Data modyfikacji:

Kubek LOVI: Pierwszy krok do niezależności! Wyjątkowy ustnik dla maluszków, uczący samodzielnego picia.

Przychodzi moment, w którym dziecko wyrasta ze ssania i podawanie butelki zaczyna szkodzić. Prowadzi do wad zgryzu, utrwala niewłaściwy schemat pracy mięśni i sprzyja próchnicy butelkowej. Jeśli Twój maluszek stabilnie siedzi i umie jeść karmiony łyżeczką, a do tego wykazuje zainteresowanie i wyciąga rączki w kierunku kubeczka, możecie zacząć trening. Zwykle dzieje się to w okolicach 6 miesiąca życia dziecka.
kubek lovi

Przy odchodzeniu od picia z butelki rekomenduje się podawanie wody z łyżeczki. Dlatego warto na początek skupić się na wyborze ustnika – najlepiej by był wygięty jak łyżeczka tak jak w Pierwszym kubku z ustnikiem od LOVI. Ustnik nie tylko jest wyjątkowo miękki, ale został zaprojektowany tak, by woda z niego swobodnie kapała, dzięki czemu dziecko nie musi wkładać zbyt dużego wysiłku w zassanie płynu na początku nauki. Kubek ten jest również lekki i poręczny a profilowane uchwyty idealnie pasują do małych rączek dziecka.

dziecko

Poznaj Pierwsze kubki z ustnikiem LOVI, dzięki którym nauka picia będzie łatwa i przyjemna:

Wyjątkowy design i praktyczne rozwiązania dla wygodnego picia Twojego dziecka

  • Miękki ustnik o unikalnym kształcie zapewniający dziecku komfortowe i naturalne picie, wspierając rozwój zdrowych nawyków.
  • Niewielkie rozmiary (150 ml) sprawiają, że kubek LOVI jest lekki i poręczny, idealny do noszenia w podróży lub na spacerze.
  • Ergonomiczne i profilowane uchwyty zapewniają pewny chwyt dla małych rączek, umożliwiając dziecku samodzielne korzystanie z kubka.
  • Kubek kapek zaprojektowany, by woda z niego swobodnie kapała tak, by dziecko na początek nie musiało wkładać dużego wysiłku w naukę nowych umiejętności i się nie zniechęcało.
  • System odpowietrzania ustnika ułatwia dłuższe picie.
  • Zdejmowana pokrywka utrzymuje ustnik czystym i higienicznym, zapewniając ochronę przed zabrudzeniami w trakcie przechowywania i podróży.
  • Możliwość rozłożenia kubka i umycia każdego z elementów osobno ułatwia utrzymanie higieny i zapewnia łatwe czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.
Autor: Informacja prasowa