Data publikacji:

Atrakcje dla dzieci podczas wesela. Czy warto wynająć animatora?

Autor: Serwis Dzidziusiowo

Wesele to wyjątkowe wydarzenie – zarówno dla pary młodej, jak również członków rodziny i znajomych. Wiąże się jednak z kilkoma niuansami, do których zaliczamy np. obecność najmłodszych. Dlatego też warto zastanowić się nad zatrudnieniem animatora dla dzieci, który zajmie się pociechami, a dorosłym umożliwi szampańską zabawę.

 

Animator dla dzieci na weselu

Animatorzy dla dzieci, których zatrudnia się na czas wesela, mają jeden podstawowy cel – wypełnić najmłodszym gościom czas w taki sposób, aby rodzice mogli swobodnie bawić się w gronie rodziny oraz znajomych. Specjalista, zapoznając się dokładnie z wiekiem dzieci na weselu, będzie w stanie zadbać o odpowiednie atrakcje i dostosowanie programu zabawy. Taka usługa wiąże się nie tylko z komfortem rodziców, ale też radością i pełnym bezpieczeństwem dzieci.

Usługi animatora mogą być bardzo zróżnicowane. Bogaty arsenał atrakcji, jakie przygotuje specjalista, będzie dostosowany zarówno do młodszych, jak i starszych dzieci. Będzie on w stanie zapewnić ciekawe i angażujące metody spędzania czasu, takie jak:

  • gry i zabawy,
  • konkursy,
  • tańce dla najmłodszych,
  • przebieranki,
  • malowanie twarzy,
  • skręcanie balonów,
  • pokazy, np. baniek mydlanych i wiele więcej.

Co więcej, animatorzy dla dzieci mogą zapewnić również wiele innych, niezwykle atrakcyjnych rozwiązań. Dostarczą watę cukrową, zaaranżują wizytę postaci z bajki, a nawet zadbają o to, aby na miejscu zabawy rozstawiony został dmuchany zamek albo gumowa zjeżdżalnia. Będą przy tym czuwać nad dziećmi, zapewniając im w pełni bezpieczną zabawę oraz opiekę.

 

Ile kosztują usługi animatora dla dzieci?

Skorzystanie z animatora weselnego to wydatek rzędu kilkuset złotych – wszystko zależy tu od długości świadczonych usług, liczby dzieci, którymi należy się zaopiekować oraz rodzaju wybranych atrakcji. Zwykle 3 godziny pracy animatora z grupą nieprzekraczającą 10-15 dzieci to koszt 500 zł, a w przypadku 6 godzin usług 900-1000 zł. Warto dowiedzieć się jakie atrakcje wchodzą w zakres cenowy, a za które trzeba dodatkowo zapłacić – np. koszt urządzenia do waty cukrowej może wynieść dodatkowe 150 zł.

Oczywiście ceny te mogą różnić się w zależności od konkretnej firmy czy miejsca w Polsce, w którym organizujemy wesele.

 

Animator dla dzieci – czy warto go zatrudniać?

W większości przypadków animatorzy dla dzieci okażą się nie tylko świetnym pomysłem, ale wręcz nieuniknionym rozwiązaniem. Wysokie kwalifikacje specjalistów, doskonałej jakości atrakcje, a także przystępne ceny takich usług powodują, że korzysta z nich coraz większa liczba osób, organizujących wesele. W ten sposób zadbamy o własny komfort, a także sprawimy, że to wspaniałe wydarzenie będzie atrakcyjne również dla jego najmłodszych uczestników.


Autor

Komentarze
11-05-2020
Ocena:
No i super