Testujemy nowy produkt do przewijania Mustela Liniment

Data:

Mustela Liniment to najnowszy, innowacyjny produkt do oczyszczania i pielęgnacji okolicy pieluszkowej. Łagodne oczyszczanie, które można powtarzać wielokrotnie w ciągu dnia, jednocześnie pielęgnuje skórę dziecka. Formuła oparta na wodzie wapiennej oraz najwyższej jakości oliwie z oliwek bogatej w kwasy omega 6 i 9 działa przeciwzapalnie i ochronnie. Liniment skutecznie oczyszcza i pomaga utrzymać prawidłowe pH dziecka, jednocześnie odżywiając skórę maluszka. Bogata kremowa konsystencja tworzy ochronną powłokę izolującą skórę od działania czynników zewnętrznych takich jak wilgoć czy otarcia.

mustela liniment przewijanie

Test Mustela Liniment

Dziś wraz z marką Mustela ogłaszamy wielki test Linimentu! Sprawdź, jak działa Rytuał Przewijania Liniment Mustela i podziel się z nami opinią. Na podstawie opinii testerek, stworzymy artykuł podsumowujący test.

Aby zgłosić się do testu wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, znajdziecie go TUTAJ 

Wybierzemy 30 pierwszych zgłoszeń. Wybrane testerki otrzymają butelkę Linimentu o pojemności 50 ml. Po dwóch tygodniach testowania, wyślemy do wszystkich testerek ankietę do wypełnienia, w której podzielą się z nami opinią na temat produktu. Trzy najciekawsze opinie firma Mustela nagrodzi zestawami: pełnowymiarowy produkt, waciki, chusteczki oraz miś Musti.

 

mustela liniment test

 

Dlaczego warto przetestować Liniment Mustela

Liniment jest hipoalergiczny, a jego wysoka skuteczność została udowodniona w badaniach. Produkt zyskał pozytywną opinię farmaceutów i położnych, które stosowały Liniment w szpitalach – również podczas pielęgnacji niezwykle wrażliwej skóry wcześniaków. To, co szczególnie ważne w przypadku pielęgnacji noworodków, to fakt, że 99% składu Linimentu, to składniki pochodzenia naturalnego. Dlatego można stosować Liniment już od pierwszych dni życia. Ta minimalistyczna formuła spełnia oczekiwania małych konsumentów pod względem naturalności i jest doskonale tolerowane nawet przez wrażliwą skórę.

 

Liniment nie zawiera:

  • substancji zapachowych
  • parabenów
  • ftalanów
  • fenoksyetanolu
  • olejów mineralnych

 

Przeczytaj więcej na temat: Rytuał przewijania Mustela

REGULAMIN testu "Testujemy Mustela Liniment"

artykuł sponsorowany

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.