Konkurs Mustela i Dzidziusiowo.pl

Data:

Wraz z marką Mustela zapraszamy o konkursu. Do wygrania zestaw: mleczko przeciwsłoneczne i piłka plażowa marki Mustela. Dowiedz się, co Mustela oferuje, odpowiedz na pytanie i baw się razem z nami.

mustela konkurs

 

 

 

Skompletowanie rodzinnej kosmetyczki przed wyjazdem to zwykle zadanie dla mamy. Z marką Mustela nie jest to trudne, bo w ofercie znajdziemy wszystko dla mamy w ciąży i po porodzie, dla maluszka, starszaka, kremy z filtrem, a także specjalną pielęgnację dla skóry wrażliwej czy atopowej.

Dla mamy

Gama Mustela Maternité to kosmetyki, które są odpowiedzią na najważniejsze problemy związane ze skórą kobiet w ciąży i tuż po porodzie. Ciężkość nóg, uczucie ich zmęczenia lub uporczywie walka z rozstępami, wrażeniem suchej i napiętej skóry, brakiem jędrności -  z tymi problemami radzą sobie produkty Mustela oparte na naturalnych składnikach aktywnych.

Dla atopika

Mustela proponuje także gamę produktów Stelatopia: do higieny i pielęgnacji, stworzonych specjalnie by koić i uzupełniać lipidy skóry niemowląt i dzieci skłonnej do atopii. Skuteczność i wysoka tolerancja od dnia narodzin produktów Stelatopia została udowodniona klinicznie i przetestowana pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. W gamie produktów znajdziemy także chusteczki nawilżane dla atopików.

Przejdź na nasz fanpage  i baw się razem z nami: zostaw komentarz i wygraj wakacyjny zestaw od Mustela!

 

Dla skór wrażliwych, suchych i normalnych

Dla każdego typu skóry znajdzie się oferta z gamy Mustela. W niej oferowane są produkty do higieny i pielęgnacji, które w pełni zaspokoją nawet wymagania nawet skóry bardzo wrażliwej. Produkty do mycia, nawilżania skóry dziecka, a także specjalnie opracowane do typu skóry chusteczki nawilżane – żadnego z tych elementów nie może zabraknąć w wakacyjnej, rodzinnej kosmetyczce.

Ochrona przeciwsłoneczna

Wśród produktów Mustela znajdziemy mleczka i spray z filtrem SPF 50 chroniący zarówno przed promieniowaniem UVA jaki UVB oraz spray po opalaniu. Kremy z filtrem przeznaczone są specjalnie dla dzieci i poza ochroną przeciwsłoneczną pomagają także wzmacniać barierę ochronną skóry.

Do zadań specjalnych

Krem na ciemieniuchę marki Mustela jest przeznaczony specjalnie dla skóry dzieci: koi i nawilża skórę głowy, aby usunąć ciemieniuchę i pomóc zapobiegać jej nawrotom. Może być stosowany już od pierwszych dni życia. Natomiast Krem do przewijania 1>2>3 z linii Mustela Bébé został przygotowany specjalnie do zwalczania czynników powodujących podrażnienia i zaczerwienienia. Może być stosowany codziennie pod pieluszkę i nie trzeba przy nim dodatkowo nakładać żadnych maści leczniczych.

 

A teraz przejdź na nasz fanpage  i baw się razem z nami: zostaw komentarz i wygraj wakacyjny zestaw od Mustela!

 

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.