Data publikacji:

Koloruj, maluj, naklejaj ze Smart Books

Autor: Serwis Dzidziusiowo

Kolorowanki to dla dzieci wspaniała zabawa, ale nie tylko. Pomagają w nauce pisania, rozwijają kreatywność i uczą koncentracji. Jeśli połączone są z naklejkami, które dzieci wprost uwielbiają, stają się dla nich jeszcze bardziej atrakcyjne. Co ciekawego przygotowała w tym temacie marka SmArt Books? Zobaczcie sami [dużo zdjęć]

 

 

Dla kogo kolorowanka SmArt Books?

Kolejna, wyjątkowa seria książeczek marki SmArt Books przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Ale spokojnie! Nie są to typowe „rysowanki dla maluchów”. Grafika jest bardzo bogata, ale dostosowana do wieku dzieci i ich możliwości. Dodatkowo do każdej książeczki dołączona jest wkładka z zestawem naklejek. Dla najmłodszych wydawca poleca 3 tytuły: „Dżunglę”, „W domu” i „Pod wodą”. Pozostałe książeczki „Domek dla lalek”, „Baśniowe zwierzątka”, „Czarodziejskie wróżki”, „Wyścigi samochodowe”, „Drużyna ratunkowa” i „Olimpiada sportowa” adresowane są do starszych dzieci. W serii „Koloruj, Maluj, Naklejaj” znajdziemy łącznie 9 tytułów, w trzech grupach po 3 tytuły każdy:

 

Tytuły dla grupy „Dziewczynki”:

  1. DOMEK DLA LALEK
  2. BAŚNIOWE ZWIERZĄTKA
  3. CZARODZIEJSKIE WRÓŻKI

Tytuły dla grupy „Chłopcy”:

  1. WYŚCIGI SAMOCHODOWE
  2. DRUŻYNA RATUNKOWA
  3. OLIMPIADA SPORTOWA

Tytuły dla grupy „Maluchy”:

  1. DŻUNGLA
  2. W DOMU
  3. POD WODĄ

Kolorowanki rozwijają, uczą i bawią

Kolorowanie, malowanie i przyklejanie naklejek wymaga skupienia i precyzji. A zatem zabawa z książeczkami to idealny sposób na naukę koncentracji, rozwijanie zdolności manualnych (kolorując doskonale przygotowujemy rękę do pisania), stymulację percepcji oraz wyobraźni dziecka. Co więcej pracując z kolorowankami dziecko w sposób fascynujący odkrywa świat jednocześnie go kreując. Ale to nie koniec zalet. Dorośli miłośnicy kolorowania wskazują na jeszcze jedną pozytywną cechę - wspaniale rozładowują stres.

 

Z resztą, wystarczy dać dziecku kredki i książeczki z kolorowankami, a zobaczycie jak wciągnie je magiczny świat rysunków ;)

 

Na co mogą liczyć poszczególne kategorie wiekowe?

Dziewczynki będą miały okazję stworzyć unikalne domki dla lalek, przenieść się w świat czarodziejskich wróżek i baśniowych zwierzątek. Chłopcy wezmą udział w wyścigach samochodowych, zostaną mistrzami olimpijskimi i dołączą do drużyny ratowników. Maluszki, dzięki dużym naklejkom, przeżyją przygodę w dzikiej dżungli, poznają podwodny świat lub zaprojektują własny domek.

 

Te książeczki to fantastyczna zabawa w rysowanie, malowanie i ozdabianie kolorowymi, dużymi naklejkami przyjaznymi dla dziecka!

Sylwia S. – mama Zosi (5 L.)

 

Jeśli spodobały Wam się kolorowanko-naklejanki SmArt Books lub Wasze dzieci już je mają w domu, zostawcie nam koniecznie komentarz z opinią o nich.

 

SmArt Books – mądre książki z artystyczną duszą! Rozwijają, bawią i uczą!

SERDECZNIE POLECAMY - Dzidziusiowo.pl