoteka – zestawy filcowe do samodzielnego zszycia i klejenia. Każdy produkt wykonany jest z bardzo miękkiego, przyjemnego w dotyku, 2mm filcu. Dopracowane szczegóły oraz estetyczne połączenie kolorystyczne sprawiają, że produkt może być nie tylko zabawką, ale również ozdobą każdego pomieszczenia. Wszystkie elementy do wykonania produktu znajdują się w zestawie (elementy filcowe z otworami ułatwiającymi szycie, elementy filcu samoprzylepnego, wypełnienie, elementy dekoracyjne, plastikowa igła, itp.).

 

Smykałka dla rozpoczynających przygodę z szyciem.

 
smykałkiDbamy o łatwość wykonania, dlatego w zestawie znajdziesz szczegółową instrukcję ze wskazówkami projektantki, pokazującą wykonanie zabawki krok po kroku. Aby wykonanie było jeszcze łatwiejsze – na naszym kanale youtube znajdziesz filmiki instruktażowe do każdej zabawki.

Seria dzieli się na 3 linie:

Podusie milusie 

4 poduszki wykonane z połączenia miękkiego filcu z przodu i wysokiej jakości polaru z tyłu. Dzięki połączeniu tych materiałów Podusia ma dwojakie zastosowanie: udekorowany przód może być ozdobą każdego pomieszczenia, a przyjemny w dotyku tył może służyć do spania. Rozmiar: 30cm x 30cm 

Rodzaje poduszek:

Podusia Kwiatusia, Podusia Pychotka, Podusia Misia Miodka, Podusia Królika Ząbka.

Zwierzaki Przytulaki  

Seria 5 zwierzaków, najbardziej rozpoznawanych i ulubionych przez dzieci. W każdym zestawie Mini Album z kolekcją zwierzaków i naklejką zakupionego. 
Dostępne zwierzaki: Królik Ząbek, Misiu Miodek, Piesek Łatek, Kotek Psotek, Chomik Chrupek 

Skrytki Skarbów

Etui na szyję z bezpiecznym zamknięciem na rzep może mieć różne zastosowanie – jako etui na telefon, torebeczka na klucze, na drobiazgi. 
Dostępne Skrytki: Czaszka Igraszka, Sówka Mądruszka, Tęczowa Sowa, Żabcia Kumcia 
Etui dostępne w dwóch rozmiarach: 20cm x 15cm i 14cm x 8cm 

 

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
8-3-2016
Ocena:
Bardzo kreatywnie można z dzieckiem spędzić czas podejmując ciekawe wyzwania na portalu badzdlamnie.pl Zadania są super a jeszcze za otrzymane punkty są nagrody.
22-2-2016
Ocena:
Ja polecam od czasu do czasu wybrać się do teatru, np. do Teatru Małego Widza (www.teatrmalegowidza.pl/) , to bardzo kreatywna rozrywka :) A dodatkowo dziecko w ciekawy sposób poznaje nowe rzeczy :) Moja Maja bardzo się cieszy, kiedy wybieramy się tam co jakiś weekend :)