II Rodzinne Targi z Gwiazdami - 12 marca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Data:

W sobotę 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - II Rodzinne Targi z Gwiazdami , czyli dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych,  z udziałem znanych i lubianych rodziców. Na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji- m.in. nowości rynkowe, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, strefa zabawy i opieka dla maluchów , konkursy z cennymi nagrodami. Obecny będzie m.in. kompozytor Piotr Rubik i jego Rubik Music School, a moc sportowych wrażeń zapewni jeden z Partnerów wydarzenia - Legia Warszawa! Każdy, kto odwiedzi Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzyma też praktyczny upominek!

 

Rodzinne targi KIDZONE

 

Rodzinne Targi - tego nie wolno przegapić!  

Plakat Podaruj ObiadPrzez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny - do wygrania m.in. kosmetyki, zabawki, ubrania, akcesoria, a nawet wakacyjne wyjazdy! Ponad 200 Wystawców zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko. Odbędzie się też akcja charytatywna Fundacji Dobroczynności KidZone Podaruj Obiad na rzecz dzieci z ubogich rodzin. 


Rodzinne Targi z Gwiazdami to szeroki wachlarz prezentowanych marek i moc atrakcji dla małych i dużych-każdy znajdzie coś dla siebie! Ogromny wybór produktów i usług, nowości rynkowe, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, animacje, loterie i konkursy z bardzo cennymi nagrodami. Strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele więcej! Całodzienny bilet rodzinny tylko 10 zł - wszystkie atrakcje w cenie! 

 

Wydarzenie pełne atrakcji

Rodzinne Targi z Gwiazdami: 

  • najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w super cenach!
  • strefa mega zabawy i profesjonalna opieka dla maluchów!
  • bezpłatne konsultacje ze specjalistami!
  • mnóstwo atrakcji dla całej rodziny!
  • setki nagród do wygrania!

 

II Rodzinne Targi z Gwiazdami 12 marca 2016 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie Zapraszamy!

Bilet rodzinny w dniu imprezy 10 zł - wszystkie atrakcje w cenie!

Uwaga - mamy bezpłatne wejściówki, wystarczy wydrukować bilet lub zgłosić swój udział poprzez formularz kontaktowy: www.kidzone.com.pl/kontakt/
Rodzinne Targi z Gwiazdami: polub wydarzenie i nasz profil na FB:

https://pl-pl.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci

Targi KidZone Pałac Kultury

Organizator: KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci

Strona i informacje: www.kidzone.com.pl/targi/

Artykuł sponsorowany

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.