Prezenty dla mamy

Data:

Jak sprawić radość mamie, by poczuła się doceniona? Prezent dla mamy wybierajmy z uwagą i pamiętajmy, by zwrócić uwagę na jej potrzeby. Aby ułatwić ten trudny wybór podpowiadamy, co wybrać na prezent dla mamy.

fot.Tanja Heffner/Unsplash

 

Każda mama zasługuje, by w ten wyjątkowy dzień ktoś spełnił jej marzenie, przyjrzał się uważniej jej potrzebom, sprawił jej przyjemność. Czasem wystarczy krótka obserwacja, by zorientować się, co wywoła uśmiech na jej twarzy. Oto kilka podpowiedzi i wskazówek.

Ułatwić codzienne życie

Świeżo upieczone młode mamy spotykają na swojej drodze wiele trudności, więc gadżety ułatwiające im codzienność są na wagę złota. Warto przy tym zadbać o estetykę, bo rzeczy piękne i praktyczne cieszą najbardziej: specjalnie zaprojektowana dla mam torebka, która cieszy oko? To możliwe

 

dzidziszop.pl

 

 

Znajdzie się nawet modny plecak, który można nosić na wiele sposobów, a także przypiąć do wózka. Jego design jest tak atrakcyjny, że niejedna mama będzie z niego nadal korzystać wychodząc bez dziecka wieczorem, czy kiedy wróci do pracy.

 

dzidziszop.pl

 

 

Piękne nosidło ergonomiczne pozwoli mamie uwolnić ręce i dotrzeć tam, gdzie z wózkiem było to niemożliwe. Dodatkowo stanowi niebanalny dodatek do stylizacji. Nosidełka przeznaczone są do noszenia dzieci,które potrafią już samodzielnie siadać i wiele z nich posiada opcję regulacji szerokości panelu- więc dopasują się do rozmiaru dziecka. Dodatkowe regulacje pasów naramiennych i pasa biodrowego pozwalają dopasować nosidełko do rozmiaru mamy, a jeśli tata będzie chciał również ponosić dziecko w nosidełku, bez problemu będzie można je dopasować także do jego rozmiaru.

kavkababy.com

 

 

Coś dla ciała

Większość mam dzieci, które nie wyfrunęły jeszcze z domu ma wiele obowiązków i niewiele czasu dla siebie. Dodatkowo wiele z nich stawia swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Czas z tym skończyć choć na jeden dzień i podarować mamie chwilę dla siebie, chwilę relaksu lub luksusu. Kosmetyk z wyższej półki, ulubione perfumy, masaż, który będzie przyjemnością i dla ciała i dla ducha- to pomysły popularne, ale wybrane z uwagą mogą być źródłem radości. Zapracowana mama doceni voucher na wizytę w spa. Warto przejrzeć oferty, bo ich rozpiętość cenowa jest duża i każdy może dostosować taki prezent do swoich możliwości.

fot.ToaHeffiba/Unsplash

 

Coś dla ducha

Ciekawa książka, prenumerata ulubionego czasopisma, bilet do kina, a może do teatru czy opery? Jeśli mama, którą chcemy obdarować wciąż ma za mało czasu na rozrywkę, możemy sprawić jej radość takim prezentem. Pamiętajmy jednak, że zobowiązujemy się tym samym, że ułatwimy jej znalezienie czasu lub zorganizujemy opiekę dla dzieci na czas spektaklu lub seansu.

 

Podaruj zdrowie

Karnet na basen, na siłownię, suplement diety, a może voucher na badania? Mamy często dbają o całą rodzinę, a zaniedbują własne zdrowie, więc my musimy zadbać oto, by w dobrym zdrowiu  i samopoczuciu była z nami jak najdłużej.

 

Czytaj również:

Dla taty: 5 sposobów na nawiązanie więzi z niemowlęciem

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
28-5-2018
Ocena:
jeśli chodzi o nosidla to polecam kupić model multisize firmy Luna Dream, na pewno będzie pasowało na cały okres noszenia :)