Data publikacji:

Oryginalne walentynki nie tylko w Paryżu

Autor: Serwis Dzidziusiowo

Na ten wyjątkowy dzień masz mnóstwo pomysłów, ale każdy okazuje się być nie na Twoją kieszeń? Jak spędzić święto zakochanych tak, aby pamiętać je na długo a równocześnie nie liczyć każdego grosza? Z analizy internetowego biura podróży Tripsta.pl wynika, że można taniej dzięki serwisom grupowym. Za wykupienie biletów do Włoch w tanich liniach lotniczych, w połączeniu z tanim hotelem, zapłacimy ok. 800 zł, tymczasem za kolację lub masaż w SPA o połowę mniej.

 

walentynki_350x550

 

Walentynki - standardowo czy nietypowo?

Która para nie chciałaby zamiast zwykłej randki w kinie czy kolacji w wykwintnej restauracji wybrać się na weekend do Paryża czy spędzić Dzień Św. Walentego na … paintballu? 14 lutego świętuje aż 2/3 Polaków. Nie dziwi, więc wzrost popularności nietypowych form uczczenia tego dnia. Dobry pomysł na Walentynki liczy się dziś bardziej niż kiedykolwiek.  


Badania TNS OBOP pokazują, że 70 % Polaków podróżując w celach wypoczynkowych zabiera swoją drugą połowę ze sobą. Pomimo, że Walentynki wypadają w dzień powszedni, można umiejętnie spędzić z ukochaną osobą na wyjeździe aż 5. dni. Do tego celu wystarczą dwa wolne dni w pracy.
– Rezerwując bilety w tanich liniach lotniczych, można znaleźć całkiem atrakcyjne połączenia do Paryża, Rzymu, Barcelony – mówi pracownik internetowego biura podróży.

 

 

Pomysł na Walentynki

Zagraniczna podróż może być świetnym pomysłem na Walentynki i wcale nie musi mocno uderzyć Cię po kieszeni. Za podróż do Rzymu zapłacimy ok. 350 zł, doliczając nocleg (cztery doby w trzygwiazdkowym hotelu) 450 zł, za Walentynki naszych marzeń zapłacimy łącznie 800 zł. – Koszt pobytu za granicą można obniżyć także dzięki specjalnym programom rabatowym zwanym free nights, które stosują hotelarze. Przy rezerwacji określonej liczby noclegów, najczęściej trzech, klient kolejny dzień w hotelu może spędzić całkowicie za darmo – mówi pracownik biura podróży. Dla porównania za wycieczkę w standardowej ofercie zapłacimy najmniej 1400 zł.


Dobrym pomysłem na Walentynki, jeżeli planujesz przeznaczyć na ten dzień mniejszą kwotę, jest wykupienie oferty w serwisach zakupów grupowych. Kolacja przy świecach, masaż w salonie piękności oraz wiele innych w cenach o połowę mniejszych niż zwykle. Umożliwia to skorzystanie z wielu produktów i usług, na co dzień niedostępnych. Wyścig na torze z gokartami (już od 26 zł od osoby), randka na ściance wspinaczkowej (42 zł za cały dzień wspinania dla pary) czy też masaż gorącą czekoladę.

Wybór zależy tylko od Was i Waszych preferencji. Ważne, że święto zakochanych spędzicie razem i będziecie cieszyć się swoim towarzystwem. Życzymy wszystkim niesamowitych Walentynek!

 

Maria Szadkowska

Źródło: Tripsta.pl 

Zdjęcie: Fotolia fot. by © Galyna Andrushko

kalendarz

Ślub i wesele krok po kroku, czyli kalendarz młodej pary

2021-04-10
Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej pary, która decyduje się na ten krok. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby był to dzień wyjątkowy. Aby mogło tak być, konieczne jest zadbanie o wiele szczegółów i kwestii. Warto więc wiedzieć, jak planować ślub krok po kroku, by nie zapomnieć o wszystkich ważnych elementach organizacji tego wydarzenia. Kiedy zacząć zajmować się poszczególnymi kwestiami? Odpowiedzmy na to pytanie.
W każdym związku zdarzają się kryzysy. Jak sobie z nimi pora

Rodzaje kryzysów w związku. Etapy związku

2021-03-03
Czy Wasza miłość ma szansę przetrwać? Czy przeżyjecie kryzys? Sprawdź jakie etapy występują w związku, ile i jakie kryzysy mogą się pojawić na Waszej drodze.
Złamane serce zawsze boli. Skąd się bierze rozwód i jakie są

Najczęstsze przyczyny rozwodów w Polsce

2021-03-02
Liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Sprawdź dlaczego ludzie się rozwodzą, jakie są najczęstsze przyczyny rozpadu małżeństwa i jak znaleźć receptę na trwały związek.
Jak wygląda mapa erotyczna męskiego ciała, gdzie szukać męsk

Strefy erogenne u mężczyzn, czyli jak podniecić faceta

2021-02-26
Sprawdź jak podniecić chłopaka, gdzie umiejscowione są najważniejsze strefy erogenne u mężczyzn, jak znaleźć męski punkt g. Słowem odkrywamy tajniki sztuki kochania i podniecania męskiego ciała.
Ile lat ma najmłodsza babcia świata?

Ile lat ma najmłodsza babcia świata?

2021-01-18
Sprawdź kto jest najmłodszą babcią na świecie, ile lat miała jak została babcią i skąd pochodzi. Czy w Polsce również można znaleźć tak młode babcie?
kryzys w związku po dziecku

Kryzys w związku po pojawieniu się dziecka – jak go zażegnać?

2020-01-24
Wiele osób sądzi, że dziecko umacnia związek – czyni go silniejszym, bardziej doświadczonym i zespolonym. W praktyce jednak przyjście maluszka na świat nierzadk...
ile czekać z seksem po porodzie

Seks po porodzie. Seks pary a seks rodziców - Dzidziusiowo.pl

2019-03-26
Czy po narodzinach dziecka seks się zmienia? Co zrobić, by nie stracić bliskości i intymności w związku po narodzinach dziecka?...