JELP w nowej odsłonie – pranie to wyzwanie – testuj z nami mleczko do prania JELP 0+

Data:

Pranie ubrań całej rodziny to wielkie wyzwanie, a im większa rodzina, tym bardziej wyzwanie rośnie. Jak pogodzić potrzeby poszczególnych członków rodziny, a jednocześnie dbać o skuteczność prania? Marka JELP stawia czoła temu wyzwaniu. Prezentuje gamę produktów do prania w nowej odsłonie: precyzyjnie dobrane do potrzeb  najmłodszych członków rodziny: hipoalergiczne, dbające o skórę dzieci, ale opracowane tak, aby dopierać plamy charakterystyczne dla danego etapu rozwoju dziecka.

fot. Fotolia

Gama produktów do prania JELP

Produkty JELP 0+ to linia dla najmniejszych już od 1. dnia życia. Najdelikatniejsze formuły z możliwych. Hipoalergiczne, dbające o skórę maluszka, ale również o jego komfort i poczucie bezpieczeństwa. Delikatne zapachy nie kolidują z najważniejszym dla niemowlęcia zapachem – własnej mamy.

Produkty JELP 1 + to idealne rozwiązanie dla dzieci powyżej 1. roku życia – czyli dla małych odkrywców, którzy z dnia na dzień poznają więcej świata. Opracowano je tak, aby dopierały trudniejsze zabrudzenia, ale nadal były łagodne dla skóry.

Teraz łatwiej niż kiedykolwiek znajdziemy produkty dopasowane do naszych potrzeb. W ofercie JELP znajdziemy nie tylko proszki, odplamiacze i płyny do płukania, ale także mleczko do prania, a nawet łatwe w użyciu kapsułki.

Przetestuj Mleczko do Prania JELP 0+

Jelp wraz z portalem Dzidziusiowo.pl chce wybrać 30 testerek i testerów, którzy sprawdzą jak działa Hipoalergiczne Mleczko do Prania Jelp 0+ do białego, a następnie podzielą się z nami swoją opinią. Na najbardziej rzetelnych testerów czekają nagrody: trzy  wyprawki od JELP o wartości 230 zł, a do tego 3 wyróżnienia od marki JELP w postaci Hipoalergicznego Mleczka do Prania Jelp 0+ do kolorów.

Wyprawka JELP 0+

 

Jeśli chcesz przetestować Hipoalergiczne Mleczko do Prania JELP 0+ w nowej odsłonie, wypełnij FORMULARZ                                   

 

mleczko do prania jelp

 

Do pierwszych 30 osób wyślemy Hipoalergiczne Mleczko  do Prania Jelp 0+.

Po dwóch tygodniach poprosimy ich o wypełnienie specjalnej ankiety.

Na podstawie opinii testerów sporządzimy artykuł podsumowujący test.

 

 

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ

artykuł sponsorowany

 

 

 

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.