Data publikacji:

Targi Trends 4 Kids w Warszawie

Autor: Katarzyna Chmielewska-Walas

Uwaga! Targi przeniesione na termin 15 listopada! Organizatorzy przepraszają za niedogodności i proszą o zrozumienie.

Już 15 marca w Warszawie w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna edycja targów Trends 4 Kids.

trends 4 kids warszawa

 

 

Trends 4 Kids to targi dla rodziców oczekujących dziecka i rodziców dzieci w wieku 0-9 lat, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, innych niż te, które na co dzień spotykamy w sieciówkach, cenią jakość, nowoczesny dizajn, a także ręczne wykonania od producentów handmade.

W jednym miejscu skupieni są polscy twórcy i designerzy, którzy stawiają na odpowiedni dobór materiałów i przemyślane rozwiązania, staranne i trwałe wykonanie, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Produkty oferowane w ramach targów Trends 4 Kids to nowoczesne wzory, które zachwycą każdego. Podczas prelekcji merytorycznych prowadzonych przez najlepszych ekspertów będzie okazja do poszerzenia wiedzy. Nie zabraknie zabaw i warsztatów dla najmłodszych.

 

Targi Trend 4 Kids Warszawa

15.03.2020

Plac Konesera 2
Centrum Praskie Koneser

godz. 10-17
 
Cena biletu: 8 zł, dzieci do lat 12 wstęp wolny
 


Autor

Katarzyna Chmielewska-Walas

z wykształcenia kulturoznawczyni, z zawodu dziennikarka i redaktorka o niecodziennym hobby: doradczyni noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Współautorka książki "Notatki z rodzicielstwa bliskości" (Wyd. Harmonia 2018). Mama Hani i Zosi, redaktorka portalu Dzidziusiowo.pl w latach 2018-2020.