Cel: Zero rozstępów - testujemy Krem przeciw rozstępom Mustela

Data:

Zgłoś się do testu i podejmij walkę z rozstępami! Już niebawem rozpoczynamy wielką, wspólną walkę z rozstępami. Wraz z marką Mustela chcemy zaprosić przyszłe Mamy do testowania Kremu przeciw rozstępom.

 

Dlaczego testujemy ten krem?

Krem przeciw rozstępom Mustela dzięki formule opracowanej specjalnie dla kobiet w ciąży sprzyja zapobieganiu oraz redukcji pojawiających się rozstępów, dzięki innowacyjnemu połączeniu składników czynnych naturalnego pochodzenia. Opatentowana receptura zapobiega rozstępom i stymuluje produkcję włókien podtrzymujących skórę. Pozwala to zwiększyć elastyczność i sprężystość skóry, dzięki temu jest ona odporniejsza na działanie czynników powodujących tworzenie się rozstępów.

Produkt błyskawicznie koi i trwale odżywia skórę, dzięki zawartości peptydów awokado i nawilżającego masła shea.

Krem jest bezpieczny dla Mamy i dziecka, a także dla Mamy karmiącej piersią, która chce zadbać o kondycję swojej skóry. Krem przeciw rozstępom Mustela nie zawiera bowiem parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, ani alkoholu.

 

Na czym polega test?

  1. Podczas specjalnej akcji  wybierzemy 20 naszych Czytelniczek w ciąży, które będą chciały przetestować krem przeciw rozstępom Mustela.
  2. Wybrane osoby przez miesiąc będą stosować produkt  wmasowując go 2 razy dziennie miejscowo w skórę brzucha, ud i pośladków. Po miesiącu podzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami
  3. Finałem naszego testu będzie artykuł podsumowujący akcję, który opublikujemy na Dzidziusiowo.pl

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij poniższy formularz 

Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój wiek *
Czy to Twoja pierwsza ciążą (tak/nie) *
W którym tygodniu ciąży jesteś obecnie *
Dlaczego to właśnie Ty powinnaś przetestować Krem Przeciw Rozstępom Mustela *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne. *
Akceptuje treść regulaminu dostępnego na stronie http://dzidziusiowo.pl/sponsorowane/regulamin-zero-rozstepow *
Wyślij

 

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.