Co zrobić, żeby ciężarna partnerka czuła się piękna

Data:

Świadomość bycia piękną i atrakcyjną to jeden z najważniejszych czynników wpływających na dobre samopoczucie kobiety w ciąży. Stan błogosławiony jest jednak dla kobiety dość problematyczny z uwagi na liczne zmiany, jakie zachodzą w jej ciele. Ciąża niesie za sobą zmiany, które przyszła mama postrzega niestety najczęściej jako bardzo niekorzystne. Ogromne znaczenie ma więc podtrzymywanie kobiecej świadomości bycia nadal piękną i atrakcyjną. A nikt nie jest w stanie tego dokonać lepiej niż jej partner.


kobieta w ciąży z partnerem

 

Czego potrzebuje kobieta w ciąży ?

Banalne komplementy mogą tutaj niewiele zdziałać, a zupełnie bezużyteczne będą takie, w które sam nie wierzysz. Krytyczne spojrzenie kobiety na siebie samą jest czasami tak głębokie, że nawet zupełnie szczere słowa zachwytu mogą nie przynieść rezultatu. Co w takim razie robić?

Trzeba zrobić wszystko, aby Twoja ukochana czuła się przez Ciebie kochaną i adorowaną. Kwiaty bez okazji, drobne upominki, czułe słowa i gesty mają ogromne znaczenie. Nie ma bowiem na świecie kobiety w ciąży, której nie poprawiłyby one samopoczucia.

 

Miłość i ciąża

Bardzo ważne są Twoje wyznania miłości składane partnerce. Choć Tobie kilkukrotne usłyszenie szczerego „Kocham Cię” wystarcza, byś czuł się kochany, o tyle kobiety, obok innych dowodów Twojego uczucia, oczekują takich wyznań niezliczoną ilość razy. A najlepiej nieustannie i w jak najkrótszych odstępach czasu! Ponadto staraj się nazwać to, co w kobiecie Twojego życia cię zachwyca. Może okres ciąży będzie tym czasem, w którym uda ci się ubrać w słowa to, co dotąd tylko czułeś i co było niewyartykułowanym źródłem Twojego zachwytu?

I pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy czy Twoja kobieta w ciąży dostrzeże w sobie to piękno, którego nawet najtrudniejsza ciąża nie jest w stanie przyćmić. Jeśli uda Ci się tego dokonać, jest duża szansa, że oszczędzisz jej, i sobie przy okazji, burzliwych wahań nastrojów i depresji.

 

Zdjęcie: Fotolia by © WavebreakMediaMicro All right reserved

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
9-1-2019
Ocena:
Każdy gest i każde słowa moga byc roznie odbierane. Bardziej chodzi o szczere intencje