Jak przekonać dziecko do nowych smaków, czyli Piotruś testuje kaszki

Całkiem przypadkiem wysłałam swoje zgłoszenie do testowania kaszek, ale nie rozczarowałam się! Co więcej właśnie dzięki kaszkom BoboVity śpię troszkę lepiej, a nawet dłużej. Przed przystąpieniem do testów, dogłębnie przestudiowałam skład. Jakże mile się zaskoczyłam, bo w końcu trafiłam kaszki, które rzeczywiście są dobre dla mojego 8-miesięcznego syna. Pełna porcja zbóż i do tego fajny smak. Miałam nadzieję, że wreszcie coś mu przypadnie do gustu. Podczas wcześniejszych prób z innymi kaszkami, efekt był taki, że więcej wylądowało na podłodze i ubrankach, niż w brzuszku.

 

 

Pierwsza próba - śniadanko,... druga - kolacja

Pierwsza próba z gruszką nie wypadła za dobrze. Piotrusiowi ewidentnie ten smak nie podpasował - ma to chyba po mamusi. Kaszka wylądowała trochę w brzuszku, trochę poza, ale przy okazji było dużo wspólnego śmiechu. Odczekałam dwa dni i pomyślałam, że poczęstuję go kolejną porcją na kolację. Dlatego szybko (to najważniejsze!!! Dzieci nie lubią czekać jak są głodne) woda, kaszka mleczna 7 zbóż, fajna miseczka, kolorowa łyżeczka i próbujemy kaszkę mleczną. Łyżeczka po łyżeczce i tak, ku mojemu zdziwieniu, Piotruś zjadł ze smakiem całą porcję. Zdrowe jedzenie, w dodatku łatwe w przygotowaniu. Czego chcieć więcej?

I tak już do końca testów mój syn co wieczór dostaje na przemian smakowo kaszki wielozbożowe Kaszka mleczna 7 zbóż wielozbożowo-jęczmienna pełnoziarnista / Porcja Zbóż Kaszka mleczna kukurydziano-ryżowa 3 owoce). Brzuszek go nie boli, co zdarzało się po innych kaszkach, w nocy nie budzi się tak często do karmienia piersią - Piotruś jest zadowolony, a mama wyspana. 

 

 

 

Dziecko najedzone i uśmiechnięte

Polecam wszystkim kaszki Bobovity, bo dziecko jest najedzone i uśmiechnięte. Wcześniej przygotowanie posiłków było problemem. Najczęściej wieczorem dzieci są marudne i najchętniej spędzałyby czas non stop na rękach rodziców. W przypadku tych kaszek wystarczy ciepła woda, kaszka, mieszamy i gotowe - co ważne, nie musimy mieć wolnych obu rąk, aby je przygotować.

Miło kiedy człowiek jest pozytywnie zaskoczony, gdy otwiera paczkę, a w środku znajduje eleganckie pudełku, które można później wykorzystać. Widać, że Bobovita dba nie tylko o jakość produktów, ale także o wygląd ich opakowania oraz o rodzica! Bo szczęśliwe dziecko to szczęśliwy rodzic! 

 

 

Klaudia, mama Piotrusia 8 mc.

 

Testowane kaszki:

  • BoboVita Porcja Zbóż Kaszka mleczna 3 zboża wielozbożowo-żytnia pełnoziarnista gruszkowa - dowiedz się więcej;
  • BoboVita Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż wielozbożowo-jęczmienna pełnoziarnista - dowiedz się więcej;
  • BoboVita Porcja ZbóżKaszka mleczna kukurydziano-ryżowa 3 owoce - dowiedz się więcej.
Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.