Data publikacji:

Laktator elektryczny Canpol babies – idealny dla mam, które chcą karmić swoje dziecko naturalnie

Laktator ma szerokie zastosowanie. Sprzęt zaprojektowany z myślą o mamach przydaje się w przypadku przedwczesnego porodu, poranionych lub wklęsłych brodawek, nawału lub niedoboru pokarmu, przyjmowania niektórych leków czy po prostu w sytuacji wyjścia z domu. Jednym z polecanych produktów jest laktator elektryczny Canpol babies. Co warto o nim wiedzieć i jakie modele znajdziesz aktualnie w sprzedaży? Zapraszamy do lektury.
Laktator elektryczny Canpol babies

Canpol babies – nie tylko laktatory elektryczne

Co warto wiedzieć o marce Canpol babies produkującej laktatory elektryczne? Jak się okazuje, to tylko jedna z wielu propozycji, które znajdziesz w ofercie polskiej marki. Producent ma w asortymencie szereg innych produktów: podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, naczynia, śliniaczki i inne akcesoria dla maluszków, smoczki uspokajające, butelki, podgrzewacze, sterylizatory i wiele innych artykułów zarówno dla mam, jak i ich pociech.
Każdy laktator elektryczny Canpol został zaprojektowany z myślą o komforcie mamy. Właśnie dlatego może pochwalić się np. dwufazowym rytmem ssania, który nie jest przypadkowy – inspiracją jest naturalny sposób, w jaki robi to maluszek. Dodatkowo urządzenia polskiego producenta są ciche, wydajne i dostępne w różnych wariantach, wśród których znajdziesz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.
Przeczytaj również: Jak używać laktatora?

Jakie laktator Canpol babies wybrać?

Chcesz kupić laktator elektryczny Canpol? W takim razie z przyjemnością pomożemy ci w wyborze odpowiedniego modelu. Poniżej znajdziesz polecane laktatory Canpol, a wśród nich np. urządzenia mobilne i podwójne.

Laktator elektryczny Canpol babies EasyStart

Jedną z najpopularniejszych propozycji jest laktator elektryczny Canpol babies EasyStart. To model zaprojektowany specjalnie z myślą o wspomaganiu i regulacji laktacji, dzięki czemu może być używany przy zastoju lub nawale pokarmu. Urządzenie jest zasilane bateryjnie i sieciowo, a tym samym nadaje się do korzystania i w domu, i w podróży.
Canpol babies EasyStart to laktator, który zaskoczy cię cichą pracą, 2-fazowym odciąganiem pokarmu oraz płynną 3-stopniową regulacją siły i rytmu ssania. A to wszystko w połączeniu z łatwością utrzymania w czystości i możliwością łączenia z innymi akcesoriami Canpol.

Podwójny laktator elektryczny Canpol babies Express Care

Chcesz jeszcze szybciej odciągać pokarm? W takim razie warto rozważyć zakup podwójnego laktatora elektrycznego Canpol babies Express Care. To urządzenie 2 w 1, które jest dodatkowo wyposażone w funkcję elektrycznego aspiratora do nosa. Dlaczego warto go wybrać? Mamy doceniły laktator Canpol babies za cichą pracę (40 db), bezprzewodowość (nawet do 120 minut) oraz 3 tryby pracy, które są inspirowane naturalnym rytmem ssania przez dziecko.
To jednak nie koniec. Podwójny laktator Canpol babies Express Care pomaga uformować wklęsłą brodawkę, może być ładowany przy użyciu powerbanku lub kabla USB oraz daje możliwość samodzielnego ustawienia trybu odciągania dla każdej z piersi. Nie zabrakło też wyprofilowanych silikonowych nakładek masujących i wyświetlacza LED.

Mobilny laktator elektryczny Canpol babies Take&Go

Co powiesz na poręczny i praktyczny laktator elektryczny? Jeżeli szukasz właśnie takiego modelu, to polecamy ci Canpol babies Take&Go – mobilne urządzenie, które możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Produkt, który cieszy się dużą popularnością wśród mam, może pochwalić się cichą, nawet 120-minutową pracą na pełnej baterii oraz dwufazowym rytmem ssania. Nie zabrakło też opcji wygodnego ładowania. Wystarczy podłączyć laktator Canpol babies do powerbanku lub użyć kabla USB.
Jakie inne zalety ma mobilny laktator Canpol babies Take&Go? Producent wyposażył go w dotykowy panel sterowania i aż 18 ustawień siły ssania. Dodatkowo ma wyprofilowaną nakładkę z silikonu, która nie podrażnia brodawek, a także możliwość zapamiętywania ostatnio używanych ustawień.

Laktator elektryczny Canpol babies Easy&Natural

Ostatnią polecaną propozycją jest laktator elektryczny Canpol babies Easy&Natural. Jak sama nazwa wskazuje, sprawia, że odciąganie pokarmu jest łatwe i odbywa się na wzór naturalnego rytmu ssania przez dziecko. Dlaczego warto go wybrać? Urządzenie jest idealne dla początkującej mamy, ponieważ ma 18 trybów pracy oraz automatyczną zmianę z fazy stymulacji na fazę odciągania. Jest również łatwe w obsłudze.
Laktator elektryczny Canpol babies Easy&Natural jest także delikatny dla brodawek, ponieważ został wyposażony w silikonową nakładkę, oraz ma specjalny zaworek antyzwrotny. Może być stosowany zarówno po cesarskim cięciu, jak i po porodzie naturalnym, a jego utrzymanie w czystości nie sprawi ci żadnego problemu. Canpol babies dodaje do laktatora elektrycznego specjalną butelkę antykolkową.

Masz pytania odnośnie do laktatorów elektrycznych Canpol babies? Sprawdź, czy nie ma tu odpowiedzi

Na zakończenie zachęcamy cię do sprawdzenia FAQ na temat laktatorów Canpol babies.

Ile kosztuje laktator elektryczny Canpol babies?

Cena laktatora elektrycznego Canpol babies zależy od wybranego modelu. Najdroższą opcją jest model podwójny z aspiratorem do nosa. Koszt zakupu produktu polskiej marki waha się w przedziale około 135–230 zł (w zależności od sklepu).

Laktator Canpol babies EasyStart nie zasysa. Co robić?

Twój laktator Canpol babies Easytart nie zasysa? W niektórych przypadkach pomocna może okazać się zmiana sposobu zasilania. Zamiast korzystać z niego na baterii, podłącz urządzenie do kontaktu. Dzięki temu proces sprężania i rozprężania powinien powrócić do normy. Jeżeli nie przyniesie to efektu – skontaktuj się z producentem.

Jak korzystać z laktatora elektrycznego Canpol babies?

Masz laktator elektryczny Canpol babies EasyStart? W instrukcji znajdziesz wskazówki, które krok po kroku przeprowadzą cię przez proces pierwszego włączenia i korzystania z urządzenia. Podobnie jest w przypadku innych modeli. Pamiętaj jednak, że pokarm nie jest od razu odciągany. Zamiast tego laktator najpierw stymuluje brodawki. To, jak często będziesz korzystać z urządzenia, zależy od wieku dziecka. Na początku zaleca się robić to 8–10 razy dziennie.
Zdjęcie: Envato Elements
Autor: Katarzyna Wendzonka