Data modyfikacji:

Laktator bezprzewodowy Neno Bianco - to jedyny tak wyjątkowy zestaw dla nowoczesnych kobiet karmiących na Polskim rynku!

Kilka dni temu premierę miał nowy laktator marki Neno. Jest wyjątkowy, ponieważ jest nie tylko designerski i mega funkcjonalny, jak inne laktatory tej marki. Przede wszystkim jest z kolekcji laktatorów premium, który posiada wszystko czego potrzebuje każda mama chcąca komfortowo poradzić sobie z laktacją.
laktatory bianco
Wiele kobiet, kiedy napotyka problemy z laktacją, nie wie jak łatwo i szybko je rozwiązać. W dzisiejszych czasach takie sytuacje nie muszą kojarzyć się jedynie z walką o każdą kroplę mleka! Neno nie zawiodło i jak zawsze oferuje wiele pomocnych funkcji i produktów, które ułatwiają laktację i dodatkowo zachwycają wyglądem. Poznaj wyjątkowy zestaw Neno Bianco.

Trójfazowa magia

Neno Bianco to laktator trójfazowy. Innowacyjna trzecia faza mieszana marki Neno jest idealnym rozwiązaniem podczas konieczności rozkręcenia laktacji oraz przy zastojach pokarmowych. Jak w standardowych laktatorach, pierwsza faza naśladuje płytkie, powolne ssanie dziecka przystawionego do piersi. Druga faza polega na głębokich i długich pociągnięciach. Co kiedy dziecko nie może się najeść, ponieważ w piersi jest za mało mleka? Tu z pomocą przychodzi wcześniej wspomniana trzecia faza, czyli tryb mieszany. Polega na naprzemiennych dwóch długich i jednym szybkim pociągnięciu, co ma na celu całkowite opróżnienie piersi. Stymuluje to piersi do produkcji większej ilości pokarmu przed kolejnym karmieniem. Idealnie sprawdzi się też przy udrożnieniu zatkanych kanalików mlecznych.

Wygoda dla mam przede wszystkim!

To co wyróżnia Neno Bianco spośród innych modeli dostępnych na rynku to dołączony do zestawu gorset laktacyjny Neno Libero. Każda z mam, która musiała pobudzać swoją laktację, wie jakie jest to czasochłonne. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi gorset, dzięki któremu podczas odciągania pokarmu ręce są wolne. Dzięki 4 warstwom materiału (2 poziomym i 2 pionowym) wsunięty lejek laktatora idealnie trzyma się piersi, a Ty w tym czasie możesz zająć się czym tylko chcesz, ponieważ nie musisz trzymać laktatora. Gorset ma szeroki zakres regulacji obwodu, dzięki szerokiemu tylnemu panelowi oraz możliwość regulacji rozstawu piersi dzięki specjalnej wstawce z przodu.

Rozmiar ma znaczenie

Czy wiedziałaś, że rozmiar lejka, który standardowo jest w komplecie z laktatorem niekoniecznie musi być dobry dla każdej z mam? Dlatego w zestawie Neno Bianco znajdziesz standardowe lejki 24mm oraz dwa lejki w rozmiarze 21mm przeznaczone dla mniejszych brodawek. Niestety tak mało się o tym mówi, a rozmiar ma duże znaczenie. Nieodpowiednio dobrany lejek może nie tylko powodować dyskomfort i niedokładne pobieranie pokarmu, ale nawet zatrzymać laktację. Więcej o dobraniu odpowiedniego rozmiaru lejka znajdziesz tutaj .

Pełen zestaw

Z Neno Bianco otrzymujesz kompletny zestaw. Bezprzewodowy, podwójny laktator o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Gorset, który pozwala zaoszczędzić Ci czas, abyś mogła go wykorzystać na przykład na odpoczynek lub spędzić go z maluszkiem. Dwa rozmiary lejków, aby pobieranie pokarmu było bezbolesne i bezproblemowe. Zatyczki do lejków, aby w 100% zadbać o ich czystość i higienę. Dwie butelki wykonane z materiału premium - PPSU. Wolne od BPA, odporniejsze na przebarwienia i wysoką temperaturę oraz mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. W pełni bezpieczne dla niemowlaka. Smoczki i podstawki do butelek. Niezbędne do ładowania kable. Wszystkie niezbędne do działania laktatora zaworki i rurki. Woreczki do mrożenia pokarmu i konektor, dzięki któremu możesz odciągać pokarm bezpośrednio do nich.
To wszystko na co dzień zmieścisz w dołączonym do kompletu eleganckim, aksamitnym woreczku.

Poczuj się otoczona opieką!

Neno to jedyne laktatory, który uzyskały rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych. W tym najpiękniejszym, ale i najbardziej wymagającym czasie, jakim jest laktacja, każda kobieta powinna czuć wsparcie. Dlatego każda z mam może liczyć na pomoc położnych Neno, znaleźć wiele pomocnych informacji w podcastach i ebokach oraz na blogu Neno. Wszystko co oferuje Neno znajdziesz na stronie https://neno.pl/
Autor: artykuł sponsorowany