Monika Jodłowska - Położna

Monika Jodłowska - Położna

Jestem położną i kocham być położną. Zawód jest moją pasją, moją codziennością. Pracuję na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jako wykładowca. Młodym adeptkom sztuki położniczej przekazuję wiedzę, doświadczenie ale przede wszystkim zawracam uwagę na empatię wobec kobiety ciężarnej, rodzącej czy też w połogu. Położnictwo jest działem medycyny bardzo wymagającym, łączy w sobie wiedzę z zakresu ginekologii, psychologii, dietetyki i socjologii.

 

Szczególną troską otaczam kobiety w okresie karmienia piersią. Wspierając matki karmiące, troszczę się o ich dobre samopoczucie, pomagam zbudować obraz kompetentnej kobiety, a w efekcie zaspokoić potrzeby Dziecka. Sztuką udzielania porady kobiecie po porodzie jest ugruntowanie jej kobiecości a w dalszej kolejności  odkrywanie z nią uroków macierzyństwa. Moja energia życiowa napędza mnie do działania i dzielę się z nią z młodymi mamami. Bycie kobietą szczęśliwą i zrealizowaną matką jest trudne ale na własnym przykładzie wiem, że można osiągnąć sukces.

 

Na co dzień współpracuję z firmą MedBest Care, która powstała w trosce o spokojniejsze i prostsze życie dzieci i ich rodziców.

Monika Jodłowska - położna MedBest