Śpiworki, kocyki, ręczniki z kapturkami

Data:

Śpiworki, kocyki dla niemowląt, ręczniki z kapturkami – one też powinny znaleźć się w wyprawce Waszego szkraba! Przydadzą się podczas podróży oraz spaceru. Maluchy uwielbiają się do nich tulić, bo są ciepłe i mięciutkie. Poza tym często są kolorowe, wzorzyste lub występują na nich znani bohaterowie z bajek - tym samym dla brzdąca stają się atrakcyjniejsze.

 

reczniki_550

 

Śpiworki dla dziecka

Jeśli w Twoim domu jest zimno wyprawka dla dziecka koniecznie powinna zostać w nie wyposażona. Z reguły śpiworki są zapinane na okrągło na zamek. Świetnie sprawdzają się podczas snu w domu, jak również spacerów w wózku. Zazwyczaj zrobione są z wełny lub polaru. Na zimę świetnie nadają się te w wersji na sanki. Ponadto, w przeciwieństwie do kołderek, śpiworki uniemożliwiają maluchom odkrywanie się w nocy. Ceny tego produktu są zróżnicowane, w zależności od opcji i producenta, ale zaczynają się od 40 złotych.

 

Kocyk dla niemowlaka

Są niezastąpione, bez nich nie da się wychować malucha. Można je zakupić w marketach od 10 złotych. Warto jednak zainwestować w koc bawełniany, droższy ale nie powodujący jakichkolwiek reakcji alergicznych. Poza tym jeśli jest on najwyższej jakości, będzie mógł posłużyć dziecku przez wiele lat, aby później stać się absolutnie niepowtarzalną pamiątką.

 

Ręcznik z kapturkiem

Maluch po owinięciu takim ręcznikiem ma zagwarantowany komfort i ciepło. Ważne jest okrycie delikatnej główki i uszu przed owianiem. Należy pamiętać by materiał był miękki. Jest znacznie bardziej praktyczny niż zwykłe modele. Koszt tego elementu wyprawki zaczyna się od 30 złotych.

 

Ciepło, ciepło i jeszcze raz ciepło! Malec musi zawsze odczuwać ciepło. Dlatego wyprawka dla dziecka powinna zawierać kocyki, śpiworki i ręczniki z kapturem.

 

Autor: Agnieszka Godlewska

 

Zdjęcie: Fotolia by © Darren Baker

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
20-2-2018
Ocena:
właśnie zaopatrujemy się w kocyki i śpiworki itp. kocyk minky jest bardzo bardzo mięciutki!