Testujemy nowy produkt do przewijania Mustela Liniment

Mustela Liniment to najnowszy, innowacyjny produkt do oczyszczania i pielęgnacji okolicy pieluszkowej. Łagodne oczyszczanie, które można powtarzać wielokrotnie w ciągu dnia, jednocześnie pielęgnuje ...

Czy Krem przeciw rozstępom Mustela jest skuteczny? Sprawdź wyniki testu Dzidziusiowa!

Nadszedł kolejny etap naszej akcji "Cel: zero rozstępów" z Mustela. 20 naszych czytelniczek na różnych etapach ciąży przez miesiąc testowało Krem Przeciw Rozstępom Mustela. Po tym czasie, wysłaliśmy do nich ankietę. Dziś prezentujemy jej wyniki.

Rozstępy i utrata jędrności skóry po ciąży – jak sobie z nimi radzić

Krem o dobrym składzie, dieta, nawodnienie, zabiegi domowe lub w ostateczności zabiegi u kosmetologa i lekarza medycyny estetycznej. Podpowiadamy jak rozprawić się z rozstępami po ciąży.

Nowy rytuał przewijania – czyli wygodne oczyszczanie i pielęgnacja okolicy pieluszkowej

Oczyszczanie skóry w okolicy pieluszkowej nigdy nie było prostsze. Poznaj nowy rytuał przewijania z preparatem Liniment Mustela.

Sprawdź wyniki testu Mustela Liniment! Nowego produktu do oczyszczania okolicy pieluszkowej

Sprawdź wyniki naszego testu Mustela Liniment do oczyszczania i pielęgnacji okolicy pieluszkowej. 30 czytelniczek przetestowało go na skórze swoich dzieci.

Przewijanie nie musi być trudne - poradnik Mustela Liniment

Przewijanie dziecka to jeden z najczęściej dyskutowanych tematów wśród młodych mam. Jeśli jesteś jedną z nich, z pewnością zastanawiasz się, jak często należy zmieniać pieluszkę noworodka, aby nie dopuścić do odparzeń i zapewnić mu maksimum komfortu oraz jak rozszyfrowywać sygnały, które wysyła ta maleńka istotka. Oprócz pytań o częstotliwość przewijań często pojawiają się również wątpliwości co do sposobu zmiany pieluszki oraz kosmetyków, jakich należy w tym celu użyć.

Konkurs Mustela i Dzidziusiowo.pl

Wraz z marką Mustela zapraszamy o konkursu. Do wygrania zestaw: mleczko przeciwsłoneczne i piłka plażowa marki Mustela. Dowiedz się, co Mustela oferuje, odpowiedz na pytanie i baw się razem z nami.

Regulamin Testu "Testujemy Mustela Liniment"

REGULAMIN TESTU „Testujemy Mustela Lniment”   1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem testu „Testujemy Mustela Liniment” (dalej zwanego „Testem”) jest portal Dzidziusiowo.pl (dalej: Organizator)....

Testujemy krem przeciw rozstępom Mustela

Jesteś w ciąży? Chcesz uniknąć rozstępów? Zgłoś się do testu Kremu przeciw rozstępom Mustela.