Nasz patronat: książka Wypalona Mama

Data:

Z dumą wspieramy patronatem najnowszą książkę GWP "Wypalona mama" autorstwa Sheryl Ziegler. Książka godzi w wyidealizowany obraz matki,która spełnia się w posiadaniu dzieci i ze wszystkim sobie doskonale radzi. Autorka wspiera wszystkie kobiety mówiąc o tym, że łączenie kilku ról społecznych jest trudne i może się wiązać z emocjami takimi jak uczucie wypalenia, frustracja, brak sił, zagubienie.

książka wypalona mama

 

 

Współczesne mamy ulegają ogromnej presji niemożliwych do sprostania wymagań: mają wychowywać dzieci i jednocześnie rozwijać karierę zawodową, zawsze wyglądać olśniewająco, dbać o zdrową dietę rodziny, realizować swoje pasje, udzielać się towarzysko, a gości podejmować w wypucowanym na błysk domu. Czują, że muszą być doskonałe na każdym polu, i mają poczucie winy, gdy to się nie udaje.


To dążenie do perfekcji jest destrukcyjne, powoduje stres, zmęczenie, rozdrażnienie, ciągły niepokój, które w końcu prowadzą do wypalenia macierzyńskiego.

 

Dzięki radom zawartym w książce „Wypalona mama” kobiety odnajdą równowagę i spokój, zadbają o siebie i swoje potrzeby, uwolnią się od perfekcjonizmu i na nowo odkryją radość z macierzyństwa. Ten poradnik to recepta na problemy wypalonej mamy.

 

Uważamy, że temat jest bardzo istotny. Chcielibyśmy, by nasza książka trafiła do jak największej liczby zagubionych i sfrustrowanych mam. Chcielibyśmy, by pomogła im poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.