Ciekawy wieczór panieński

Data:

Ślub a po nim zaraz wesele, to najpiękniejszy a zarazem najbardziej stresujący dzień w naszym życiu. Nawet, jeśli wszystko jest już dopięte na ostatni guzik: zakupy zrobione, goście zaproszeni, stroje wybrane a sala odpowiednio przygotowana, to i tak wciąż pozostaje pytanie o to, jak przegonić przedślubny stres.

 

wieczór panieński

 

Wieczór panieński - sposób na stres przed ślubem

Sposobów jest całe mnóstwo i tylko od nas samych zależy to, który z nich będzie dla nas najlepszy. Żeby przegnać przedślubno-weselny stres, możemy udać się na relaksacyjny masaż. Możemy również, wybrać się na szalone zakupy wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką. Jeszcze jednym sposobem jest oryginalny wieczór panieński.

 

Ciekawy wieczór panieński w SPA

Pomysłów na to, jak w ciekawy sposób spędzić wieczór panieński nie brakuje. Jednym z nich może być weekend w SPA. Najlepiej jeśli znajduje się ono gdzieś poza miejscem zamieszkania. Do SPA koniecznie udaj się w obstawie najlepszych przyjaciółek czy innych bliskich Ci znajomych.

 

Wróżka na wieczorze panieńskim

Coraz bardziej popularną opcją staje się również zamówienie wróżki do domu. Aby spotkanie z nią było udane, musi odbyć się w jak najbardziej przyjaznej atmosferze. Odpowiednią aurę pomogą Ci wywołać egzotyczne rytmy, kadzidełka, smaczne przekąski i oczywiście drinki.

 

Wieczór panieński w nocnym klubie

Wieczór panieński można też spędzić w klubie nocnym. Wiele z nich przygotowuje specjalne oferty właśnie na tę wyjątkową noc. Program wieczoru można wybrać za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie – podobnie jest z rezerwacją miejsca. Do wyboru są liczne scenariusze imprezy np.:

  • Photo Party czy Art Party – przyszła Panna Młoda pozuje w asyście swoich koleżanek do zdjęć lub do portretu, poza tym dziewczyny biorą udział w przyspieszonym kursie fotografii lub rysunku artystycznego;
  • Orient Party lub Dance Party – tu z kolei, dziewczyny biorą udział w warsztatach tanecznych, szczególnie modne ostatnio stały się te z tańca na rurze.

Po zakończeniu warsztatów, uczestniczki wieczoru panieńskiego udają się na imprezę do jednego, z wybranych i wskazanych przez organizatorów, klubów.

 

Zdjęcie: Fotolia by © Andriy Petrenko All right reserved

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
19-7-2016
Ocena:
Tunel aerodynamiczny? Nawet nie wiedziałam, że organizują takie imprezy. Może i ja się zabiorę swoje dziewczyny i młodą do Leszna, bo za 2 miesiące będę starszą.
19-6-2016
Ocena:
Zgadzam się wesele to najpiękniejszy i zarazem najbardziej stresujący dzień jaki przeżyłam, nawet mniej bałam się obrony magisterskiej. Co do pomysłu na wieczór panieński moje dziewczyny nie zabrały mnie do SPA, a do tunelu aerodynamicznego usytuowanego w Lesznie. Zabawa była przednia.