Data publikacji:

Wszystko, co musisz wiedzieć o laktatorze marki Neno

Laktator Neno szturmem podbija rynek produktów dla najmłodszych. Wygoda użytkowania, niska cena oraz wysoka jakość to połączenie cech, za które młode mamy uwielbiają to urządzenie. Co warto o nim wiedzieć i jakie są opinie na jego temat?
laktator neno

Laktator Neno – na czym polega jego fenomen?

Laktator elektryczny Neno to produkt, który stosunkowo niedawno wszedł na rynek, ale błyskawicznie zdobył popularność. W swoich wyprawkach mają go gwiazdy takie jak Klaudia Halejcio, Joanna Opozda, Olga Bołądź czy Maja Hyży. To wygodny, niezawodny sprzęt, który zajmuje niewiele miejsca w szafce i jest niezwykle poręczny – a przy tym wszystkim doskonale spełnia się w swojej głównej roli.

Laktator Neno – opinie

Planujesz kupić laktator Neno? Opinie oraz nagrody, które zdobywają produkty marki, wskazują, że jest to naprawdę dobry pomysł. Dla przykładu laktator elektryczny Neno Angelo zdobył aż cztery różne odznaczenia, w tym Laur Klienta dla Odkrycia 2021.
Laktator Neno cieszy się również świetnymi ocenami w porównywarce cen Ceneo.pl. Dla przykładu średnia ocen dla Neno Primo to 4,9/5, Neno Bella Twin – 5/5, a Neno Due – 4,8/5.

Laktator Neno – przegląd urządzeń

Laktator Neno dostępny jest w różnych wariantach – każda młoda mama znajdzie w ofercie coś dla siebie. Oto przegląd poszczególnych urządzeń.

Podwójny, trójfazowy, bezprzewodowy laktator elektryczny Neno Bianco

Niezwykle elegancki laktator Neno Bianco spełnia największe wymagania. Jest niezwykle łatwy w obsłudze, ma niewielki rozmiar i wagę, do tego odciąga pokarm z dwóch piersi jednocześnie, dlatego działa błyskawicznie. Produkt ten, podobnie jak inne laktatory marki, ma dodatkową stymulację w trzeciej fazie ściągania, dzięki czemu pierś może wytwarzać jeszcze większe ilości pokarmu. Warto też dodać, że Neno Blanco umożliwia regulację mocy oraz czasu trwania każdej z faz ściągania pokarmu. Można go zatem całkowicie dopasować do swoich potrzeb.
Laktator Neno Bianco umożliwia ściąganie pokarmu bez użycia rąk – wszystko dzięki dołączonemu gorsetowi. W czasie, w którym butelki będą zapełniać się mlekiem, ty możesz skupić się na czytaniu książki albo jedzeniu kolacji. Nie musisz martwić się też o podrażnienie piersi – lejki do laktatorów Neno są wyprodukowane z bardzo delikatnego silikonu, który jest bezpieczny dla skóry. Oczywiście w zestawie są również butelki.

Trójfazowy, bezprzewodowy, wodoodporny laktator Neno Perfetto

Wielokrotnie nagradzany produkt do zadań specjalnych. Został wyposażony w klasę wodoodporności IPX6, dlatego można stosować go nawet w wannie albo pod prysznicem. Urządzenie pracuje w trzech trybach: faza stymulacji (intensywne i płytkie ruchy), faza odciągania pokarmu (pobieranie mleka) i faza odpuszczania, czyli tryb mieszany. Ostatni z wymienionych dokładnie naśladuje ssanie piersi przez dziecko, dlatego mleko zostaje odessane do ostatniej kropli.
W zestawie z tym bezprzewodowym laktatorem znajduje się odporna na zarysowania butelka, podstawka, smoczek, zatyczka, miękki, welwetowy worek do przechowywania urządzenia, delikatne lejki w dwóch rozmiarach oraz dwa woreczki do przechowywania pokarmu. Samo urządzenie jest bardzo stylowe – przygaszony róż i złoto pięknie komponują się z kwiatowymi wzorami na lejkach. Laktator Neno Perfetto, podobnie jak inne urządzenia marki, szybko ładuje się ładowarką z USB-C.

Dwufazowy laktator elektroniczny Neno Primo

Laktator Neno Primo to doskonały produkt w bardzo korzystnej cenie. Ma niewielki rozmiar i wagę – bez większego problemu zmieści się do damskiej torebki średniej wielkości. Ma bardzo delikatny lejek, który zapewnia maksymalny komfort i zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień.
Po szybkim naładowaniu urządzenie pozwala odbyć aż cztery pełne, 30-minutowe sesje, co również przekłada się na wygodę użytkowania. Laktator może pracować na pięciu ustawieniach oraz dziewięciu poziomach w trybie głębokiego odciągania pokarmu – z pewnością dopasujesz je do swoich potrzeb.

Trójfazowy, bezprzewodowy laktator elektroniczny Neno Angelo

Kolejne urządzenie od marki Neno, które pracuje w trzech trybach pracy, a w każdym trybie oferuje dziewięć poziomów mocy ssania. Laktator jest cichy, mały i poręczny, więc można ściągać pokarm w każdych warunkach. Dzięki wbudowanej lampce LED odciąganie pokarmu jest możliwe bez włączania światła – nie musisz zatem martwić się, że w nocy obudzisz partnera albo dziecko.
Ten model laktatora może pracować aż dwie godziny, co oznacza cztery 30-minutowe sesje ściągania pokarmu. Innymi słowy, wystarczy na noc podłączać go do ładowarki, a z pewnością taka potrzeba nie pojawi się przez cały kolejny dzień. Do Neno Angelo możesz podłączyć butelkę o różnej objętości – w zależności od wieku i potrzeb twojego maluszka.

Laktator Neno – jak używać?

Zastanawiasz się, czy laktator Neno jest trudny w obsłudze? Na szczęście, jak wynika z opinii, sprzęt ten jest bardzo intuicyjny – zarówno w kontekście używania, jak i mycia. Oczywiście do każdego urządzenia dołączona jest również instrukcja obsługi. Znajdziesz w niej nie tylko ważne informacje na temat obsługi produktu, ale również wskazówki, jak wyparzyć laktator Nemo.

Laktator Neno nie zasysa – co w razie awarii?

Zastanawiasz się, co jeszcze wpływa to, jak wysoko jest oceniany laktator Neno? Opinie mogą wynikać również z obsługi pozakupowej. Marka zapewnia wsparcie w przypadku, gdy laktator nagle przestanie działać. W takim przypadku, np. gdy laktator nie zasysa, młoda mama otrzymuje sprzęt zastępczy w ciągu 48 godzin.
Zdjęcie: Envato Elements
Robert Wojtaś
Robert Wojtaś

Absolwent Akademii Morskiej i pasjonat motoryzacji. W wolnym czasie czyta, tworzy własne meble i podróżuje z dwoma fantastycznymi synami oraz żoną. Uwielbia eksperymentować w kuchni, poznawać nowe miejsca i spędzać wieczory filmowe w gronie stałych przyjaciół.