JELP - pranie to wyzwanie!

Data:

Pranie to nieodłączna część naszego życia. Robisz je regularnie, często nawet o tym nie myśląc. Cóż, rzeczy użytkowane się brudzą, a plamy były, są i raczej będą nie do uniknięcia.  Do tego dochodzi kwestia dzieci. Ich codzienna „obsługa” także wiąże się z koniecznością prania. A jak wiadomo, brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci, prawda? A zatem, ilość prania rośnie w zatrważającym tempie. Jak tu nie zwariować? Przestań się martwić tym, co nieuniknione i spójrz na sprawę z innej perspektywy – potraktuj ją jak wyzwanie. Bo w końcu pranie to wyzwanie!

 

wyzwanie z JELP

 

Rodzinne pranie

Jeśli ani Ty, ani nikt z Twojej rodziny nie cierpi na problemy skórne kwestia wyboru środka do prania nie jest pewnie szczególnie istotna. To się jednak zmienia, gdy na świecie pojawiają się dzieci. Bo wiadomo, że każda matka chce dla swojego maleństwa tego, co najlepsze. Nie jest też niczym niezwykłym fakt, że skóra małego dziecka jest o wiele delikatniejsza niż u dorosłych, a przez to bardziej narażona na negatywne skutki działania detergentów. Co zatem wybrać? Rzeczy dorosłych prać w zwykłych środkach, a te dla dzieci w specjalnych, delikatniejszych? A co z pościelą, kocykami? Marka JELP wychodzi naprzeciw rodzinom. W ofercie znajdują się środki piorące, które umożliwiają wspólne pranie. Przecież często tulisz maleństwo do siebie, a jego delikatna skóra ma wtedy kontakt także z „dorosłymi” tkaninami.

 

Przygotowanie na pojawienie się nowego członka rodziny

Kiedy spodziewasz się dziecka, prędzej lub później zaczynasz kompletować dla niego wyprawkę. Tu coś przestawisz, tam coś dokupisz, jeszcze gdzie indziej poukładasz. To tak zwany „syndrom wicia gniazda”. W domu pojawiają się nowe, dziecięce gadżety, zabawki i ubranka. Te najmniejsze ciuszki mają w sobie coś niesamowicie rozczulającego.

A czy wiesz, że nawet te nowe, prosto ze sklepu, trzeba wyprać? Tkanina będzie przecież miała kontakt z tak wrażliwą skórą maleństwa. Nawet w fabrycznie nowych, jeszcze zafoliowanych ciuszkach znajduje się cała masa roztoczy, grzybów i bakterii, które mogą być szkodliwe dla maleństwa i podrażniać jego skórę, bądź powodować alergie.

Ważne też, by środki, w których wypierzesz ubranka były bezpieczne. Chodzi o to, by związki w nich zawarte nie zawierały substancji drażniących, alergenów, czy sztucznych barwników, które mogą osadzać się na pranych tkaninach.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrany środek piorący będzie bezpieczny, wybierz produkty hipoalergiczne JELP.  Oryginalne receptury i skandynawska jakość w połączeniu z atestami (m.in. Instytutu Matki i Dziecka) dają pewność, że możesz je bezpiecznie stosować już od pierwszych chwil życia swojego dziecka.

 

Rosnąca sterta prania

Wraz z pojawieniem się w domu nowego członka rodziny pojawia się coś jeszcze – stale rosnąca sterta prania. Jak to możliwe, że tak mały człowiek generuje takie ilości? Dzieci bywają różne, jedne prostsze w obsłudze, inne troszkę bardziej wymagające. Ale w każdym przypadku zdarzają się takie sytuacje jak ulanie, przeciekająca pieluszka, wymioty i tak dalej. Rykoszetem obywają Twoje ubrania, a czasem także np. pościel. Sama widzisz – sterta się powiększa.

A gdy Twój maluszek rośnie i z dnia na dzień zdobywa coraz więcej nowych umiejętności, część z nich powoduje, że prania jest jeszcze więcej! Dziecko uczy się cały czas, najczęściej przez zabawę. A taka nauka potrafi zostawiać plamy! Nie denerwuj się i pozwól dziecku na kreatywne przeżywanie dzieciństwa. Co z tego, że jedzonko jest roztarte po całym stoliku, śliniaku, koszulce, na czole, jest we włosach i ogólnie wszędzie, tylko nie w buzi? Ale spójrz na minę brzdąca. Widzisz tą radość? To bezcenne chwile! Ciesz się nimi razem z dzieckiem. A najlepiej, uwiecznij je na fotografii. Gdy maluch dorośnie, będziecie się mogli razem śmiać i wspominać te wesołe, upaćkane czasy.

Tylko co zrobić z brudnymi rzeczami? Całe szczęście, JELP dba o nie tylko o bezpieczeństwo skóry, ale także o nieskazitelną czystość Waszego prania. Marka posiada bowiem w swojej ofercie dwa rodzaje specjalistycznych, bezpiecznych odplamiaczy.

 

Pranie to wyzwanie, czyli wielkie testowanie!

Razem z firmą JELP mamy przyjemność zaprosić mamusie niemowlaków do testowania proszku do prania JELP 2w1. Zgłoś się i weź udział w zadaniu eliminacyjnym. Wśród zgłoszeń wybierzemy testerki, które otrzymają próbkę i podzielą się z nami opinią o produkcie. Najbardziej zaangażowane mamy nagrodzimy zestawami do prania dla całej rodziny! Zaglądajcie na nasze konto na Facebooku, gdzie będziemy zbierać zgłoszenia.

 

Regulamin akcji

 

To co, podejmiesz z JELP wyzwanie jakim jest pranie?

 

jelp test

 

zdjęcie: fotolia.com

Artykuł sponsorowany

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.