„Charms” na Dzień Mamy

Data:

Dzień matki już tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla swojej rodzicielki? Jeśli z tej okazji chciałabyś jej kupić coś innego niż zwykle. Coś wyszukanego, gustownego, a przy okazji jak najbardziej na czasie, oto on! Przedstawiam charms!

 

bizuteria_kolczyki_naszyjnik-550

 

Charms to oczywiście biżuteria. Bo co może ucieszyć kobietę bardziej ;). To maleńkie zawieszki i koraliki, które można nosić na szyi lub na ręce jako bransoletkę. Swoim wdziękiem czarują i zachwycają dziewczyny, i kobiety na całym świecie. Zabawne, lekkie, kolorowe i brzęczące. Zawsze na miejscu i na czasie. A do tego można je zmieniać i komponować według własnego uznania.

 

BEADS

 

Jak to działa?

Dajesz w prezencie pierwszy charms i bransoletkę, a obdarowana osoba wybiera następne sama. Wybór jest ogromny więc gwarantuję, że każda kobieta znajdzie dla siebie takie, które maja dla niej jakieś specjalne znaczenie lub po prostu podobają się jej.
I jeszcze jedno! Gdy już mama zasmakuje w charmsach, zawsze będziesz mieć super pomysł na kolejne prezenty, gdyż charmsów nigdy za wiele.

 

chamilia

 

A może sama chciałabyś dostać charms?

To będzie zadanie dla męskiego grona. Ale ponieważ rzadko się zdarzają panowie zorientowani w upodobaniach dam swojego serca, więc .... drogie kobietki musimy im trochę w tym pomóc. Tak niby przez roztargnienie, zostawcie gdzieś na wierzchu ulotkę z zakreślonymi charmsami, które Wam wpadły w oko. Wasz mężczyzna, zauważył ją i wraz z pociechą szybciutko pójdzie do sklepu wybrać prezent dla was MAMUŚKI.

 

charmsy_kruk1

 

Pandora specjalnie na Dzień Matki

Na tą okazje Pandora zrobiła specjalnie srebrne serduszka z rodolitem. Przepiękne, prawda!? A dodatkowo od 20 do 26 maja ma na nie specjalną promocję. Gdy kupisz takie serce dla mamy, dostaniesz rzemień w prezencie.

 

mothersdaycee_1

 

Ceny tej biżuterii są bardzo różne. Od przystępnych do naprawdę kosmicznych.

PS Mamo ! Kocham Cię !

 

Zdjęcie: Fotolia by © Dmitriy Goncharenko

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
8-2-2018
Ocena:
Wszystko fajnie. Ale ceny trochę powalają...