Data publikacji:

Jak najszybciej i najprościej skompletować wyprawkę dla noworodka przez Internet

Autor: Katarzyna Chmielewska-Walas

Zakupy dla noworodka to wyzwanie dla przyszłych rodziców. Jest tyle rzeczy do kupienia, a czasu niewiele. Żadna przyszła mama nie ma ochoty na bieganie po sklepach z listą. Podpowiadamy, jak prosto i szybko skompletować wyprawkę w internecie.

Czytanie spisów i list rzeczy niezbędnych dla noworodka może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego najlepiej wybrać jeden sklep internetowy, w którym dobierzemy i kupimy zdecydowaną większość akcesoriów dla dziecka.  Chcąc zrobić tak duże i ważne zakupy, powinniśmy kierować się nie tylko ceną pojedynczych produktów, ale także tym, jaką pomoc i ułatwienia proponuje nam sklep. Szukajmy takiego, który nie tylko podpowie nam, co będzie potrzebne, ale także przy większych zakupach zaproponuje korzystne ceny na zestawy akcesoriów. Warto zwrócić uwagę na sposób prezentacji  produktów, a także na to, jak wygląda procedura zwrotów i reklamacji.

zestaw ebiton 24

 

Zwróć uwagę na: sposób prezentacji produktów

Obrotowe zdjęcia produktowe wykonane w technologii 360 stopni ułatwiają obejrzenie produktów z każdej strony. Takie rozwiązanie stosuje sklep z asortymentem dla dzieci www.ebiton24.com.  W sklepie możemy nie tylko dokładnie obejrzeć produkt przed zakupem, ale również zapoznać się z prawdziwymi opiniami użytkowników, którzy recenzują produkty po zalogowaniu się.  Ułatwiają życie również dostępne na stronie poradniki, które czynią wybór rzeczy do wyprawki znacznie prostszym.

Wygodne rozwiązanie, czyli kreator zestawów

Narzędziem, które służy młodym rodzicom do wyboru potrzebnych rzeczy jest kreator zestawów. Aby skompletować zestaw i otrzymać rabat, wybieramy odpowiednią kategorię wiekową np. 0-1. Następne z każdego wyświetlającego się poziomu musimy wybrać minimum 1 produkt spośród zaproponowanych np. czapeczek lub śpioszków. Każdy poziom zawiera produkty z jednej kategorii, ale ich kolor i np. rozmiar wybieramy samodzielnie. Dzięki podpowiedziom łatwo wybierzemy to,  co będzie potrzebne. Zestawy są aktualizowane przez sklep na bieżąco. Za produkty kupione przez kreator zestawów płacimy nawet do 20 % mniej.

Wybieraj to, co ułatwia życie

Dodatkową, bardzo przydatną opcją jest możliwość dodania każdego produktu do listy życzeń. Taką listę możemy udostępnić znajomym lub rodzinie. Może to rozwiązać problem prezentów na baby shower, chrzciny czy kolejne okazje, bo sklep proponuje produkty także dla starszych dzieci. Proste zwroty i reklamacje zaoszczędzą nasz cenny czas. Sklep wysyła wszystko w łatwo otwieranych i zamykanych pudełkach, które posłużą również do odesłania paczki, jeśli będzie taka potrzeba. Dla wygody klientów sklep oferuje także darmową przesyłkę przy zakupach powyżej 199 zł.

artykuł sponsorowany

Komentarze
15-02-2019
Ocena:
kompletowałam tam wyprawkę dla swojego dziecka właśnie przez kreator zestawu, super sprawa
02-10-2018
Ocena:
Piękne są rzeczy w tym sklepie, dosłownie każda rzecz od butelki posmoczek jest po prostu śliczna