Data publikacji:

Zabawa taneczna z piosenką Boomeranga dla najmłodszych

Autor: Serwis Dzidziusiowo

 

Podczas cyklu „Plac Zabaw Boomeranga” najmłodsi widzowie i ich opiekunowie będą mogli dołączyć do energicznej zabawy z śpiewającym pieskiem Boomisiem! Przygotowane przez stację specjalne scenariusze, które uzupełnią tą wyśmienitą rozrywkę dostosowane zostały do warunków zarówno w domu, jak i przedszkolu.

 

Stacja Boomerang zapewnia wspaniałą frajdę dla wszystkich maluchów podczas cyklu „Plac Zabaw Boomeranga”. W jego trakcie najmłodsze dzieci będą mogły zatańczyć do piosenki „Zaśpiewaj z Boomisiem”, której głównym bohaterem jest słodki, brązowy piesek. Prosty tekst, rytmiczna melodia, energiczny układ taneczny i ulubione postaci z kreskówek to mieszanka, która zachęci każdego do wspólnej rozrywki! Utwór ten emitowany jest na antenie Boomeranga oraz dostępny na oficjalnym kanale stacji. Zapraszamy do obejrzenia i wspólnej zabawy!

 

 

Doskonałym dodatkiem będzie podjęcie aktywności na podstawie scenariusza zabaw,  przedstawionego w dwóch wersjach – do zrealizowania w domu z rodzicem oraz w grupie przedszkolnej. Scenariusz skonstruowany jest tak, by w pełni zaangażować dziecko i towarzyszącą mu osobę dorosłą. Co więcej, plan można dowolnie modyfikować dostosowując go do warunków mieszkaniowych oraz predyspozycji malucha.

Na dzieciaki czekają energiczne ćwiczenia – wyskoki, przysiady, skłony oraz wymachy rękami i nogami – dzięki którym jeszcze pełniej oddadzą się zabawie z Boomisiem. Całość składa się z 3 prostych modułów: rozgrzewki, zabaw głównych oraz zakończenia, natomiast dla chętnych przygotowano specjalny bonus!

 

 

Rozrywka z wesołymi bohaterami Boomeranga!

Cykl „Plac Zabaw Boomeranga” dostarcza rozrywki na okrągło, a wdzięczna maskotka kanału umili widzom czas w przerwie między emisją ulubionych seriali. W ramach programu można śledzić losy wielu wesołych zwierzaków z takich produkcji, jak: „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Mocny Mike” czy „Królewska Straż”! Nowością w paśmie pełnym zabawy jest również premiera wyjątkowego serialu „Alice i Lewis”, który opowiada przygody małej dziewczynki, odkrywającej tajemniczą Krainę Czarów!

Emisja „Placu Zabaw Boomeranga” codziennie o 17:00 na antenie Boomeranga.

 


Autor