Oryginalne walentynki nie tylko w Paryżu

Data:

Na ten wyjątkowy dzień masz mnóstwo pomysłów, ale każdy okazuje się być nie na Twoją kieszeń? Jak spędzić święto zakochanych tak, aby pamiętać je na długo a równocześnie nie liczyć każdego grosza? Z analizy internetowego biura podróży Tripsta.pl wynika, że można taniej dzięki serwisom grupowym. Za wykupienie biletów do Włoch w tanich liniach lotniczych, w połączeniu z tanim hotelem, zapłacimy ok. 800 zł, tymczasem za kolację lub masaż w SPA o połowę mniej.

 

walentynki_350x550

 

Walentynki - standardowo czy nietypowo?

Która para nie chciałaby zamiast zwykłej randki w kinie czy kolacji w wykwintnej restauracji wybrać się na weekend do Paryża czy spędzić Dzień Św. Walentego na … paintballu? 14 lutego świętuje aż 2/3 Polaków. Nie dziwi, więc wzrost popularności nietypowych form uczczenia tego dnia. Dobry pomysł na Walentynki liczy się dziś bardziej niż kiedykolwiek.  


Badania TNS OBOP pokazują, że 70 % Polaków podróżując w celach wypoczynkowych zabiera swoją drugą połowę ze sobą. Pomimo, że Walentynki wypadają w dzień powszedni, można umiejętnie spędzić z ukochaną osobą na wyjeździe aż 5. dni. Do tego celu wystarczą dwa wolne dni w pracy.
– Rezerwując bilety w tanich liniach lotniczych, można znaleźć całkiem atrakcyjne połączenia do Paryża, Rzymu, Barcelony – mówi pracownik internetowego biura podróży.

 

 

Pomysł na Walentynki

Zagraniczna podróż może być świetnym pomysłem na Walentynki i wcale nie musi mocno uderzyć Cię po kieszeni. Za podróż do Rzymu zapłacimy ok. 350 zł, doliczając nocleg (cztery doby w trzygwiazdkowym hotelu) 450 zł, za Walentynki naszych marzeń zapłacimy łącznie 800 zł. – Koszt pobytu za granicą można obniżyć także dzięki specjalnym programom rabatowym zwanym free nights, które stosują hotelarze. Przy rezerwacji określonej liczby noclegów, najczęściej trzech, klient kolejny dzień w hotelu może spędzić całkowicie za darmo – mówi pracownik biura podróży. Dla porównania za wycieczkę w standardowej ofercie zapłacimy najmniej 1400 zł.


Dobrym pomysłem na Walentynki, jeżeli planujesz przeznaczyć na ten dzień mniejszą kwotę, jest wykupienie oferty w serwisach zakupów grupowych. Kolacja przy świecach, masaż w salonie piękności oraz wiele innych w cenach o połowę mniejszych niż zwykle. Umożliwia to skorzystanie z wielu produktów i usług, na co dzień niedostępnych. Wyścig na torze z gokartami (już od 26 zł od osoby), randka na ściance wspinaczkowej (42 zł za cały dzień wspinania dla pary) czy też masaż gorącą czekoladę.

Wybór zależy tylko od Was i Waszych preferencji. Ważne, że święto zakochanych spędzicie razem i będziecie cieszyć się swoim towarzystwem. Życzymy wszystkim niesamowitych Walentynek!

 

Maria Szadkowska

Źródło: Tripsta.pl 

Zdjęcie: Fotolia fot. by © Galyna Andrushko

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.