Targi Trends 4 Kids w Warszawie

Już 15 marca w Warszawie w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna edycja targów Trends 4 Kids.     Trends 4 Kids to targi dla rodziców oczekujących dziecka i rodziców dzieci w wieku 0-9 lat.

Targi Mamaville Warszawa edycja świąteczna

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży
i rodzicielstwa

Targi Trend 4 Kids Kraków 1 grudnia

Nowoczesny design, produkty hand made, wysoka jakość oraz oryginalne i pomysłowe propozycje polskich twórców.

Targi Mamaville we Wrocławiu

Mamaville zaprasza na Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville Wrocław vol. 9, które odbędą się 17 listopada, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu przy Al. Śląskiej 1.     Targi Mamaville, to jeden dzień pe...

Targi Trends 4 Kids Warszawa

Już 24 listopada w Warszawie odbędą się Targi Trends 4 Kids. Przyszli i obecni rodzice znajdą tam moc atrakcji.

Targi Mamaville w Gdańsku

Targi Mamaville już 27 października dotrą do Gdańska. To jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży i rodzicielstwa.

Targi Trends 4 Kids w Gliwicach

Nowoczesny design, produkty hand made, wysoka jakość oraz oryginalne i pomysłowe propozycje polskich twórców. Produkty dla dzieci do 9 roku życia i dla rodziców. To wszystko znajdziecie na targach Trends 4 Kids w Gliwicach, które odbędą się 10 listopada.

Targi parentingowe Mamaville po raz pierwszy w Katowicach

Mamaville, organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, po raz pierwszy w Katowicach. Targi Mamaville Katowice vol. 1 odbędą się 13 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1.

Targi dla rodziców Mamaville Białystok

Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, po raz pierwszy w Białymstoku! Zapraszamy na Targi Mamaville Białystok vol. 1, które odbędą się 6 października, w Hali Sportowej UwB.

Mamy Targ w Łodzi już 8 września

Już 8 września w łódzkiej hali EXPO kolejna edycja Mamy Targ, targów rodzinnych. To impreza skierowana do rodziców – tych przyszłych i obecnych, którzy szukają wyjątkowych i niebanalnych produktów ....