Nowy rytuał przewijania – czyli wygodne oczyszczanie i pielęgnacja okolicy pieluszkowej

Data:
 

Codzienne oczyszczanie skóry dziecka nigdy nie było prostsze! Łagodny preparat Liniment nakładamy na wacik, oczyszczamy nim okolice pieluszkowe i to wszystko - nie ma potrzeby spłukiwania. To łatwość i prostota, a jednocześnie łagodna i naturalna pielęgnacja skóry dziecka.

W pierwszych tygodniach życia noworodka pieluszkę zmieniamy nawet kilkanaście razy dziennie. W tym czasie ważne jest skuteczne oczyszczanie delikatnej skóry i ochrona przed podrażnieniami, ale także maksymalne ułatwienie i przyspieszenie przewijania, co maluch z pewnością doceni. Naprzeciw potrzebom wszystkich świeżo upieczonych rodziców wychodzi Mustela ze swoją pierwszą, naturalną emulsją oczyszczającą okolice pieluszkowe, proponując zupełnie nowy rytuał przewijania:

Rytuał przewijania Liniment Mustela

 1. Ułóż dziecko w ulubionym miejscu do przewijania i zdejmij pieluszkę
 2. Wstrząśnij butelką Linimentu i nanieść trochę na wacik bawełniany – dzięki pompce aplikacja jest wygodna, a porcje produktu łatwe do wyciśnięcia
 3. Oczyść okolice pieluszkowe dziecka
 4. W razie potrzeby czynność powtarzaj aż wacik będzie czysty
 5. Nałóż krem do przewijania Mustela 1>2>3 
 6. Załóż czystą pieluszkę

mustela liniment

Łagodne oczyszczanie, które można powtarzać wielokrotnie w ciągu dnia, jednocześnie pielęgnuje skórę dziecka. Formuła oparta na wodzie wapiennej oraz najwyższej jakości oliwie z oliwek bogatej w kwasy omega 6 i 9 działa przeciwzapalnie i ochronnie. Liniment skutecznie oczyszcza i pomaga utrzymać prawidłowe pH dziecka, jednocześnie odżywiając skórę maluszka. Bogata kremowa konsystencja tworzy ochronną powłokę izolującą skórę od działania czynników zewnętrznych takich jak wilgoć czy otarcia.

Naturalny skład

Liniment jest hipoalergiczny, a jego wysoka skuteczność została udowodniona w badaniach. Produkt zyskał pozytywną opinię farmaceutów i położnych, które stosowały Liniment w szpitalach – również podczas pielęgnacji niezwykle wrażliwej skóry wcześniaków. To, co szczególnie ważne w przypadku pielęgnacji noworodków, to fakt, że 99% składu Linimentu, to składniki pochodzenia naturalnego. Dlatego można stosować Liniment już od pierwszych dni życia. Ta minimalistyczna formuła spełnia oczekiwania małych konsumentów pod względem naturalności i jest doskonale tolerowane nawet przez wrażliwą skórę.

Liniment nie zawiera:

 • substancji zapachowych
 • parabenów
 • ftalanów
 • fenoksyetanolu
 • olejów mineralnych

Obejrzyj film o przewijaniu:

 

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
2-10-2018
Ocena:
Ooo, muszę wypróbować. Wydaje mi się to przydatne raczej poza domem, jak nie ma wody. Ja chusteczek nie używam
1-10-2018
Ocena:
Ciekawe!