Data publikacji:

Książeczki sensoryczne od Kapitana Nauki

Autor: Katarzyna Chmielewska-Walas

„Witaj, zajączku” oraz „Witaj, Żabko” to książeczki sensoryczne  wydane przez markę Kapitan Nauka. Książki piękne, wytrzymałe i wzbogacone o atrakcyjne okienka, wycięcia i faktury, z pewnością skradną serca najmłodszych czytelników.

kapitan nauka witaj żabko

 

 

Wspólne czytanie to poza codzienną rozmowę najlepsze, co możemy zrobić dla dziecka w wieku od 1 do 3 lat w celu wspomagania rozwoju jego mowy. Ale istnieją książki, które posiadają nie tylko o piękne ilustracje oraz ciekawe historie. Książeczki, których można słuchać, które można oglądać, ale także dotykać i zapoznawać się z różnymi fakturami dbają o rozwój sensoryczny najmłodszych.

Książeczki „Witaj Żabko” i „Witaj Zajączku” pozwalają dotknąć i poczuć świat natury i zajrzeć przez specjalnie okienka, by podglądać przygody zwierzątek.

Przyroda pozostaje niezmiennie źródłem najciekawszych historii dla dzieci. I to właśnie zwierzaki są ulubionymi bohaterami dzieci.

Książeczka ma twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują wysoką jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy pod nadzorem rodziców.

kapitan nauka książeczki sensoryczne

 

Autorem serii,w której znajdziemy jeszcze tytuły „Witaj, ptaszku” oraz „Witaj, motylku” jest   Gabriele Clima - włoski pisarz, autor książeczek obrazkowych i książeczek dla dzieci i młodzieży, książeczek obrazkowych, w tym bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”.

Autorką ilustracji jest Agnesse Baruzzi – Ukończyła studia w Istituto Superiore per le Industrie Artistiche w Urbino. Publikuje własne książki dla dzieci, prowadzi warsztaty w szkołach i bibliotekach.

 

kapitan nauka książeczki witaj zajączku

Sugerowana cena detaliczna książeczek w serii to 35, 90 zł. Dostępne są na stronie Kapitana Nauki.

 


Autor

Katarzyna Chmielewska-Walas

z wykształcenia kulturoznawczyni, z zawodu dziennikarka i redaktorka o niecodziennym hobby: doradczyni noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Współautorka książki "Notatki z rodzicielstwa bliskości" (Wyd. Harmonia 2018). Mama Hani i Zosi, redaktorka portalu Dzidziusiowo.pl w latach 2018-2020.