Ranking najlepszych wózków dla dzieci

Szukacie idealnego wózka dla dziecka? Sprawdźcie najbardziej popularne modele. Przedstawiamy wam kilka rodzajów wózków dla dzieci - od wielofunkcyjne, przez miejskie i te do biegania, aż po wózki dla bliźniaków. Wybierzcie te, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników Ceneo.
  1. Ranking najlepszych wózków wielofunkcyjnych
  2. Ranking wózków miejskich (4 koła)
  3. Ranking wózków typu parasolka
  4. Ranking wózków do biegania
  5. Ranking wózków trójkołowych
  6. Ranking głębokich wózków
  7. Ranking wózków dla bliźniaków

Ranking najlepszych wózków wielofunkcyjnych

Wózki wielofunkcyjne to jedne z najpopularniejszych, które wybierają młodzi rodzice. Potrafią pełnić funkcję dwóch, trzech, a czasami nawet czterech rodzajów wózków dla dzieci. Nic dziwnego, że cieszą się uznaniem wśród klientów. Zobaczcie najpopularniejsze wózki wielofunkcyjne.

Ranking wózków miejskich (4 koła)

Wózki miejskie, czyli tzw. spacerówki, mają przede wszystkim amortyzować przejazd. Dzięki regulowanym oparciom można je łatwo dostosować do potrzeb dziecka. Zobaczcie, które cieszą się największą popularnością.

Ranking wózków typu parasolka

Popularne parasolki przeznaczone są dla większych dzieci, które podczas spaceru nie zawsze chcą siedzieć w wózku. Cechuje ich prosty sposób składania. Parasolka po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca dzięki czemu jest łatwa w transporcie.

Ranking wózków do biegania

Jak sama nazwa wskazuje ten rodzaj wózka został stworzony dla rodziców, którzy chcą aktywnie spędzać spacery z dzieckiem. Dzięki dużym kołom oraz specjalnej konstrukcji nadaje się idealnie na trasy biegowe.

Ranking wózków trójkołowych

Trójkołowe wózki posiadają lekki stelaż i bardzo skrętne przednie koło. Dzięki temu świetnie nadają się do manewrowania w wąskich przestrzeniach. Takie wózki również bardzo łatwo złożyć.

Ranking głębokich wózków

Głębokie wózki przeznaczone są dla noworodków. W stelażu umieszczona jest gondola, w której maluch może uciąć sobie drzemkę.

Ranking wózków dla bliźniaków

Przy dwójce dzieci wcale nie trzeba kupować dwóch wózków. Na rynku znajduje się wiele modeli przeznaczonych właśnie dla bliźniaków. Poniżej znajdziecie te najpopularniejsze.

Autor: Redakcja Ceneo