Data publikacji:

Oryginalne walentynki nie tylko w Paryżu

Autor: Serwis Dzidziusiowo

Na ten wyjątkowy dzień masz mnóstwo pomysłów, ale każdy okazuje się być nie na Twoją kieszeń? Jak spędzić święto zakochanych tak, aby pamiętać je na długo a równocześnie nie liczyć każdego grosza? Z analizy internetowego biura podróży Tripsta.pl wynika, że można taniej dzięki serwisom grupowym. Za wykupienie biletów do Włoch w tanich liniach lotniczych, w połączeniu z tanim hotelem, zapłacimy ok. 800 zł, tymczasem za kolację lub masaż w SPA o połowę mniej.

 

walentynki_350x550

 

Walentynki - standardowo czy nietypowo?

Która para nie chciałaby zamiast zwykłej randki w kinie czy kolacji w wykwintnej restauracji wybrać się na weekend do Paryża czy spędzić Dzień Św. Walentego na … paintballu? 14 lutego świętuje aż 2/3 Polaków. Nie dziwi, więc wzrost popularności nietypowych form uczczenia tego dnia. Dobry pomysł na Walentynki liczy się dziś bardziej niż kiedykolwiek.  


Badania TNS OBOP pokazują, że 70 % Polaków podróżując w celach wypoczynkowych zabiera swoją drugą połowę ze sobą. Pomimo, że Walentynki wypadają w dzień powszedni, można umiejętnie spędzić z ukochaną osobą na wyjeździe aż 5. dni. Do tego celu wystarczą dwa wolne dni w pracy.
– Rezerwując bilety w tanich liniach lotniczych, można znaleźć całkiem atrakcyjne połączenia do Paryża, Rzymu, Barcelony – mówi pracownik internetowego biura podróży.

 

 

Pomysł na Walentynki

Zagraniczna podróż może być świetnym pomysłem na Walentynki i wcale nie musi mocno uderzyć Cię po kieszeni. Za podróż do Rzymu zapłacimy ok. 350 zł, doliczając nocleg (cztery doby w trzygwiazdkowym hotelu) 450 zł, za Walentynki naszych marzeń zapłacimy łącznie 800 zł. – Koszt pobytu za granicą można obniżyć także dzięki specjalnym programom rabatowym zwanym free nights, które stosują hotelarze. Przy rezerwacji określonej liczby noclegów, najczęściej trzech, klient kolejny dzień w hotelu może spędzić całkowicie za darmo – mówi pracownik biura podróży. Dla porównania za wycieczkę w standardowej ofercie zapłacimy najmniej 1400 zł.


Dobrym pomysłem na Walentynki, jeżeli planujesz przeznaczyć na ten dzień mniejszą kwotę, jest wykupienie oferty w serwisach zakupów grupowych. Kolacja przy świecach, masaż w salonie piękności oraz wiele innych w cenach o połowę mniejszych niż zwykle. Umożliwia to skorzystanie z wielu produktów i usług, na co dzień niedostępnych. Wyścig na torze z gokartami (już od 26 zł od osoby), randka na ściance wspinaczkowej (42 zł za cały dzień wspinania dla pary) czy też masaż gorącą czekoladę.

Wybór zależy tylko od Was i Waszych preferencji. Ważne, że święto zakochanych spędzicie razem i będziecie cieszyć się swoim towarzystwem. Życzymy wszystkim niesamowitych Walentynek!

 

Maria Szadkowska

Źródło: Tripsta.pl 

Zdjęcie: Fotolia fot. by © Galyna Andrushko

para w łóżku

Ból podczas stosunku po porodzie – co to oznacza?

2022-07-04
Ból podczas stosunku po porodzie to dość często występująca przypadłość, która może wystąpić zarówno u kobiet, które rodziły w sposób naturalny, jak i tych, które przeszły cesarskie cięcie. Zazwyczaj przyczyną dolegliwości są zawirowania hormonalne i wynikające z nich niedostateczne nawilżenie pochwy, w rzadszych przypadkach – źle zagojona rana. Jeśli i ty odczuwasz dolegliwości bólowe w tracie współżycia, dowiedz się, jak możesz pokonać ten problem i kiedy udać się do lekarza.
ślub

Ślub konkordatowy - jakie dokumenty są potrzebne i do kiedy zgłosić się do Urzędu Stanu Cywilnego?

2021-05-19
Ślub to uwiecznienie miłości i zadeklarowanie chęci bycia razem. Młodzi ludzie, którzy pragną spędzić wspólnie resztę życia, powinni sformalizować swój związek. Do wyboru mają kilka opcji, tzn. ślub cywilny, ślub kościelny lub ślub konkordatowy. Właśnie to ostatnie rozwiązanie jest najbardziej popularne, łączy w sobie dwie pozostałe opcje. Na czym polega ślub konkordatowy i jakie formalności należy załatwić?
kobieta

Jak sobie poradzić ze zdradą emocjonalną?

2021-05-12
Zdrada w związku najczęściej kojarzy się ze zdradą fizyczną, która ma związek z cielesną bliskością z inną osobą niż partner czy partnerka. Ale to nie jedyny rodzaj zdrady. Równie niebezpieczna i często kończąca się rozstaniem jest zdrada emocjonalna. Jak sobie poradzić z tym zjawiskiem, na czym polega i czy można ją wybaczyć?
kalendarz

Ślub i wesele krok po kroku, czyli kalendarz młodej pary

2021-04-10
Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej pary, która decyduje się na ten krok. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby był to dzień wyjątkowy. Aby mogło tak być, konieczne jest zadbanie o wiele szczegółów i kwestii. Warto więc wiedzieć, jak planować ślub krok po kroku, by nie zapomnieć o wszystkich ważnych elementach organizacji tego wydarzenia. Kiedy zacząć zajmować się poszczególnymi kwestiami? Odpowiedzmy na to pytanie.
W każdym związku zdarzają się kryzysy. Jak sobie z nimi pora

Rodzaje kryzysów w związku. Etapy związku

2021-03-03
Czy Wasza miłość ma szansę przetrwać? Czy przeżyjecie kryzys? Sprawdź jakie etapy występują w związku, ile i jakie kryzysy mogą się pojawić na Waszej drodze.
Złamane serce zawsze boli. Skąd się bierze rozwód i jakie są

Najczęstsze przyczyny rozwodów w Polsce

2021-03-02
Liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Sprawdź dlaczego ludzie się rozwodzą, jakie są najczęstsze przyczyny rozpadu małżeństwa i jak znaleźć receptę na trwały związek.
Jak wygląda mapa erotyczna męskiego ciała, gdzie szukać męsk

Strefy erogenne u mężczyzn, czyli jak podniecić faceta

2021-02-26
Sprawdź jak podniecić chłopaka, gdzie umiejscowione są najważniejsze strefy erogenne u mężczyzn, jak znaleźć męski punkt g. Słowem odkrywamy tajniki sztuki kochania i podniecania męskiego ciała.